Skocz do zawartości
Emir

Uncharted 2: Among Thieves

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanie. Czy zdarzyło Wam się gdzieś wykorzystać czujnik położenia sixaxisa? W opcjach jest jakiś punkt (nie pamiętam dokładnie jak się nazywa) dotyczący chyba poziomu wychylenia kontrolera, ale domyślnie jest wyłączony. Pamiętam, że w U1 kontroler ten był wykorzystywany przy przechodzeniu przez wąskie kładki, itp. Tutaj też było kilka takich momentów, ale u mnie to nie działało...

Dobre pytanie, na okładce gry też jest napisane że gra wykorzystuje czujnik ruchu, ale ja również nie znalazłem nic takiego w grze a przechodzę już po raz drugi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9h i 20 minut to za mało :( Ja chcę jeszcze :D Dobrze, że jest multi :)

PS. Co do oceny gry- kosmiczna :D

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jestem ciekaw bo , mało osób gra Online. Maxymalnie w sobote siedziało 14 tyś graczy ponad troche. W COD5 siedzi codziennie około 70tyś. Czy to jest powodem tego , że dlatego czasem tak długo się łączy z innymi graczami ? (tryb deatmatch)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sixem celuje się rzut granatu.

W jedynce tak, w dwójce nie. Grałeś w drugą część czy skąd to wiesz?

Edytowane przez cronosik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czujnik ruchu wykorzystujemy gdy chcemy przeskoczyc na polke, ktora jest bezposrednio za Natem. Przechylamy wtenczas pada w swoja stroną. Zreszta w instrukcji o tym mozna przeczytac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jedynce tak, w dwójce nie. Grałeś w drugą część czy skąd to wiesz?

Grałem...używam i wiem:) Cronosik..Ty jakby zaczepek szukasz:) Granaty i butle z gazem...polecam sprawdzić:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że SCEP nieźle inwestuje w reklame U2. Wczoraj jak byłem w Kinoplexie(w Bielsko-Białej) na filmie animowanym "Odlot (3D)"(nie polecam ;( chyba najgorsza produkcja od pixar'a) to przed samym filmem pojawiła się polska reklama U2(ta 15 sekundowa). Również na plakacie filmu GAMER pisze, że jeśli podobał ci się film to kup grę i pod tym okładka U2. No nieźle :D .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak kto woli, według mnie polski dubbing jest dobry, bardzo dobry - dlatego z nim grałem, teraz zaczynam crushing i gram po angielsku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dubbing rozumiany jako glosy polskich aktorow zamiast angielskich/amerykanskich/australijskich/itd. jest dobry ale tlumaczenie bardzo srednie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tłumaczenia nigdy nie będą idealne ;( Ale jeśli chodzi o głosy i ogólny odbiór dubbingu,bo to IMO się liczy na 6 ;) Fajnie wreszcie pograć w polską wersję która nie będzie sztuczna i plastikowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram od dzisiaj :). Gierka rewelacja, narazie jestem w 5 epizodzie co prawda ale daje rade. Pogralem troszke po necie i jest jeszcze bardziej miodny niz w betce (wiecej opcji itp.)

Natrafilem na maly problem i pytanie głównie do osób posiadających limitowana edycje.

Mianowicie chce wpisac kod na dodatki do u2 i gdy to robie wyskakuje mi komunikat typu

"the code you entered may not be correct or may no longer be valid. Please check your entries"

Ktoś wie o co chodzi ? bo kurde nie po to zamówiłem limitke aby owe dodatki staly bezuzytecznie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak mam zaalogowac sie na pl store ? musze utworzyc nowe konto na pl store? :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak mam zaalogowac sie na pl store ? musze utworzyc nowe konto na pl store? :/

Ależ oczywiście a jak niby inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj gra doszła. Dopiero dzisiaj ją odpaliłem i posiedziałem przy niej 3h. Muszę powiedzieć, że ta amerykańska reklama "Moja dziewczyna myśli, że to film" ma w sobie wiele prawdy xD Gra jest genialnie zrobiona. Żadnych loadingów, żadnych ścięć nic. Pełna dynamiki przez co naprawdę czuć akcję. No i fabuła rysuje się bardzo ciekawie, jak na razie ;d

Btw. może ktoś podać tekst tego cytatu Marco Polo, który jest wyświetlany na początku, po angielsku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Nie opowiedziałem nawet połowy rzeczy, które widziałem...

...I tak nikt by mi nie uwierzył..."

Czy jakoś podobnie...

EDIT:

Aha... Po Angielsku miało być... :/

Edytowane przez B!egan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie to czysta glupota dlaczego mam zakladac specjalnie nowe konto do doadatkow skoro same gry nie maja blokady regionalnej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie to czysta glupota dlaczego mam zakladac specjalnie nowe konto do doadatkow skoro same gry nie maja blokady regionalnej ?

a jak to jest ze kupujesz gre w polsce a masz konto nie w polsce? toz to genialne jest...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jezeli sciagne dodatki na u2 na nowoutworzonym koncie na pl to rozumiem ze bede mogl zn ich korzystac grajac w multi na moim głównym koncie zalozonym na uk ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×