Skocz do zawartości
maxelm2

Prezenty

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepszym prezentem byłaby obecność na koncercie Queen w Polsce... Tak, w Polsce. Byłem już UK, Czechach, Niemcach, ale nigdy nie byłem na Queen w Polsce... cóż... może następna trasa...

Przepraszam ale Queen bez Pana z wąsem to nie jest Queen...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam ale Queen bez Pana z wąsem to nie jest Queen...

racja. powinienem napisać Queen+Paul Rodgers. Nikt nie zastąpi Freddie;go, ale z drugiej strony, to jedyna okazja, aby zobaczyć innych muzyków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
racja. powinienem napisać Queen+Paul Rodgers. Nikt nie zastąpi Freddie;go, ale z drugiej strony, to jedyna okazja, aby zobaczyć innych muzyków.

Z tym już się mogę zgodzić

A jeśli chodzi o koncerty to ja w ramach prezentu chciałbym trzy w Polsce:

-Gogol Bordello

-Tenacious D

-Ayumi Hamasaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też preferuję siano. Kiedyś jak byłem młodszy prezenty były bardziej trafne niż byłoby to teraz, bo skąd mama będzie wiedziała jaką chcę grę Rok temu na gwiazdkę od kochanej mamy dostałem 200 zł co zamieniłem na Asasyna :]

Takie rozwiązanie jest chyba najlepsze bo obdarowujący i obdarowany się cieszą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kasa jako prezent?

Jakieś to sztuczne... Zawsze na pytanie "Co chcesz" odpowiadam prosto - niespodziankę.

Ludzie kupujący mi prezenty znają mnie na tyle żeby wybrać mi coś z czego będę się cieszył.

btw: matka mi gier nie kupuje bo jej na nie nie stać. Po to zapierniczam w pracy żeby samemu dobierać sobie tytuły a nie musieć liczyć na kogoś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko spoko.. ale to musi byc bardzo mile, kiedy ktos ci bliski wlasnie takie prezen by ci sprawil.. no bo co lepszego mozna podarowac zapalonemu graczowi jak nie nowa gre??? no co??? no mi nie przychodzi nic do glowy. i szczerze zazdoszcze Hadesowi, ze ma taka kumata partnerke, bo moja druga polowa jeszce nie wpadla na to,ze moglbym chciec dostac jakas giere.. zwlaszcza, ze wie, ze na niektore niecierpliwie czekam calymi miesiacami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie chce niczego, co będę chcial to sobie sam kupię... marzy mi się tylko jedna rzecz... aby kobieta, którą kocham uwierzyła mi w to co mówię i aby wszystko się ułożyło, tak jak kiedyś było [...]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
spoko spoko.. ale to musi byc bardzo mile, kiedy ktos ci bliski wlasnie takie prezen by ci sprawil.. no bo co lepszego mozna podarowac zapalonemu graczowi jak nie nowa gre??? no co??? no mi nie przychodzi nic do glowy.

Domyślam się że zapalony gracz nie ma żadnych innych zainteresowań poza graniem... Cóż - muszę wyprowadzić rodzinę z błędu, bo już myśleli że jestem kimś takim (sam zresztą w to uwierzyłem... a tu taki klops...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kasa jako prezent?

[1] Jakieś to sztuczne... Zawsze na pytanie "Co chcesz" odpowiadam prosto - niespodziankę.

[2] Ludzie kupujący mi prezenty znają mnie na tyle żeby wybrać mi coś z czego będę się cieszył.

1 A ja mowie co chce, dlatego, ze sa rzeczy, ktorych sam nie kupie, a na prezent wydaja sie w sam raz (vide bd z kompania braci).

2 Moja narzeczona, podobnie tak jak ja nie ma predyspozycji do kupowania prezentow, a otrzymanie takiego powinno byc mile, po co na sile cieszyc sie z pierdoly?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 Moja narzeczona, podobnie tak jak ja nie ma predyspozycji do kupowania prezentow, a otrzymanie takiego powinno byc mile, po co na sile cieszyc sie z pierdoly?

