Skocz do zawartości
Goodgulf

PS3 - narzekanie rozżalonego miłośnika gier

Rekomendowane odpowiedzi

"Allu"

kolego a możesz mi powiedzieć tak po prawdzie czym jest PS3

Opisz jej mozliwości

Sam opisz i podaj argumenty podważające jej niższość! To przecież Ty tu prawisz o tym jaki to zlom, to PRZEKAŻ nam ta swoja wiedzę...

Jesli sie nawet znasz na programowaniu [...]

Programowac kanały w TV każdy umie!... nie cza mieć studiów do tego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
"Allu"

kolego a możesz mi powiedzieć tak po prawdzie czym jest PS3

Opisz jej mozliwości

TYLKO MI TU KITU NIE WCISKAJ CO ONA NIE POTRAFI.

Interesują mnie możliwości tej konsoli jeżeli chodzi o gry

Przykro ale pewnie nie masez żadnego pojęcia o programowaqniu PS3 więc nie mamy o czy rozmawiać

Za to Ty masz duże pojęcie o programowaniu PS3 Zgłoś się do SONY jeśli masz takie pojecie Zapewne kodu nawet na kalkulator byś nie napisał? Zgadza się?... więc zamilcz

Cytuje:

Fill rate (prędkość wypełniania) to jeden z najważniejszych mierników wydajności graficznej - w skrócie, jest to liczba oznaczająca ile operacji na pikselach możesz wykonać. W przypadku PS3 fill rate jest znacznie niższa aniżeli na 360-tce, co oznacza, że gry muszą albo działać w niższej rozdzielczości albo też używać mniej złożonych shaderów aby uzyskać taką samą efektywność. Dodatkowo przetwarzanie shaderów na PS3 jest znacząco wolniejsze aniżeli na 360-tce, co znaczy, że użycie normal map zużywa o wiele większą część fill rate aniżeli na Xbox?ie. I nie mówię tu o małych różnicach, ale o niemal połowie całkowitej mocy przetwarzania pikseli."

Tak faktycznie jest PS3 to złom

Człowieku nie cytuj mi tu tekstów z wiki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co pamiętam a pamiętam bardzo dobrze to na ps2 tez sie trudno pisało gry na poczatku tylko o tym można było słuchac...syt zmienila się po 2óch latach.. Zaraz, ile to minęło wlaśnie od debiutu ps3?

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ważne skąd jest cytat ale to prawda !

Czy wam tak ciężko zrozumieć że cieniowanie jednego piksela jest o 50% mniejsze na PS3 niż na X360

Nie jesten fanbojem tylko technikiem. K...A mać czy ja nie wyraźnie piszę

"Cell" do gier sie nie nadaje i dlatego są problemy w programowaniu na ta konsolę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie ważne skąd jest cytat ale to prawda !

Czy wam tak ciężko zrozumieć że cieniowanie jednego piksela jest o 50% mniejsze na PS3 niż na X360

Nie jesten fanbojem tylko technikiem. K...A mać czy ja nie wyraźnie piszę

"Cell" do gier sie nie nadaje i dlatego są problemy w programowaniu na ta konsolę

Ale uzasadnij to panie techniku! Qtwa jak ktos mi gada że coś jest FE to poprosze uzasadnienie i nadmiar wiedzy taki abyś mnie nim zajeb...ł tu na miejscu! A Ty narazie pieprzysz 3 po 3 farmazony jakieś i nie masz nawet najmniejszej definicji na to co piszesz! Poza tym cytujesz coś, czego nie rozumiesz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ''cieniowanie piksela '' ma przelozenie w praktyce ? wychodza dobre gry na pS3 ,reszta to kwestia gustu

BTW dodaj jeszcze wiecej przeklenstw a wtedy juz na pewno wszyscy dostrzezemy twoj ''geniusz''

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym, podaj mi jakiś tytuł w którym zamiast grać to siedzisz przed TV metr od niego i lookasz jakość 'cienia' piksela... ... o ile ogólnie masz PS3 i wiesz jak gry na ta konsolę wyglądają...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
"Allu"

kolego a możesz mi powiedzieć tak po prawdzie czym jest PS3

Opisz jej mozliwości

TYLKO MI TU KITU NIE WCISKAJ CO ONA NIE POTRAFI.

