Skocz do zawartości
maxelm2

Prezenty

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że przechodząc się po Hipermarketach widzę że ludzie kupują już prezenty,trochę się rozmarzyłem co chciałbym dostać,czego się obawiam:]

Chciałbym dostać taki fajny ekspres do kawy:Dolce gusto wszystkie rodzaje kawy robi,miód cud orzeszki:]

Ale zamówienie złożyłem na elektrzyczną maszynkę do golenia i jestem ciekaw jaką dostanę?

A znając do tego dostanę to co roku to samo:Skarpetki,piżamę,może jakąś bluzkę,albo zestaw kosmetyków Bonda lub Bi Es:]

Ale chyba przeczywam że dostanę alko|:JACK Daniels lub Jim Bim:]Ciągle wspominam o nich,Martini jak bym dostał też bym się nie obraził.

Szczerze co mnie wkurza jak czytam inne tematy(bez obrazy dla innych)proszą o kasę,dla mnie to jest chore u mnie w rodzinie nikt nie zgadza się na takie coś i bardzo dobrze,znając mnie jak bym dostał kasę to na sylwestra bym kupił jedzenie,alko,pewnie jakies dopalacze i to wszystko i kasa poszła by szybko.

I czy w dzieciństwie zaglądaliście do szafek szukać przentów,ja zacząłem tak od pierwszej klasy gimnazjum,fajnie było pobuszować tak jak nikogo nie ma i przez chwilę popatrzyć na skarb okiem:]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze primo - ten ekspres jest smieszny, ceny kawy tymbardziej - 20 zł za 8 kaw, tylko dlatego że sa w kapsułkach, które nie brudza? jakieś jaja.

po drugie primo - to ja chciałbym dostać ze 100, albo 200 mrożonych szczurów bo nie wyrabiam z karmą dla moich podopiecznych i z 5 gram ekstraktu salvii divinorum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam taki ekspres i nie narzekam :]

Kawa świetny smak i aromat

Tylko, że niecodziennie pozwalam sobie na taki rarytas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja bym chciał aby dzień trwał 48h, bo 24h to stanowczo za mało - brakuje mi czasu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym dostać PS3 bo jeszcze nie mam i ewentualnie parę gierek. Na szczescie prezent gwarantowany ponieważ już pieniążki mam odłożone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ja bym chciał aby dzień trwał 48h, bo 24h to stanowczo za mało - brakuje mi czasu

AMEN!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam zawsze dostaje kase, po prezentach ktore mi sie nie podobaly wole dostac kase i sobie sam cos kupic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja tam zawsze dostaje kase, po prezentach ktore mi sie nie podobaly wole dostac kase i sobie sam cos kupic.

A ja bym chcial aby ludzie byli dobrzy to each other i tak powiem to bylby dla mnie najlepszy prezent ale nierealny, Ja juz czekam na pensiore i od Mikolaja ( Ja sam) dostane Logitechy Z-5500 , LBP, Mirrors Edge a potem moze tv na raty jakies 42 albo 46 inch (nad tym ostatnim Miki jeszcze sie waha bo nie wiem czy bylem grzeczny w tym roku )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ja bym chciał aby dzień trwał 48h, bo 24h to stanowczo za mało - brakuje mi czasu

dokladnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ja bym chciał aby dzień trwał 48h, bo 24h to stanowczo za mało - brakuje mi czasu

Ja też... To by rozwiązało wszystkie moje problemy...

A z tych osiągalnych, to chce trylogie PoP na PS2. Grałem na PC i teraz mam ochote żeby przejść jeszcze raz, na konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja lubie niespodzianki Bo jak wiem co dostane to nie ma wtedy takiej radosci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja poproszę boską moc na jakiś tydzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiele potrzebuję. Na pewno nie tyle co Allu.

Proszę o własny garaż z dala od innych ludzi. W garażu poproszę jakąś ładną perkusję. Tyle mi staczy do szczęścia.

No jeszcze bym się nie obraził gdyby ktoś podarował mi skrzypce i nauczył na nich grać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiele potrzebuję. Na pewno nie tyle co Allu.