No tak... Lepiej pewnie skakać z radości nad kopertą z pieniędzmi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No tak... Lepiej pewnie skakać z radości nad kopertą z pieniędzmi.

Nie mialem na mysli koperty, a raczej wycieczke na zakupy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi z kolei żona kupuje zawsze prezenty, których się nie spodziewam i są to najwspanialsze rzeczy jakie mogę dostac. Ona zawsze się długo nad prezentem zastanawia i zawsze trafia.

Co do "koperty".. jakby to wyglądało pod choinką? Kasa była fajna na wesele i tylko wtedy - przynajniej mieliśmy czym opłacic fotografa i jeszcze zostało na nowe meble

Kolejny temat, który poruszacie: gry na prezent. Ja dostałem tylko raz grę od kobiety, COD4 w zeszłoroczne święta, spełniła moje marzenie, kolejną będzie Killzone2 ale tylko dlatego, że ma premierę dzień koło moich urodzin. Na inne okazje, zdecydowanie wolę niespodzianki, a gry to tak bez okazji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak... prezent? Zależy od kogo. Pamiętam jak na 18-nastkę modliłem się, żeby każdy dawał mi kasę. Zamiast kilku prezentów dostałem pieniądze, za które kupiłem gitarę z piecem i kurs na prawko. To samo tyczy się komunii.

Moja dziewczyna zawsze mnie się pyta co chcę dostać. Przez te 4 lata zawsze trafiała - zobaczymy co te święta przyniosą Nie wyobrażam sobie żebym od niej dostał kasę... to by było chore hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jeśli chodzi o koncerty to ja w ramach prezentu chciałbym trzy w Polsce:

-Gogol Bordello

-Tenacious D

-Ayumi Hamasaki

O! Na Gogola też chętnie bym poszedł!

Ale jeszcze chętniej na System of a Down. Albo chociaż samego Serja Tankiana...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja na ramallah ! albo bloodsucking zombies from outer space, ale to raczej nie do spełnienia bo mało kto ich zna, o sluchaniu nie mowiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze Ja juz wyroslem z dostawania prezentow i tego, ze juz z miesiac przed swietami czekalo sie na prezenty, w tym roku Ja sam chcialbym moim najblizszym sprawic radoche, Ja od nich oczekuje jedynie tego aby byli zadowoleni, dla mnie najpiekniejszym prezentem jest zobaczyc czyjs usmiech, a swieta po prostu uwielbiam, nie do opisania jest ta atmosfera kiedy obok mnie stoi rozswietlona choinka a za oknem pada snieg moze pomyslicie, ze mam cos nie tak z glowa ale Ja na prawde kocham swieta i mam slabosc do melodyjek z lampek choinkowych, zawsze mam niemalze lzy w oczach i chce mi sie spiewac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moze Ja juz wyroslem z dostawania prezentow i tego, ze juz z miesiac przed swietami czekalo sie na prezenty, w tym roku Ja sam chcialbym moim najblizszym sprawic radoche, Ja od nich oczekuje jedynie tego aby byli zadowoleni, dla mnie najpiekniejszym prezentem jest zobaczyc czyjs usmiech, a swieta po prostu uwielbiam, nie do opisania jest ta atmosfera kiedy obok mnie stoi rozswietlona choinka a za oknem pada snieg moze pomyslicie, ze mam cos nie tak z glowa ale Ja na prawde kocham swieta i mam slabosc do melodyjek z lampek choinkowych, zawsze mam niemalze lzy w oczach i chce mi sie spiewac

Z tym muszę ci przyznać rację bo ja mam tak samo Lubię też święta bo mogę zobaczyć brata który jest za granicą(ale prawdopodobnie nie dostanie urlopu ) i z całą familią się spotkać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O! Na Gogola też chętnie bym poszedł!