Interesują mnie możliwości tej konsoli jeżeli chodzi o gry

Przykro ale pewnie nie masez żadnego pojęcia o programowaqniu PS3 więc nie mamy o czy rozmawiać

Po pierwsze: Nie "kolego".

Po drugie: Co potrafi? Bo ja wiem... Odpalić Uncharted, MGS4, Dead Space i wieeeeeele innych. Starczy? To sporo jak na możliwości "jeśli chodzi o gry".

Po trzecie: Ty za to pewnie programujesz na nią w przerwie na lunch.

Nie ważne skąd jest cytat ale to prawda !

Żeby cytat zrobił wrażenie musi być z czegoś co nazywa się "wiarygodne źródło". Mogłeś nie spotkać się z takim określeniem.

Czy wam tak ciężko zrozumieć że cieniowanie jednego piksela jest o 50% mniejsze na PS3 niż na X360

Okrutny świecie!!! To już koniec... Zniszczyłeś podwaliny mojego systemu wartości

Nie jesten fanbojem tylko technikiem. K...A mać czy ja nie wyraźnie piszę

"Cell" do gier sie nie nadaje i dlatego są problemy w programowaniu na ta konsolę

Po pierwsze: Można być i fan bojem i technikiem

Po drugie: Też mam ten prestiżowy tytuł więc się nie chwal.

Po trzecie: wspomnę Twoje słowa przy kolejnej sesji na konsolce

BTW: Nie trawię ludzi którzy na siłe kogoś nawracają. Obojętnie czy na wiarę, Fundusz Emerytalny czy konsolę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego mylisz się

Problem jest nie tylko w "cellu"(gry) ale także w specyfikacji tyechnicznej

Pytania:

Dlaczego jest taki problem w konwersji gier na PS3

Dlaczego xbox konwersje z PS3 łyka bez problemowo i nawet prezentują sie lepiej

Człowieku ! czy ty zdajesz sobie sprawe ile czasu i pracy wymagała konwersja "Bioshock" na PS3 a i tak wygląda gorzej

To są fakty

Ja dla siebie zamykam temat i przepraszam jeżeli kogos uraziłem

Przyszłośc pokaże kto miał rację

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolego mylisz się

Aaaaaa a Ten znów 'kolego'...

Pytania:

Dlaczego jest taki problem w konwersji gier na PS3

Dlaczego xbox konwersje z PS3 łyka bez problemowo i nawet prezentują sie lepiej

Człowieku ! czy ty zdajesz sobie sprawe ile czasu i pracy wymagała konwersja "Bioshock" na PS3 a i tak wygląda gorzej

To są fakty

Ale weź w końcu nie PYTAJ tylko UZASADNIAJ to co piszesz!! To Ty jesteś tu sam ze swoimi przemyśleniami, to Ty martwisz się czymś czego nie ma... pisze raz jeszcze, uzasadniaj swoje wypowiedzi i nei pytaj lecz odpowiadaj!

Chyba że to co pisze jest nie widoczne dla niektórych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaa a Ten znów 'kolego'...:

CHUJE PASUJE ?

Reszte informacji możesz uzyskać na Politechnika Szczecińska (informatyka)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytania mają zwykle taki śmieszny znaczek "?" na końcu

Dlaczego jest taki problem w konwersji gier na PS3

Bo nie robi ich Rysiu z Klanu.

Dlaczego xbox konwersje z PS3 łyka bez problemowo i nawet prezentują sie lepiej

Bo ma w sobie opiekacz do bułek i Blast Processing.

Człowieku ! czy ty zdajesz sobie sprawe ile czasu i pracy wymagała konwersja "Bioshock" na PS3 a i tak wygląda gorzej

Tu strzelam... Trzy dni!

Odpowiedzi zostały dopasowane do rozmówcy

-------------------------

CHUJE PASUJE ?

Do Twojego poziomu aż nadto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
CHUJE PASUJE ?

