Skocz do zawartości
Emir

Uncharted 2: Among Thieves

Rekomendowane odpowiedzi

@up

popracuj nad ortografią...

Dzisiaj grałem, pierwszy raz od premiery w uncharted. Wszystko było by super gdyby nie.. cheater? Sprawdziłem, kto mnie zabił, bo podbiegłem do kolesia którego było widać (nazwa), a nikogo nie było. Po prześledzeniu go okazało się, że siedzi w.. Ścianie O_O. I widział wszystkich z całej mapy, po prostu biegali w powietrzu. Mam filmik, niestety na komórce, w miarę jakość, jest sens zgłaszać to do Sony?

W ogóle, ale mi się oferta trafiła. 125zł limitka, hie hie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

popracuj nad ortografią...

Dzisiaj grałem, pierwszy raz od premiery w uncharted. Wszystko było by super gdyby nie.. cheater? Sprawdziłem, kto mnie zabił, bo podbiegłem do kolesia którego było widać (nazwa), a nikogo nie było. Po prześledzeniu go okazało się, że siedzi w.. Ścianie O_O. I widział wszystkich z całej mapy, po prostu biegali w powietrzu. Mam filmik, niestety na komórce, w miarę jakość, jest sens zgłaszać to do Sony?

W ogóle, ale mi się oferta trafiła. 125zł limitka, hie hie :)

o ile mi wiadomo jest taki perk jak stoisz w miejscu to widzisz przeciwnikow przez sciany ;) nie ma sie co denerwowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie przez ten booster - to jest jakiś glitch. Też widziałem takiego gościa, ukrytego "w ścianie" na mapie The Fort. Nie wiem jak to się robi, ale ewidentnie jest to cheatowanie. verymad.gif

innej beczki: ciekawią mnie te 2 nowe mapy, które pojutrze wychodzą - na trailerze wyraźnie widziałem ruchome elementy, platformy jakieś - może być niezła zabawa z tym thumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co kolega Rabus opisuje to bug. Koleś widział wszystkich zawieszonych w powietrzu. Są filmiki na YT, trzeba czekać na patch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaak, fort jest popularną mapą wśród glitcherów. Na szczęście większość błędów już potajemnie spatchowano ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sie sklada ze dzisiaj trafilem na fort i na cioty ktore weszly pod mape tyle patchy a w dalszym ciagu tego nie naprawili,co za NOOBEM i LAMUSEM trzeba byc zeby glichowac .

Druga sprawa to taka ze przed chwila chcialem uwiecznic moj rekordowy wynik i po wejsciu w opcje kino mam tam nie jeden taki filmik pod ochrona ale wchodze w rekordowy i wciskam odtwarzaj a tu lipa okazuje sie ze w przeciwnej druzynie na planszy startowej brakuje avatara obok nicku czekam,czekam,czekam ... a tu nic sprawdzilem pare innych w jednym brakuj dwuch avatarov i tu jest pogrzebany tylko jaki ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlatego odlozylem to multi bo naprawde na poczatku bylo fajnie ale potem to sie zygac chcialo wiec przestalem grac ... poczekam az bedzie po ludzku ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mapki bardzo udane, zachęcam do kupna, zwłaszcza, że cena nie jest duża. Na polskim PSS jest zestaw mapy plus skórki za 18zł (nie widzę aby można było kupić te dodatki oddzielnie).

