Skocz do zawartości
Emir

Call of Duty: World at War

Rekomendowane odpowiedzi

gram w COD 5 i jest świetny strasznie mnie wciąga ta gra ale dziwne że w MP jest gorsza grafika niż w SP ale ogólnie jestem zadowolony

JAK KTOŚ CHCE POGRAĆ ONLINE NIECH PRZEŚLE ZAPROSZENIE ID Axel_333PL

do zobaczenia w grze lub usłyszenia jak kto woli

ja polecam od multi nie mogę się oderwać chodź wszyscy po nim jeżdżą ze lagi itd
dla mnie COD5 jest świetne a dokładnie MP

A to co jest ? Dla mojej przyjemnosci mozesz jeszcze z 5 razy napisac jaki to cod 5 jest cudny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A to co jest ? Dla mojej przyjemnosci mozesz jeszcze z 5 razy napisac jaki to cod 5 jest cudny

no dobrze COD 5 jest CUDOWNY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam 8 lvl i dalej nie mogę tworzyć klasy wiecie w czym problem?

jak możesz podaj Psnid bo lepiej mieć więcej osób grających w COD 5 a co do twojego problemu nie mam pojęcia o co chodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy każdy ma takie problemy w wersji PL że jak się komuś wysyła zaproszenie to ta osoba się nie może połączyć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy każdy ma takie problemy w wersji PL że jak się komuś wysyła zaproszenie to ta osoba się nie może połączyć ?

Ja tak mam w wersji EU, wiec to pewnie norma. Żeby być szczerym to jeszcze mi się nie udało dołączyć do gry ani nie udało mi się zaprosić do gry. Prób około 50.

Ale... Z tego co pamiętam w czwórce tez tak jest. Trzeba załoźyć swoją grę, albo być hostem wtedy nie ma problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale... Z tego co pamiętam w czwórce tez tak jest. Trzeba załoźyć swoją grę, albo być hostem wtedy nie ma problemu.

Moze i w czworce sie to zdarza, ale mimo to mozna grac z innymi w przeciwienstwie do 5 co sie w ogole nie udaje.

Mialem coda5 i ani razu nie moglem zagrac ze znajomymi co mieli wersje angielska, udalo mi sie tylko laczyc z osobami ktore tez posiadaly wersje taka jak ja czyli niemiecka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moze i w czworce sie to zdarza, ale mimo to mozna grac z innymi w przeciwienstwie do 5 co sie w ogole nie udaje.

Mialem coda5 i ani razu nie moglem zagrac ze znajomymi co mieli wersje angielska, udalo mi sie tylko laczyc z osobami ktore tez posiadaly wersje taka jak ja czyli niemiecka...

A, no to wszystko jasne dlaczego nie moglismy pograć. Wersja niemiecka jest mocno okrojona. Na mapach nie ma sfastyk, inne teksty Hitlera itd.

Nie dziwne, ze razem się nie dało grać. Wersje są niekompatybilne. To samo może być między PL a EU.

Swoją drogą współczuje Niemcom. Co gra, to gorzej. Z Falloutem to samo było, chyba nawet nie ma krwi i headshotów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Co Wy tu piszecie z tymi wersjami... jest w ogóle jakaś wersja PL cod5? (polskie napisy czy co? tylko instrukcja pl?)

i czemu ma być różnica między pl a eu? przecież obie są PAL, nie? a granie z sobą nie jest możliwe przy podziale PAL - NTSC, tak?

PS: co zrobić, żeby nie natknąć się na allegro na wersję niemiecką?

generalnie którą mam kupić? chcę grać z Polakami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupuj polską wersję językową Wczoraj kupiłem i pocinam na serwach bez żadnych lagów. Gra jest świetna! Dynamiczny singiel (do tej pory nie zauważyłem żadnych momentów, które miałyby się znaleźć w poprzednich częściach a grałem we wszystkie). O multi chyba mówić nie muszę. Sam miód!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema wszyskim szukam paru ludzi do klanu Syndicate na ConsoleGaming,

jesli jest ktos chetny moje PSN Skowron lub przez CG nick Yang

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jak się nie da z nikim dogadać żeby pograć online  >:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś się mijamy. Ja i tak teraz robię jeden level dziennie (58 teraz). Kobita w domu, to nie tak lekko. Wyjedzie to przysiądę ;] Swoją drogą, to chyba nie będę robił tutaj Prestige'u. Zbyt długo to trwa. Już prędzej wymaksuje sobie wszystkie chalange'y.

Zakochałem się w Capture The Flag ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe,a z przyjemnoscią zagram mój PSNID : Mr-MARKO-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może jakaś data kiedy mogli byśmy zagrać?:D ja proponuje w sobote o 22 ;](jeszcze jedna osoba do teamu jest potrzebna ;]) a i jest jeszcze coś... mam nat3 ale działa mi cod normalnie... może być jakiś problem ale mam nadzieje ze takowego nie bedzie XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba w sobotę o 22 dało by rade :D

Wkurza mnie headset  >:( bo nawet jak ruszam głową to pokazuje że coś mówię  >:( może ktoś wie jak to skonfigurować ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz w ustawieniach czulosc zmienic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kupuj polską wersję językową 

A jakie jest spolszczenie? Dubbing czy napisy?

Bo jak dubbing to nie kupuję, chcę posłuchać Kiefera Sutherlanda i Garego Oldmana, a nie jakiegoś polskiego sapania :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jasne że napisy :)

Musisz w ustawieniach czulosc zmienic.

a na jaką najlepiej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

to juz musisz sobie sam ustalic jak wejdziesz w ustawienia bd widfzial na jakiej czulosci. ja mam np. na 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jakie jest spolszczenie? Dubbing czy napisy?

Bo jak dubbing to nie kupuję, chcę posłuchać Kiefera Sutherlanda i Garego Oldmana, a nie jakiegoś polskiego sapania :P

Spokojnie, są napisy tylko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×