No w końcu pokazałeś wyraz i argument w dyskusji

Bo ma w sobie opiekacz do bułek i Blast Processing.

Tu bym dodał jeszcze, że XPudlo ma 'termobumbulator'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wasza nie wiedza irytuje mnie do bulu

Cześć !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego jest taki problem w konwersji gier na PS3

Bo to zupełnie inna architektura.

Dlaczego xbox konwersje z PS3 łyka bez problemowo i nawet prezentują sie lepiej

Tak, to pokaż mi palcem które konwersję z PS3 wyglądają lepiej na X360?

Człowieku ! czy ty zdajesz sobie sprawe ile czasu i pracy wymagała konwersja "Bioshock" na PS3 a i tak wygląda gorzej

A czy to sobie zdajesz sprawę z tego, że studio które pracowało nad Bioshockiem nie brało udziału w konwersji na PS3, ponieważ po cichu pracuję już nad Bioshockiem 2. A ci developerzy którzy konwertowali Bioshock na PS3 (poza Digital Extremes) nie znają się na jej architekturze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wasza nie wiedza irytuje mnie do bulu

Cześć !

Ło... zgrzyt i płacz rozżalonego fanboya nie mógł przekonać masy i uciekł z podkulonym ogonkiem!...

Wróć jak się naumiesz czegoś i pokażesz argumenty do stawianych zarzutów!... Bo dyskusja w tej formie jest beznadziejna jak dojenie kozy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wasza nie wiedza irytuje mnie do bulu

Nas Twoje napuszenie bawi

A boli cię nabrzmiałe EGO i brak przeglądarki z podkreślaniem błędów "kolego"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A boli cię nabrzmiałe EGO i brak przeglądarki z podkreślaniem błędów "kolego"

Allu... to nie błąd To kawałek kodu, w końcu to programista no wiesz... on po prostu ma taka wiedzę, że pierdo...ą mu się już proste wyrazy z kodem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Allu... to nie błąd To kawałek kodu, w końcu to programista no wiesz... on po prostu ma taka wiedzę, że pierdo...ą mu się już proste wyrazy z kodem

Tak mi się właśnie wydawało że on nie może pisać "po naszemu"

----------------------------

I tym optymistycznym akcentem pragnę zakończyć działania Świętej Inkwizycji 360 na naszym forum.

Bilans strat nie jest jeszcze znany ale już wiadomo że duma jednego

"technika nie fan boja" ucierpiała".

Cóż nikt nie powiedział że praca misjonarza jest prosta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ło... zgrzyt i płacz rozżalonego fanboya nie mógł przekonać masy i uciekł z podkulonym ogonkiem!...

Wróć jak się naumiesz czegoś i pokażesz argumenty do stawianych zarzutów!... Bo dyskusja w tej formie jest beznadziejna jak dojenie kozy...

Ja bym jego słów nie brał do siebie. Niestety. Jeden już też odchodził, a dalej prowadzi tutaj swoją krucjatę z lochów w Redmond.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolego mylisz się

Problem jest nie tylko w "cellu"(gry) ale także w specyfikacji tyechnicznej

Pytania:

Dlaczego jest taki problem w konwersji gier na PS3

Dlaczego xbox konwersje z PS3 łyka bez problemowo i nawet prezentują sie lepiej

Człowieku ! czy ty zdajesz sobie sprawe ile czasu i pracy wymagała konwersja "Bioshock" na PS3 a i tak wygląda gorzej

To są fakty

Ja dla siebie zamykam temat i przepraszam jeżeli kogos uraziłem

Przyszłośc pokaże kto miał rację

2. xbox nie lyka tak latwo konwersji z ps3 R* mowilo ze pracowali nad L.A. Noire na ps3 od poczatku bo jest mocniejsze i nie stekaja ze trudno sie programuje tylko inaczej, i gra mowili ze jest prawie ukonczona ale cos tam mysla o xboxie chyba i zrobienie tej gry na niego zajmie im duzo czasu najlepiej jak by w ogole jej na ta gie konsole nie robili, nadal uwazasz ze na xboxa zrobienie konwersji z ps3 to takie hop siup? Jeszcze trudniej niz z ixa na ps3 bo tu wystarczy jeden guzik konwertuj a z ps3 na ixa robienie gry prawie od nowa.