Ale jeszcze chętniej na System of a Down. Albo chociaż samego Serja Tankiana...

Na SOAD tez bym sie wybral, szkoda ze teoretycznie juz ich nie ma ;<

Rowniez kocham swieta, jest to jedna z (nie)wielu okazji by spotkac sie z cala rodzina. Sytuacja moich rodzicow, sprawila ze zamieszkalem w Łomży. ponad 600km od rodziny... W tym momencie zostalem juz tylko z mama, ojciec zmarl i swieta to jedyna okazja zeby zobaczyc cale jego rodzenstwo razem .

Prezent? Marze o ps3, co z tego wyniknie? Zobaczymy...

Liczy sie to co tu i teraz, nie to co bylo i bedzie ;]

Kasa na swieta? Nie przeszkadza mi, jednak wole niespodzianki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, SOAD w PL? Kiedyś byli i ich wygwizdali. Obrazili się i nie przyjadą. Poza tym... po ostatnich dwóch albumach nie chcę ich widzieć u nas, a w szczególności Darona. Serji niech przyjeżdza - moim zdaniem jeden z lepszych Artystów naszej kadencji na tym świecie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miesiąc po świętach , warto odświeżyć temat , tym razem może piszcie , czy Mikołaj spełnił choć po cześci Wasze marzenia :) .

Mój Mikołaj niedokońca "przeczytał chyba mój list" , marzył mi się iPod a dostałem MP3 Creative MuVo T200 2GB , i tak jestem zadowolony bo poprzednia mp3 pojechała na wysypisko , no i lepsze to niż skarpetki :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Miesiąc po świętach , warto odświeżyć temat , tym razem może piszcie , czy Mikołaj spełnił choć po cześci Wasze marzenia :) .

Mój Mikołaj niedokońca "przeczytał chyba mój list" , marzył mi się iPod a dostałem MP3 Creative MuVo T200 2GB , i tak jestem zadowolony bo poprzednia mp3 pojechała na wysypisko , no i lepsze to niż skarpetki :) .

Uwierz mi, że niewiele straciłeś nie dostając iPoda. Wg mnie jest on totalną klapą.

A wracając do odświeżonego tematu, mikołaj spełnił moje marzenia, dostałem laptopa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mikołaj przesadził xD

Spodziewałem się albo nic albo xbox 360 okazalo się ps3 i dzięki ci boże xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Uwierz mi, że niewiele straciłeś nie dostając iPoda. Wg mnie jest on totalną klapą.

A wracając do odświeżonego tematu, mikołaj spełnił moje marzenia, dostałem laptopa :)

Nie zgodzę się co do iPoda, posiadam i jestem bardzo zadowolony, a to mój niepierwszy player, ale de gustibus non est disputandum :)

Co do prezentów, to mi wpadł zestaw nagłośnieniowy taki jak w opisie oraz niespodziewanie nowy lapek

Edytowane przez Sebol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kasa hmm... I tak potem leci na konsolowe itemsy, więc róznicy ni widać

A prezentów się szukało ;d Samemu w domu, wbijać do pokoju i szukać, raz nawet znalazłem, ale było za późno ;d "Szukałem słuchawek, bo tamte sie popaliły" ;d

Aktualnie da best prezent z tych świąt to LCD'k. 40" przy Far Cry 2, Full HD i do tego to jeszcze Samsung serii 8.

Playstation 3 - 1499

Samsung 40" LE40A856 - 4999

Far Cry 2/DBZ:BURST LIMIT - 149

Wrażenie palących się ludzi i pustyni w Full HD/karotki esesjot - bezcenne ;d

Na SOAD tez bym sie wybral, szkoda ze teoretycznie juz ich nie ma ;<

Jak by przyszedł Slipknot, to byłoby jeszcze lepiej ;d Chociaż hmm, jak SOAD by przyszedł, też by było nieźle xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×