Skocz do zawartości
holek7

Ostatni dzień...

Rekomendowane odpowiedzi

[...] a kupa zawsze przynosi usmiech na ludzkie usta, patrz:

...

Nie ma emotikona aby wyrazic moja mine jak to zobaczyłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta kupa to nic w porównaniu do tej ilości prezentów!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ta kupa to nic w porównaniu do tej ilości prezentów!

Być może nawalił w jakiś karton i zapakował jako prezent Widać z mordki że cwana bestia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie to prośba... jak kończyć to z dobrym smakiem a nie kupą na dywanie perskim

Poza tym jak jeszcze dziś dostane kolejne 15 zaproszeń na PSN to chyba sprzedam PS3

szykuj się na kolejne np.: ode mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie to prośba... jak kończyć to z dobrym smakiem a nie kupą na dywanie perskim

Poza tym jak jeszcze dziś dostane kolejne 15 zaproszeń na PSN to chyba sprzedam PS3

szykuj się na kolejne np.: ode mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zawsze mozemy sobie tlumaczyc, ze Arab wymyslil soie taki pretekst zeby pobic rekord odwiedzin forum w ciagu jednego dnia xD.

Tego rekordu już się chyba nie da pobić

Najwięcej użytkowników online: 5872 Dnia: Nov 17 2008, 12:00 AM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Być może nawalił w jakiś karton i zapakował jako prezent Widać z mordki że cwana bestia "

Raczej wygląda na zdziwionego . Nie dadzą spokojnie załatwić potrzeby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
"Być może nawalił w jakiś karton i zapakował jako prezent Widać z mordki że cwana bestia "

Raczej wygląda na zdziwionego . Nie dadzą spokojnie załatwić potrzeby.

ta rozmowa schodzi na psy... dajcie na luz i koniec offtopa bo o 12 forum dostanie kopa. Moze lepiej piszcie propozycje na nowe forum...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie to prośba... jak kończyć to z dobrym smakiem a nie kupą na dywanie perskim

Poza tym jak jeszcze dziś dostane kolejne 15 zaproszeń na PSN to chyba sprzedam PS3

Trzymam za slowo i wysylam zaproszenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ta rozmowa schodzi na psy... dajcie na luz i koniec offtopa bo o 12 forum dostanie kopa. Moze lepiej piszcie propozycje na nowe forum...

Może (spam).pl mam tam konto, tylko admini jacyś dziwni. A tak apropo tego, co napisałeś. Moze wogóle przestaniemy pisac na tym forum, bo przecież i tak o 12:00 go nie będzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda że wszystko co dobre musi się kiedyś skończyć nie było dnia abym nie zobaczył co piszczy na forum i tak dziwnie jutro będzie jak włączając ps3site, a forum nie będzie to forum było bardzo wyjątkowe dla mnie i dla wielu innych ludzi przesiadujących tu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A bede sie smial gdy to zamkniecie PS3site bylo fejkiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi sie wierzyc, ze juz jutro strony nie bedzie phii (albo sam sobie wmawiam) w kazdym razie nawet jesli, to ciesze sie, ze spedzilem tu milo czas, poznalem fajnych ludzi, i zaczerpnalem wiedzy Dziekuje Wam i do zobaczenia (jutro )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam dalej mam nadzieje że forum zostanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przezywacie jak mrowka okres. Jejku nie mozna sobie pozartowac bo forum nie bedzie? Wez sie zastanwo. TO jest dobra bania bo mozna offtopowac i nie dostac bana xD

Co do konkurencyjnej strony to zgadzam sie admini sa dziwni. Raz widzialem, ze bana dostali goscie wszyscy ktorzy pisali w jednym temacie, a moim zdaniem mieli racje. Ze tak powiem chujnia z grzybnia tamto forum jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ta rozmowa schodzi na psy... dajcie na luz i koniec offtopa bo o 12 forum dostanie kopa. Moze lepiej piszcie propozycje na nowe forum...

Ja tam liczę, że Ty założysz forum o PS3 i będę tam adminem Hades26 = admin = czystka i "świnty spokój!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda...Moze zbyt czesto sie na forum nie udzilelalem ale czesto tu przebywalem, wchodzilem po kilka razy dziennie i naprawde mila atmosfera tu panowala ( a raczej panuje, bo przeciez forum jak narazie jeszcze istnieje). Milo bylo tu spedzic czas ale niestety wszystko co dobre kiedys musi sie skonczyc.

Moj PSNid: Dawid95

Chociaz jednak cos mi tu nie pasuje do konca z tym koncem strony, no ale zobaczymy jutro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety na innych forach o tematyce czarnulki nie ma takiej atmosfery. 

Hades znowu chcesz sie gdzies na admina wkrecic

Zaloz forum o sezonie ogorkowym i bedziesz mogl rozdawac bany za rozmowy o pomidorach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielka szkoda jeśli forum ma przepaść. Chętnie bym przejął bazę i poprowadził to dalej, mam miejsce na serwerze.

Mogę wykupić świeżą licencje na IPB lub przejąć starą, dajcie znać jeżeli jesteście zainteresowani.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez względu na losy tej strony nie jest to miejsce na reklamę innych stron 'na wszelki wypadek'..

btw. jeśli można to proszę o nie przysyłanie mi zaproszeń na jakieś nowe strony czy nie wiadomo gdzie z dopiskiem bo zamykają forum, nie jest to żaden powód na zawarcie 'znajomości' których jakoś wcześniej nikt nie potrzebował

ahh ten sztuczny sentymentalizm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ta rozmowa schodzi na psy... dajcie na luz i koniec offtopa bo o 12 forum dostanie kopa. Moze lepiej piszcie propozycje na nowe forum...

www.ps3board.pl glowny admin theMichal, zrobil to w razie gdyby to forum na serio upadlo.

A bede sie smial gdy to zamkniecie PS3site bylo fejkiem

Oby tak bylo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No niestety na innych forach o tematyce czarnulki nie ma takiej atmosfery.

Hades znowu chcesz sie gdzies na admina wkrecic

Zaloz forum o sezonie ogorkowym i bedziesz mogl rozdawac bany za rozmowy o pomidorach

PFFFFF.... nie rozwalajcie mnie tymi pomysłami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jeśli forum zamkną, to na wszystkich innych forach co jestem zarejestrowany, w sygnaturze będzie (BYŁEM UŻYTKOWNIKIEM PS3SITE.PL I JESTEM Z TEGO DUMNY).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×