3.kilka dni... a ze rok czekalismy to bylo spowodowane tym ze szukali kogos kto sie tego podejmie a i u nas gra nie wyglada gorzej po patchu, wiem bo widzialem porownanie fotek zrobione przez kogos normalnego czyli nie przez debila od xboxa (fanboj juz za lagodne) i gra u nas nie byla biala jak zawsze...

Nigdy nie widzialem tak za wzietego fanboja ps3 jak ixa, bo my tylo bronimy swojej konsoli a userzy ixa wpadaja na fora o ps3 i robia burdel, zalosne...

A i nie czuj sie taki PRO't bo nim nie jestes.

No nic trza zakupic wedke i miec nadzieje ze wylowie zlota rybke ktora spelni moje 3 zyczenia:

1. Aby kazdy xbox dostal swoj ladny czerwony pierscionek zareczynowy nie do na prawy, kryzys na skale swiatowa.

2. Byc bogaty

3. By rybka zamienila sie w moja zlota ksiezniczke.

jednak gdybym wylowil zlota rybke na emeryturze i by tylko mogla spelnic moje 1 zyczenie wybralbym numer 1^

M$ doi tylko kase i kazdy normalny to juz dostrzegl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze widzę, że tu zupełnie niepotrzebnie kłótnia wybuchła..... Panowie i Panie... mam pytanie.... czemu tak się tej grafiki uczepiliście porównując konsole? czy naprawdę to jest dla was najważniejsze....grafika może wyglądać wspaniale i cudownie, ale gra sama w sobie może ssać.... a dlaczego... bo nie będzie miała tego czegoś... potrzebna jest wciągająca fabuła....fajna mechanika gry.... a nie wypasiona grafika....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ja bym miał xboxa to tez bym jeździł po posiadaczach Ps3 żeby zrekompensować sobie M$hit

Poza tym argumenty Prota są na poziomie 9latka - kup sobie Wii bo nie dorosłeś do next genów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poziom tej dyskusji zszedł na psy...świadczy to o kulturze a raczej o braku kultury. Temat do zamknięcia. Topic ten przypomina dyskusję nad wyższością Świąt Bożego Narodzenia nad Świętami Wielkanocnymi. Zarówno PS3 jak i Xbox360 są świetnymi konsolami i wybór konsoli zależy od gatunku gier. Na PS3 są Motorstorm,Killzone,GT5 a na Xboxa360 Fable2,GearsOfWar2,PGR4. Sam zamierzam za miesiąc kupić konsolkę i zastanawiam się nad wyborem ale przy wyborze będę się kierował wyłącznie grami a nie bebechami konsoli. Temat do zamknięcia.Idą Święta zakończcie wyzwiska i kłótnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zarówno PS3 jak i Xbox360 są świetnymi konsolami

Widzisz w tym rzecz, że to Twoje zdanie. Ja na przykład nie uważam, że XboX to świetna konsola. Uważam, że to bubel z technicznego punktu widzenia, źle zaprojektowany i o fatalnej stylistyce. A jedyna gra w jaką bym zagrał z ciekawości to te ozłocone Gearsy. I nie dlatego, że mnie ciągnię, tylko ciekawi co to takiego hopsa hopsa. I błagam nie podawajcie jako dobrej gry Fable 2. Po prostu nie.

Moja teoria na temat zakupu konsoli XboX360. Kto decyduje się na jej zakup:

a. Osoba, której nie stać na ps3

b. Osoba, której nie stać na gry i chce sobie pykać na piratach

c. Osoba, która ma już ps3 i chce sprawdzić o co chodzi z tymi Gearsami.

Każdy inny powód zakupy tego bubla jest dla mnie śmieszny. Nikt by tego nawet patykiem nie ruszył, jakby cena ps3 była powiedzmy na poziomie 200$. Nikt mi nie wmówi, że majac do wyboru za darmo, stojące obok siebie te dwie konsole, wybrałby xboxa. Musiałby być niespełna rozumu. Kropka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×