Skocz do zawartości
Emir

Call of Duty: World at War

Rekomendowane odpowiedzi

Młody a ile razy trafiłeś na mapy multi z map packa 3? Pewnie nie za wiele :down:

marcinch.png

W ogóle, mapy mam lecz nie gram Online :) tylko Nazi-Zombies

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też właśnie kupiłem chętnie pogram online mam headset.

Pozdrawiam Cronosik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemano

Zastanawiam sie nad kupnem CoDa WaW , miałem go na xboxa360 i bardzo mi sie spodobał tryb multi i Nazi Zombies. Więc mam pytanie ...

Dużo ludu jeszcze gra w multi , są sytuacje że brakuje ludzi do meczyków czy do NZ ?

Na wszystkich map packach da rade śmigać czy jest taki że sie rzadko na nim gra (1 i 2 to chyba spoko a jak 3) ?

Wogule czy mi sie opyla to kupować dla samego multi i Nazi Zombies ?

Modern Warfare 2 kupuje na 100 % ale WaW ma w sobie to coś i boskie NZ więc nie wiem :D PLX ODP :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemano

Zastanawiam sie nad kupnem CoDa WaW , miałem go na xboxa360 i bardzo mi sie spodobał tryb multi i Nazi Zombies. Więc mam pytanie ...

Dużo ludu jeszcze gra w multi , są sytuacje że brakuje ludzi do meczyków czy do NZ ?

Na wszystkich map packach da rade śmigać czy jest taki że sie rzadko na nim gra (1 i 2 to chyba spoko a jak 3) ?

Wogule czy mi sie opyla to kupować dla samego multi i Nazi Zombies ?

Modern Warfare 2 kupuje na 100 % ale WaW ma w sobie to coś i boskie NZ więc nie wiem :D PLX ODP :D

1.Ludzi na serwerach jest sporo więc nie problemu z połączeniem dochodzi do 110000 graczy online.

2.Na nazi sombies proponuję grać ze znajomymi z sieci bo z połączeniem z przypadkowymi graczami może być problem.

3.Jeśli chcesz pograc głównie na map packu 3 w multi, to jest dodatkowa zakładka z mapami z m-p-3 i jest tam sporo graczy.

4.Czy się opłaca? Jasne że się opłaca jesli lubisz tego typu rozgrywki. Osobiście gorąco polecam

marcinch.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie to że chce grać tylko na map packu 3 tylko chodziło mi o czy przy graniu w zwykłe meczyki są rzadko wybierane mapy z tego packa bo z 1 i 2 to chyba często a 3 to już nie wiem i dlatego sie pytam :D A tak wogule to dzięki za odp ...

Edytowane przez BaginiakGB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie to że chce grać tylko na map packu 3 tylko chodziło mi o czy przy graniu w zwykłe meczyki są rzadko wybierane mapy z tego packa bo z 1 i 2 to chyba często a 3 to już nie wiem i dlatego sie pytam :D A tak wogule to dzięki za odp ...

Ostatnio jak pogrywam to trafiam na mapki z map packa3 chociaż rzadko trafiam na mapę Breach ,ale :whistling: luzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie co kupiłem map packi 2 i 3 więc zapraszam na wspólną rzeź z zombiakami ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam Kozaków do przejścia calla w co-op :D

ID BednarPL

card.png

Edytowane przez BednarPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemano , nie dawno pobrałem se map packa 3 i chętnie pośmigam na Der Riese albo na Nacht der Untoten :D No i w multi też chętnie pocisne , właściwie to gram więcej multi a w Nazi to jak sie z kumplami ustawie. W PSN oczywiście - baginiakPL - dodawać do znajomych na PS :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PSN: czarny1986

Chętnie dołączyłbym do jakiegoś klanu, o ile takowe w Polsce są :D A za jakiś miesiąc kupuję kontroler z myszą, 280 zł nie moje, ale dla CoD: WaW mogę się poświęcić :)

PzDr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak kupiłem dwa tygi temu ....... singiel player ok chociaż ta grafa trochę za cukierkowa. W multi grałem dopiero parę razy ,jeszcze nie do końca kumam co i jak . Mam na myśli wybór plansz itp. Ogólnie sieczka w multi straszna . Poza tym bardzo arcadowa te punkty migające i różne dodatki. Trochę mnie to przeraża ale , mam nadzieję ,że się jeszcze przekonam .......Dużo map i to jest plus . Ale prawda jest taka .......... nie ma jak MOHAbiggrin.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak kupiłem dwa tygi temu ....... singiel player ok chociaż ta grafa trochę za cukierkowa. W multi grałem dopiero parę razy ,jeszcze nie do końca kumam co i jak . Mam na myśli wybór plansz itp. Ogólnie sieczka w multi straszna . Poza tym bardzo arcadowa te punkty migające i różne dodatki. Trochę mnie to przeraża ale , mam nadzieję ,że się jeszcze przekonam .......Dużo map i to jest plus . Ale prawda jest taka .......... nie ma jak MOHAbiggrin.gif

MOHA to badziew jakich mało. Szczególnie online. Na serwerach już prawie nikogo nie ma,Respowny to jakaś pomyłka.Wystarczy przyczekać w odpowiednim miejscu i napieprzasz gości którzy dopiero co się pokazali na ekranie. :down: . Co do World at War to gra jest ekstra szczególnie Hardcore online, gdzie palanty z Mp-40 nie za bardzo mogą sobie postrzelać. Zapraszam na Team Deathmatch Hardcor czasmi brakuje ludzi którzy potrafią posługiwać się inną bronią niż Mp40.

marcinch.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, chętnie jutro ok. godz. 11-14 pogram w Nazi Zombies. Moje ID: TokarzPL. Jakby co to pisać wiadomości na konto.

Headsetu brak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zagram z Polakami :D W COOP albo w Nazi lub po prostu w MP

W COD'A WaW

codziennie o godz 17...19...

ID -> De3VoNPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Także chętnie piszę się na wspólne granie. Jestem w COD 5 jakoś ok 22-01 w nocy w tygodniu . Zapraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę trochę sprostować niedawnego posta .........:confused:

Otórz stwierdzam ,że WaW jest zajefajny. po spędzeniu dłuższego czasu odkrywam coraz więcej smaczku heheh:biggrin: powoli będę przymierzał się do map packów

giera naprawdę wciąga . chętnych zapraszam do znajomych .pogram chętnie na prive w plansze z europy. najcześciej 22-01 ale w grudniu i w ciągu dnia

moj nick

condor1908

pozdro.......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, pytanie z tych banalnych ale mam z tym problem: jak zaprosić znajomego w COD5 do gry w team deathmatch z innymi graczami? Do tej pory udało mi się to tylko z cooperative.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam chętnych do pomocy w trophy w którym trzema wygrać w competive na 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam chętnych do pomocy w trophy w którym trzema wygrać w competive na 4

Witam

wiec dodaj mnie i marek21 do znajomych i bedzie trzech, wlasnie szukamy ludzi do tego trophy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

Mario_Wroc_PL chętnie pogram w tryb CTF najchętniej, jeśli ktoś ma mikrofon ze słuchawką proszę o odzew chcę wypróbować swoją jabrę na bluetootha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×