Wychodzę z założenia że jak już marzyć to na maksa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja marzę o iPodzie Touch. I wiecie co? Moje marzenie spełni się za kilka dni! Swoją drogą, to nie pamiętam, kiedy dostałem jakiś prezent w terminie - np. na Wielkanoc dostałem GTA IV EK (tzn. w dniu premiery, miesiąc po owym święcie). A najlepszy prezent dostałem na 1 czerwca - gips na złamaną nogę. O tak, ten Dzień Dziecka będę dłuuugo pamiętał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja chcialbym dostac kase. I smieszy mnie to co powiedzial zalozyciel tematu. Nic mi nie jest narazie do szczescia potrzebne, a kasa sie przyda jak nie teraz to pozniej. No, chyba ze nagle prace nad T6 zostalyby zakonczone przed tymi swietami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem ciekaw czy dostanę ten Alkohol i jaką maszynkę elektryczną do golenia mi kupią:]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tradycyjnie, jak co roku pojde z moja Pania do sklepu, ona sobie cos wybierze, ja sobie cos wybiore i bedziemy szczesliwi. Tak sie dobralismy, ze ani Ona, ani ja nie mamy talentu do wyborow prezentow, wiec takie rozwiazanie wydaje sie byc optymalne dla nas obojga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chciałbym dostać taki fajny ekspres do kawy:Dolce gusto wszystkie rodzaje kawy robi,miód cud orzeszki:]

No ja expresa do kawy nie chcę! Piję jedną jedyną, MaxwellHouse granatową od 3 lat i nie zmienie postanowienia

Ale zamówienie złożyłem na elektrzyczną maszynkę do golenia i jestem ciekaw jaką dostanę?

Oby nie Polsilver - żółtą, z dwoma szybko tnącymi ostrzami na jeden wieczór

A znając do tego dostanę to co roku to samo:Skarpetki,piżamę,może jakąś bluzkę,albo zestaw kosmetyków Bonda lub Bi Es:]

Też tak miałem... qtwa, ręczniczki, skarpetki i inne duperele których w szafkach aż pełno... i powiedziałem STOP!...

Szczerze co mnie wkurza jak czytam inne tematy(bez obrazy dla innych)proszą o kasę,dla mnie to jest chore u mnie w rodzinie nikt nie zgadza się na takie coś i bardzo dobrze,znając mnie jak bym dostał kasę to na sylwestra bym kupił jedzenie,alko,pewnie jakies dopalacze i to wszystko i kasa poszła by szybko.

Ja zdecydowanie wolę kasę! Jeśli już, to nie ma co buczeć jak dają... Zawsze można kupić coś co się podoba a nie dostać coś co ktoś myślał że mi sie przyda...

ja tam zawsze dostaje kasę, po prezentach które mi się nie podobały wole dostać kasę i sobie sam coś kupić.

Popieram! Sam tak mam! A jak przychodzi 'gwiazdka' i moja zona zaczyna coś wymyślać z prezentem dla mnie to po prostu mówię... "nie czaruj tylko mi kup 2 gry" i tak już pozostało!...

Ja poproszę boską moc na jakiś tydzień.

A ja bym chciał 3 x po 2 laski!... w konfiguracji:

- murzynka/biała

- azjatka/biała

- murzynka/azjatka

no... co się ograniczać! konfiguracja nr 4... blondynka/brunetka

(chociaż na 6h w nocy)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby rozwiązać raz na zawsze sprawę kasy:U mnie w rodzinie nawet jak brat mówi że chce pieniądze to Starsi mówią że nie,bo to niekulturalne i tyle.A jak dostanie prezent który się nie spodoba może go sprzedać.

Hades26 Elektryczną nie z napędem ręcznym:]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wynalazlem sobie swietna rzecz; Komapnie Braci na BD w swietnym wydaniu, w metalowym pudelku..

Kocham ta serie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Żeby rozwiązać raz na zawsze sprawę kasy:U mnie w rodzinie nawet jak brat mówi że chce pieniądze to Starsi mówią że nie,bo to niekulturalne i tyle.A jak dostanie prezent który się nie spodoba może go sprzedać.

U mnie zawsze było tak samo jak byłem młodszy , a teraz to juz nie dość, że niekulturalne to jeszcze bez sensu bo to tak jakby płacili sami za swoje prezenty, a jakby każdy każdemu dawał kasę to moze poprostu nic nie wydawać, a szmal zatrzymac dla siebie :-)

To raczej durne gdybym przykładowo wydał 500 pln na prezenty dla rodziny , a potem dostał te kwotę bądź inna w prezencie od nich...

Ja zazwyczaj daje im kilka "tematów" na prezetny, a reszta leży w gestii kupujących.

Marzy mi sie mixer Rane TTm 57 SL (wbudowane Serato), ale w Polsce poniżej 4000 raczej trudno go dostać. (nie chodzi o mixer-rozdrabniacz :-)

To oczywiście tylko życzenie i nie zostanie spełnione dopóki na niego sobie sam nie zarobie ale pomarzyc zawsze można.

Chciałbym też wswzytkie Star Warsy na Blue-ray/u ale chyba cos takiego jeszcze nie wyszło.

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym prezentem byłaby obecność na koncercie Queen w Polsce... Tak, w Polsce. Byłem już UK, Czechach, Niemcach, ale nigdy nie byłem na Queen w Polsce... cóż... może następna trasa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×