Podobno Naughty Dog rozważą przywrócenie poprzedenich DMG broni. Ludzie strasznie narzekają na obecną sytuacje i wcale im się nie dziwi. 3 serie z Fala, 1 strzał z snajpy (LOL!), AK-47 które teraz jest mocno przegięte, dobrze że Hammer nie zabija jednym strzałem :teehee: . Ogólnie udało im się popsuć świetny multiplayer. Mam nadzieję, że szybko naprawią ten błąd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wielu developerów prędzej pogrzebie multi w grze, niż przyzna się do błędu w modyfikacji rozgrywki patchami. Jeśli Naughty Dog zdecydowałoby się na rollback to na całej tej aferze z 1.05 mogłoby zyskać w oczach graczy, a nie stracić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, mam takie pytanko dotyczace nowych map do u2: w opisie na polskim pss jest zaznaczone , ze trzeba miec gre z "product code BCES-00757" (jest to wersja gry dla UK) . Czy ktos z was kupil te mapki i dzialaja mu z gra o np BCES-00509 tj. ogolno-europejska. 18zl to nie tak wiele ale i tak wole uniknac rozczarowania, pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mapki calkien niezle, do gustu przypadl mi facility, na ruinach wciaz jeszcze malo gralem. mam tez skinpacka i niezaleznie od tego jaki skin wszystkie trzymaja wysoki poziom i wygladaja lepiej niz w oryginalnych grach imho. ah no i strasznie zauwazalne i denerwujace stalo sie doczytywanie textur. trwa zdecydowanie za dlugo, plus pojawia sie nonstop przy zmianie widoku gdy jestesmy martwi. wczesniej tego nei zauwazylem, a napewno nie w takim stopniu. hmmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mapki calkien niezle, do gustu przypadl mi facility, na ruinach wciaz jeszcze malo gralem. mam tez skinpacka i niezaleznie od tego jaki skin wszystkie trzymaja wysoki poziom i wygladaja lepiej niz w oryginalnych grach imho. ah no i strasznie zauwazalne i denerwujace stalo sie doczytywanie textur. trwa zdecydowanie za dlugo, plus pojawia sie nonstop przy zmianie widoku gdy jestesmy martwi. wczesniej tego nei zauwazylem, a napewno nie w takim stopniu. hmmm

jeśli takie pytanie już padło to z góry przepraszam. mianowicie kilka postów wyżej, ktoś podał link do opisu tego ostatniego DLC. w opisie tym autor pisze, że w grze można gdzieś przełączyć aby wyszukiwało graczy z ostatnim DLC i bez niego. ponieważ od dwóch dni próbuję kupić ten DLC, lecz ciągle mam komunikat, że dane mojej karty są nieprawidłowe, chciałbym włączyć opcję aby szukało ludzi bez DLC. chcę wierzyć, w to że wyszukiwanie będzie szybsze niż z opcją dla wszystkich graczy :) w związku z tym, może ktoś mi napisać gdzie się to przełącza ? przeszukałem wszystkie możliwe opcje i najwyraźniej coś pomijam :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Druga sprawa to taka ze przed chwila chcialem uwiecznic moj rekordowy wynik

Wystarczy wejść na http://www.naughtydog.com/ i się zalogować. Masz wzgląd do swoich rozegranych meczy.

Pierwszy z brzegu mój mecz:

http://www.naughtydog.com//stats/match/pokrytysniegiem?match=11692750&page=0

jeśli takie pytanie już padło to z góry przepraszam. mianowicie kilka postów wyżej, ktoś podał link do opisu tego ostatniego DLC. w opisie tym autor pisze, że w grze można gdzieś przełączyć aby wyszukiwało graczy z ostatnim DLC i bez niego. ponieważ od dwóch dni próbuję kupić ten DLC, lecz ciągle mam komunikat, że dane mojej karty są nieprawidłowe, chciałbym włączyć opcję aby szukało ludzi bez DLC. chcę wierzyć, w to że wyszukiwanie będzie szybsze niż z opcją dla wszystkich graczy :) w związku z tym, może ktoś mi napisać gdzie się to przełącza ? przeszukałem wszystkie możliwe opcje i najwyraźniej coś pomijam :/

Trzeba się udać do okulisty. W menu gdzie wybierasz perki/dopalacze, masz prawej strony możliwość włączenia DLC (tam gdzie wpisujesz nazwę klanu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy wejść na http://www.naughtydog.com/ i się zalogować. Masz wzgląd do swoich rozegranych meczy.

Pierwszy z brzegu mój mecz:

http://www.naughtydo...11692750&page=0

Trzeba się udać do okulisty. W menu gdzie wybierasz perki/dopalacze, masz prawej strony możliwość włączenia DLC (tam gdzie wpisujesz nazwę klanu).

