Skocz do zawartości
Emir

Call of Duty: World at War

Rekomendowane odpowiedzi

no ustawiłem na 1 ale jest jeszcze jedna rzecz ;/ słyszę siebie i jak strzelam z broni też . . .  nie powinienem słyszeć siebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kupiłem..

online gra się super..

mam pytanko - skąd wziąć dodatkowe mody do gry typu zombie itp.?

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zombie odkrywasz po przejściu całej kampanij :) powodzenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do zombi są nowe mapy, ale tylko na PC, bo to nieoficjalne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eh.... szkoda... przydała by się jakaś nowa mapka do zombi na konsole bo ta już trochę przynudza :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów,mój pierwszy post więc wypada się przywitać.

Od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem ps3  ;D, mam małe pytanko dotyczące nowej

odsłony "codzika".

Obiło mi się o uszy słowo autoaim, czy występuje on w wersji na ps3(mam nadzieje że nie)?

Drugie i w sumie najważniejsze pytanie czy jest z kim grać? Gierka stoi sporo oby było do kogo postrzelać  :D

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy bede jedyna osobą która to napisze ale dla mnie COD5 WaW to totalna porazka . Grałem mecz Free4all kiedy jeszcze miałem level 1 i miałem 19 kill streak : / Nie lezy mi ta gra , nie ma to jak COD4 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy bede jedyna osobą która to napisze ale dla mnie COD5 WaW to totalna porazka .

Gdybyś przed napisaniem tu czegokolwiek przeczytał wątek, to byś wiedział.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram już od tygodnia i powiem że multiplayer mi sie znudził.. Jednak poprzednia część ma w sobie to coś czego ta nie ma.. Postacie chodzą jak jakieś kukiełki.. nie to jednak nie dla mnie.. Wracam do 4, a WaW leci na bazar :)

Jeśli chodzi o pytanie Bishi

W singlu auto-aim można wyłączyć, jeśli chodzi o multiplayer to występuje.

Tak jest dużo osób, ja osobiście nie mam żadnych problemów żeby podłączyć się pod serwer.. Jest dużo graczy, bodjaże na moim liczniku jest ich 80 000.. Pozdro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jestem Chętny do gry dzisiaj dorwałem swoją kopie ;) mój PSN ID: dybaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja wole multi WOW bo 4 ma sporo błędów

Jakich znowu bledow ? Wymien kilka, po za polaczenia z ktorymi masz Ty problemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mama ciągłe błędy w połączeniu u niski ping co w WaW mi się nie zdarza . . . a po za tym COD4 mi się podoba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale napisales ze ma sporo bledow , jak narazie widze tylko jeden ktory wymieniles ;) Ale skoro Ci sie nie podoba to ok .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja rowniez wrocilem do COD4 ;) jakos lepiej mi sie gra, ciekawszy fajniejsze bronie bperki i dodatki do broni ;) a WAW na ebay ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale napisales ze ma sporo bledow , jak narazie widze tylko jeden który wymieniles ;) Ale skoro Ci sie nie podoba to ok .

jak przeczytasz uważnie to odpisuj :) bo napisałem że PO ZA TYM MI SIĘ PODOBA. . .

P.S

teraz jak się wkręciłem to w ogóle mi się b.podoba :) a do dlatego że odblokowałem nową broń M16 Automat :) i gra się jeszcze fajniej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
teraz jak się wkręciłem to w ogóle mi się b.podoba :) a do dlatego że odblokowałem nową broń M16 Automat :) i gra się jeszcze fajniej :)

M16 w COD4 na multi występuje tylko w systemie "trzystrzałowym". Nie da się odblokowac innego... chyba, że to te błędy, o których pisałeś...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam chętnych na coop Campaign na jutro w godzinach wieczornych tudzież w sobotę (start tak w okolicach 21 )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
M16 w COD4 na multi występuje tylko w systemie "trzystrzałowym". Nie da się odblokowac innego... chyba, że to te błędy, o których pisałeś...

lubisz być chamski . . . nie wiem czy to m16 ale jest podobne do tego 3 strzałowego więc jak wiesz to mnie oświeć jaka to broń

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
lubisz być chamski . . . nie wiem czy to m16 ale jest podobne do tego 3 strzałowego więc jak wiesz to mnie oświeć jaka to broń

M4 - karabinek szturmowy, efekt wprowadzenia w 1994 roku modyfikacji w karabinku M16 (M16A3 i M16A4), powstała skrócona wersja M4. Wniosek prosty, jeden karabinek z drugim ma wiele wspólnego ale różni się technologicznie o kilkanaście lat. M4 powstał z powodu zbyt dużych dla oddziałów specjalnych rozmiarów M16. Ma krótszą lufę i składaną kolbę, dodatkowa szyna pozwala na przymocowanie dookoła lufy wielu przydatnych dodatków.

System "ciągłego ognia", z możliwością przełączenia na pojedynczy strzał, wprowadzono dopiero w modelu M16A3. Poprzednie modele, jak i M16A4 miały możliwośc strzelania pojedynczym nabojem lub serią trzech pocisków.

Chamski? Po prostu nie lubię jak ktoś pisze coś o czym nie wie.

Jak ja nie wiem to się nie wypowiadam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że kolega szybko przejrzał wikipedię :/...

Panowie o COD4 wypowiadamy się w odpowiednim dziale ;) Nie offtopujcie bo spotka was moderatorska sprawiedliwość :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×