Skocz do zawartości
Goodgulf

PS3 - narzekanie rozżalonego miłośnika gier

Rekomendowane odpowiedzi

Poziom tej dyskusji zszedł na psy...świadczy to o kulturze a raczej o braku kultury.

Wypraszam sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Następny nawiedzony...tym razem w drugą stronę.

Grałeś/skończyłeś Fable ,że tak po niej jedziesz?Jest to piękna gra z wielkim klimatem przez duże K.I jakby ukazała się na ps3 byś piał peany i pisał pieśni na jej temat.

Twoje podpunkty a,b,c to bzdura totalna.Uczep się jeszcze WII - Metroida i będzie komplet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby dlaczego byś nie kupił Xboxa360 ?

Podaj uzasadnienie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Chodzi jak kosiarka

2. Bardziej odpowiadają mi exlusivy na ps3 niż na X

3. widziałem jak gry wyglądają na x-a i moim skromnym zdaniem wyglądają gorzej niż na ps3

4. ps3 ma odtwarzacz BD

Wystarczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kurcze widzę, że tu zupełnie niepotrzebnie kłótnia wybuchła..... Panowie i Panie... mam pytanie.... czemu tak się tej grafiki uczepiliście porównując konsole? czy naprawdę to jest dla was najważniejsze....grafika może wyglądać wspaniale i cudownie, ale gra sama w sobie może ssać.... a dlaczego... bo nie będzie miała tego czegoś... potrzebna jest wciągająca fabuła....fajna mechanika gry.... a nie wypasiona grafika....

Uwierz mi, mi w tej 'wojence' konsolowej mi osobiście nie chodzi o grafikę! Zdecydowanie bliżej mi do SONY bo miałem PSX, PS2 i teraz mam PS3... M$ chciało zaistnieć i im się nie udało, czemu się nie udało??... bo jednak SONY ma w tej branży doświadczenie a nie da się wejść z buta w coś co już działa... Tak jak i SONY by nie weszło w świat systemów na PC bo M$ ma duzy udział w rynku tak i M$ z XBoxem nie wejdzie w rynek konsol tak aby zagrozić PS3 czy nawet późniejszym konsolom! Wolę zdecydowanie dobrą fabułę a która gra z X da mi to co dala mi saga MGS?... Nawet, jesli Bioshock jest gorszy na PS3, to zagram w niego bo to PS3 jest mi bliższa a nie X!

Jak ja bym miał xboxa to tez bym jeździł po posiadaczach Ps3 żeby zrekompensować sobie M$hit

Poza tym argumenty Prota są na poziomie 9latka - kup sobie Wii bo nie dorosłeś do next genów

Wii to też next gen, czyż nie?

1. Chodzi jak kosiarka

Wystarczy?

Wystarczy że podałbyś pkt.1 i by wystarczyło

A od siebie dodam jeszcze ze kupie se XBoxa niedługo, ale tylko dlatego że trafia mi się za 230zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Chodzi jak kosiarka

2. Bardziej odpowiadają mi exlusivy na ps3 niż na X

3. widziałem jak gry wyglądają na x-a i moim skromnym zdaniem wyglądają gorzej niż na ps3

4. ps3 ma odtwarzacz BD

---------------------

Ja grałem u kumpla na PS3 i jego PS3 chodziła głośniej niż Xbox360. Z nowym dashem Xboxa nie słychać bo grę instalujesz i w tym momencie PS3 jest głośniejsze.

Co do exclusivów to kwestia gustu a o tym się nie dyskutuje.

Nie wiem jakie ty widziałeś gry które są ładniejsze na PS3. Za to: Fallout3,TombRaider,CallOfDuty5,VirtuaFighter5,TheDarkness,BioShock,Overlord i masa innych lepiej wygląda na Xboxie (z pewnością gry chodzą płynniej niż na super potężnej PS3 )

I co z tego że ma BD skoro gry z tego nie korzystają i ma wolniejszy o wiele odczyt niż DVD ??? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja grałem u kumpla na PS3 i jego PS3 chodziła głośniej niż Xbox360. Z nowym dashem Xboxa nie słychać bo grę instalujesz i w tym momencie PS3 jest głośniejsze.