no po prawej stronie to u mnie akurat występuje: skin dla bohaterów, skin dla czarnych charakterów, tryb współpracy (łatwy, normalny), prowokacja, nazwa klanu i ... i niestety nic więcej

teraz dokładnie nie pamiętam cyferek ale po wyborze gry wieloosobowej, w prawym górnym rogu pojawia się numer wersji, być może coś jest nieaktualne, możecie podać jaką macie wersję ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można jakoś odpalić na kompie zabezpieczone i upload`owane filmiki z rozgrywki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj po długiej przerwie wróciłem do multi. Po ogrywaniu MW2 i Bioshocka 2 muszę przyznać, że tutaj gra się najlepiej :) ściągnąłem dodatek, trofea łatwe, ale bardzo czasochłonne, mapy bardzo fajne. Jest dobrze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no po prawej stronie to u mnie akurat występuje: skin dla bohaterów, skin dla czarnych charakterów, tryb współpracy (łatwy, normalny), prowokacja, nazwa klanu i ... i niestety nic więcej

teraz dokładnie nie pamiętam cyferek ale po wyborze gry wieloosobowej, w prawym górnym rogu pojawia się numer wersji, być może coś jest nieaktualne, możecie podać jaką macie wersję ?

jesli dobrze zrozumialem to nie masz DLC jeszcze? jesli nie to nie masz co wlaczac ;) jesli juz DLC masz to gra przy pierwszym wlaczeniu cie o to pytala, jesli jakims cudem to pominales to w menu z perkami wlasnie po prawej stronei jak jestcoop dif. i taunt to pod nimi jest wybor wlasnie tego. ale tak jak mowie jelsi dlc nie masz to nie ma tematu wogole ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wiadomo wczorajszy dzień dał się nie którym we znaki- mianowicie feralnej nocy gdy wywaliło mnie z PSN grałem dalej, zdobyłem 2 trofea- te z shotgun, ale że nie mogłem zsynchronizować to ich nie mam. Dzisiaj chciałem je zrobić,i już się nie da

bo w statystykach gry już mam zaznaczone że wykonałem to zadanie :scare: a zabiłem z 50 gości. chyba będę musiał usunąć save, i grać od nowa . a może macie jakiś pomysł. i czy ktoś ma tak samo.

i jeszcze jedno dzisiaj zdobyłem trofy 70 skarbów i tamte nie wskoczyły , a ktoś mówił że jak dostaniesz następne trofy to wskoczą tamte. nic z tego :down:

Edytowane przez Krirys78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok. kwestia DLC wytłumaczona. mam jeszcze jedno pytanko, może już było, choć w ostatnich 30 stronach nie widziałem (127 nie mam zdrowia przejrzeć). ktoś może mi wytłumaczyć jak działa wyszukiwanie graczy, gry itd ?

tzn. wybieram np. starcie drużyn, rozpocznij szukanie. no i szuka, najpierw optymalnej, później bliskiej, później dowolnej na końcu graczy. rozumiem, że jakiś algorytm kieruje się tymi własnościami i chce mi zrobić dobrze, dobierając mi najodpowiedniejszą grę na moim poziomie, jak mu się nie uda to dobiera jak bądź i gram z weteranami ? czyli po każdej skończonej rozgrywce, system sprawdza czy aby na pewno nie pojawili się jacyś inni na odpowiednio, moim niskim poziomie gracze, co byśmy mogli sobie pograć wśród żółtodziobów. w związku z tym czas między rozgrywkami wynosi ok 10 min na wyszukanie kolejnej gry ? czy dobrze to rozumiem ?

Jak wiadomo wczorajszy dzień dał się nie którym we znaki- mianowicie feralnej nocy gdy wywaliło mnie z PSN grałem dalej, zdobyłem 2 trofea- te z shotgun, ale że nie mogłem zsynchronizować to ich nie mam. Dzisiaj chciałem je zrobić,i już się nie da

bo w statystykach gry już mam zaznaczone że wykonałem to zadanie :scare: a zabiłem z 50 gości. chyba będę musiał usunąć save, i grać od nowa . a może macie jakiś pomysł. i czy ktoś ma tak samo.

ja wczoraj dostałem łącznie chyba z 30 000$ kary i 3 lvl w dół, za to że rzekomo uciekłem z rozgrywki - szkoda, że miałem komunikat iż wylogowano mnie z PSN. niestety jak to jest na całym świecie, konsekwencji ponosi końcowy użytkownik/odbiorca.

Edytowane przez mariusz_1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam problem z updatem 1.05 po ściągnięciu rozpoczeła się instalacja i trwała przez godzinę, gra się nie uruchomiła więc postąpiłem radykalnie wyłanczając konsolę.

Jak to u was wyglądało ? i czy po ponownym uruchomieniu gra się zaintaluje ?

Co dalej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×