Skocz do zawartości
holek7

Ostatni dzień...

Rekomendowane odpowiedzi

Ta... to będziesz na forum tylko w jednym temacie pisał, poszukaj se juz dziś bo najczęściej tam piszą, a słowa kluczowe w forum o X360 to RRoD

Ale pierdzielisz glupoty Hades...

Coz, szkoda, ze forum znika ale tak jak juz pisalem w jednym temacie, ktory zwyczajowo .. poszedl do kosza, forum to ludzie, a nie admin, modowie czy adres. Obojetnie gdzie, zbierze sie grupa ludzi, ktorzy sa tutaj obecnie, stworza dokladnie to samo, ba a moze nawet lepsze forum.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chciałbyś każdy kto chce zostać dodany musi uiścić opłatę za dodanie, a u siebie na koncie nie widziałem jakoś hmm... wpłaty

masz wysokie mniemanie o sobie do czego to doszlo zeby ludzie sie z kims przyjaznili za kase heh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
masz wysokie mniemanie o sobie do czego to doszlo zeby ludzie sie z kims przyjaznili za kase heh

Kapitalizm bracie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jezeli to ma byc koniec to lacze sie z wami w bolu ... Ciekawi mnie tylko dlaczego Szanowny Admin nic nie pisze o co w tym wszystkim chodzi , chyba mamy prawo wiedziec ???

http://www.ps3site.pl/pozegnanie/

Tam jest trochę napisane o tym wszystkim, ale za wiele z tego nie można sie dowiedzieć (mam na myśli powód zakończenia ps3site.pl).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko ze forum to tworza ludzie i to oni sa najwazniejsi. Nigdzie indziej nie moglem znalesc tyle rad i tyle pozytywnego nastawienia.  Dlatego jesli forum zniknie to przeciez my nie znikniemy, zalozymy nowe. Chocby darmowe ale mam nadzieje ze to wszystko tylko zly sen. Jednak jesli nie To SUPER bylo WAS POZNAC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nie mam zamiaru się żegnać Może dlatego, że nie do końca wierzę w koniec istnienia tego forum.

Ale gdyby to nastąpiło, to myślę, że znaczna część osób stąd znajdzie się razem w jakimś innym miejscu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chciałbyś każdy kto chce zostać dodany musi uiścić opłatę za dodanie, a u siebie na koncie nie widziałem jakoś hmm... wpłaty

Ja przyjdzie wypłata to dostaniesz kase

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z uniesioną twarzą patrzę na zbliżający się koniec! Do zobaczenia w Valhalli bracia wojownicy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę mi się żalowo zrobiło. Może napisze na smutnomi.pl?? Jak by to forum naprawdę znikneło to dodajcie mnie do friendsów na playu PSNid: Desert4PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale pierdzielisz glupoty Hades...

No a co sie ograniczać, ja pierdziele głupoty a Ty je czytasz

masz wysokie mniemanie o sobie do czego to doszlo zeby ludzie sie z kims przyjaznili za kase heh

Wiesz, cza znać swoją wartość! Wszystko się da kupić a czego się nie da kupić kupi się jak straci na cenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę czasu spędziliśmy razem... zarówno na forum jak i na portalu.

Dziś kończy się pewien rozdział... Doczytam go w spokoju do końca i przewrócę kartkę... Z ciekawości jaką czcionką napisano The End...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie jest to pewnie jakieś przemeblowanie albo forum zostało wykupione np. przez Sony Poland

Jutro się dowiemy co nas czeka

Do zobaczenia na PSN

Jak coś mój nick: hivo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziś kończy się pewien rozdział...

Ciekawe kiedy Arab otworzy nowy rozdział? Obstawiam na 1.12-2.12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strona nie zniknie, niektórzy może zauważyli czemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Trochę czasu spędziliśmy razem... zarówno na forum jak i na portalu.

Dziś kończy się pewien rozdział... Doczytam go w spokoju do końca i przewrócę kartkę... Z ciekawości jaką czcionką napisano The End...

Pojechales

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię pożegnań, więc się nie pożegnam

Ale mogę tylko powiedzieć, że w polskim świecie PS3 nastąpi pewnego rodzaju pustka, zobaczcie ilu posiadaczy zrzeszało to forum... chlip...

@up

chodzi o reklamy... ale i tak nie wiemy, czy zniknie, czy nie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja nie zauważyłem albo nie zwróciłem uwagi. Powiedz

To chyba ślepy jesteś. Widzę że Pips jeden rozgarnięty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Trochę czasu spędziliśmy razem... zarówno na forum jak i na portalu.

Dziś kończy się pewien rozdział... Doczytam go w spokoju do końca i przewrócę kartkę... Z ciekawości jaką czcionką napisano The End...

Chlip... Chlip... Jakie to podniosłe i patetyczne... Chlip

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do zobaczenia w HOME założy się club i będzie lux

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam teoretyków spiskowych.... zawsze coś wymyślą.

Nie jestem typem człowieka który rozkleja się na wieść że coś się kończy... Prawie dwa lata mniej lub bardziej aktywnie wspomagałem zarówno portal jak i forum. Normalne jest więc chyba, że jest to pewien rozdział mojego życia.

Może faktycznie użyta metafora daje zbyt wiele możliwości interpretacji. Napiszę więc wprost.

Jestem ciekaw jak będzie wyglądał pożegnalny posta Araba. I bez znaczenia czy umieści go na Portalu czy na forum. Czekam na niego. Na ten The End.

Bo tylko właściciel portalu może postawić ostatnią kropkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam teoretyków spiskowych.... zawsze coś wymyślą.

Thank You kind Sir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie jestem za długo na forum ale strasznie siadło mi tu wszystko. Także szkoda mi troszkę że jutro mnie i was tu już nie będzie:( Pozdro dla wszystkich może się jeszcze kiedyś spotkamy na innym forum. Podziękowania dla modów i wszystkich osób którzy mi tutaj pomogli... Wielki szacun dla was chłopaki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

może gdyby stało się najgorsze, na nowych forach wpiszemy sobie w podpis coś co by wskazywało skąd "jesteśmy"?

ale, żegnać się nie będę, nie wierzę zbytnio w zamknięcie ps3site

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również w to nie wierzę. Zobaczycie 1 grudnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×