Co do exclusivów to kwestia gustu a o tym się nie dyskutuje.

Nie wiem jakie ty widziałeś gry które są ładniejsze na PS3. Za to: Fallout3,TombRaider,CallOfDuty5,VirtuaFighter5,TheDarkness,BioShock,Overlord i masa innych lepiej wygląda na Xboxie (z pewnością gry chodzą płynniej niż na super potężnej PS3 )

I co z tego że ma BD skoro gry z tego nie korzystają i ma wolniejszy o wiele odczyt niż DVD ??? 

1. Nie każdy ma dysk po 80 giga+ więcej, że by instalować wszystkie gry

2. Racja

3. Niektóre wyglądają lepiej tu, a niektóre lepiej tam Co do płynności, to ja nie widzę żadnej różnicy.

4. Ojeja, są takie gry (MGS4, LBP czy Res2), a poza tym ogląda się filmy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja grałem u kumpla na PS3 i jego PS3 chodziła głośniej niż Xbox360. Z nowym dashem Xboxa nie słychać bo grę instalujesz i w tym momencie PS3 jest głośniejsze.

A rozumiem że kolega miał w pokoju 32st C...

Nie wiem jakie ty widziałeś gry które są ładniejsze na PS3. Za to: Fallout3,TombRaider,CallOfDuty5,VirtuaFighter5,TheDarkness,BioShock,Overlord i masa innych lepiej wygląda na Xboxie (z pewnością gry chodzą płynniej niż na super potężnej PS3 )

Na pewno grałeś w każdy tytuł na X i PS3 który wymieniłeś i rozumiem że masz porównanie... szczególnie z tytułem zaznaczonym na czerwono

I co z tego że ma BD skoro gry z tego nie korzystają i ma wolniejszy o wiele odczyt niż DVD ???

No tak, gry z tego nie korzystają... a MGS4, Uncharted i inne są wydane na DVD...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja grałem u kumpla na PS3 i jego PS3 chodziła głośniej niż Xbox360. Z nowym dashem Xboxa nie słychać bo grę instalujesz i w tym momencie PS3 jest głośniejsze.

Chyba miał zje..ne ps3.

I co z tego że ma BD skoro gry z tego nie korzystają i ma wolniejszy o wiele odczyt niż DVD ??? 

Jak nie wykorzystują a MGS4?

Jak odczytuje zwykłą płytę DVD to ma taką samą prędkość odczytu a płyty BD nie potrzebują odczytu x100.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś miał pojęcie ile tak na prawdę zajmuje gra na tym sławnym BD to byś inaczej mówił. Co z tego że BD ma 50GB jak poszczególne pliki są kopiowane wiele razy a Xbox po prostu ma pliki skompresowane i je później dekompresuje. Jeśli chodzi o gry to BD nie jest niczym lepszym od DVD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakbyś miał pojęcie ile tak na prawdę zajmuje gra na tym sławnym BD to byś inaczej mówił. Co z tego że BD ma 50GB jak poszczególne pliki są kopiowane wiele razy a Xbox po prostu ma pliki skompresowane i je później dekompresuje. Jeśli chodzi o gry to BD nie jest niczym lepszym od DVD.

Kolejny 'gdybacz' ... a uzasadnisz to? Mówisz o Resistance 1 w tym przypadku, gdzie gra miała kilka razy porozkładane pliki na BD... ok, a powiedz która gra ma tak samo jak R1?...

Ludzie, chcecie dyskutować, to nie podpierajcie swojej rozmowy reklamami!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawy temat. lecę po popcorn i cole.. chce ktoś?! ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dyskutować ok.Ale z tego co zaobserwowałem urzytkownik innej platformy niż ps3 jest odrazu zjadany,połykany i pluty jadem-a szkoda.

Wyzywany od debili i ułomków - tak jestem nim bo posiadam psp,psx,ps2,ps3,gc,wii,x360-wybaczcie mi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×