Skocz do zawartości
Emir

Uncharted 2: Among Thieves

Rekomendowane odpowiedzi

No ja kilka razy wale w żywice jak on podchodzi w różnych punktach. Po np 3 razach jak dostanie, jest zbliżenie na niego jak się zwija i dalej za mną biegnie. Potem znów dostaje pare razy z żywicy i znów biega, potem znów i w końcu zaczyna rzucać granatami...i chodzi mi o to ile tych zbliżeń będzie, bo doszedłem do trzech...i on nadal żył.

We mnie nie rzucał granatami gdy obrałem w/w taktykę. Cały czas "przytulaj się" do niego, a gdy Cię wyrzuci to skryj tak żeby nie być za daleko od żywicy gdy wybuchnie, ale też tak by nie dostać od wybuchu lub jego shotguna. Ewentualnie jeśli rzuci granatami, to obiegnij drzewo żeby być blisko niego i tak manewruj by oberwał od wybuchu (ale ty nie, musisz miec HP na "bycie łapanym").

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wczoraj mi doszedł Uncharted 2 : Among Thieves:tongue: w polskiej wersji językowej :thumbsup: . Pierwsze wrażenie oszałamiająco dobre ! Szczególnie ta 2 misja z Flynnem w Turcji :biggrin: . Narazie jestem 9 misji i moje pytanie brzmi czy są w tej grze jakieś potwory ?? Np. w Uncharted 1 były ( te w tych podziemiach ) . Jak narazie miałem tylko ludzi :) ( uch... całe szczęście ) Aha i jeszcze jedno ! Piękna jest ta Chloe :wub:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wczoraj mi doszedł Uncharted 2 : Among Thieves:tongue: w polskiej wersji językowej :thumbsup: . Pierwsze wrażenie oszałamiająco dobre ! Szczególnie ta 2 misja z Flynnem w Turcji :biggrin: . Narazie jestem 9 misji i moje pytanie brzmi czy są w tej grze jakieś potwory ?? Np. w Uncharted 1 były ( te w tych podziemiach ) . Jak narazie miałem tylko ludzi :) ( uch... całe szczęście ) Aha i jeszcze jedno ! Piękna jest ta Chloe :wub:

Co do potworów to mógłbym coś napisać, ale to będzie spoiler. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wrażenie po nowym patchu? Poprawili siłę broni, co mnie mocno martwi. Jeszcze nie grałem, ale jestem pełen obaw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to podobnie jak jedynka, dwójka także pękła. Genialna gra, żeby nie użyć słowa epicka! :) ciekaw jestem kolejnej części...wie ktoś czy już trwają pracę nad nią? Wylało się coś do sieci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ONE wydaje mi się, że jest lepiej. Trzeba wpakować mniej kul, ale dalej jest to pokaźna suma kul :P Spokojnie można schować się jak ktoś do Ciebie nawala i go zabić. Szkoda tylko, że matchmaking ssie, gdyby to był chociaż poziom CoD'a (zazwyczaj brak lagów) tak tutaj freezuje całą drużynę i nic nie da się zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to podobnie jak jedynka, dwójka także pękła. Genialna gra, żeby nie użyć słowa epicka! :) ciekaw jestem kolejnej części...wie ktoś czy już trwają pracę nad nią? Wylało się coś do sieci?

ostatnio przeczytałem w jednej z gazet, że Nolan North (Drake) zapowiedział, że w tym roku będzie pracował nad U3 (aktualny numer Neo+ str. 28)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm możliwe że patche mogą zepsuć grę?

Włączyłem dziś U2 po kilku miesiącach przerwy miałem ochotę zagrać w multi. Zainstalowałem patche, odpalam co-op, ok, działa. Przed chwilą miałem ochotę zagrać w grabież aż tu nagle po wyborze jak jest ekran gdzie są pokazani gracze i co jakiś czas są wyświetlane wskazówki, muzyka mi się zawiesza i się powtarza taka "niedokończona". Stało się tak 3 razy pod rząd i 3 razy dostałem kare. Wie ktoś może o co chodzi??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej mało prawdopodobne aby patch uszkodził grę, zważywszy, że sam jakieś 30 minut temu grałem na co-opie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej mało prawdopodobne aby patch uszkodził grę, zważywszy, że sam jakieś 30 minut temu grałem na co-opie

co-op działa, reszta nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 1.05 zauważyłem dość poważne problemy z połaczeniem. Dokańczam co trzeci mecz, tracę kasę, w ogóle jest kiepsko. Wczoraj w grabieży wyrzuciło wszystkich graczy z gry. Wiem, bo kilka sekund później znalazłem dokładnie tych samych ludzi.

Gdyby nie te problemy, update byłby super - obrażenia broni w porządku, nowe medale i ich system wyświetlania w porządku, jeszcze tylko czekać na DLC.

P.S. Witam wszystkich, jestem tu dość nowy. ^.^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No zgadzam się z powyższym, teraz ciężko dołączyć do gry. Tzn. dziś jeszcze nie udało mi się zagrać, a wczoraj zagrałem może 3 mecze na lagach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie, czy moge uzywacz tych 'cheatow' na crushingu czy nie dostane pucharka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, też macie problemy z teksturami na multi? Jak wejdę już na mapę to ok, moi kompani obok mnie wszystko jest prawie dobrze tylko tekstury są takie zamazane, żeby znów stały się ładne/wysoko "wysoko rozdzielczościowe"/wyraźne muszę obok nich stać i się na nie patrzeć... I chciałbym wiedzieć czy to jest normalne i jeśli już to czego mogłaby to być wina? Kabel czy PS3? Dodam, że w żadnej innej grze się tak nie dzieje, sprawdzałem GTA IV wszystko jest dobrze w singlu i multi, w U2 w singlu jest dobrze tylko w multi jest ten problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To normalne... czekasz max 5 sek i wszystkie tekstury powinienes miec juz dograne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uff... to dobrze ale jednak trochę dziwne bo wcześniej, po premierze wszystko było dobrze, nic się nie dogrywało, a teraz po tych apdejtach to zauważyłem... ;d Ale jeśli wszystko jest ok to dobrze bo już się bałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po patchu nie mam żadnych problemów, lagów zero, czasami tylko rozłącza z PSN, ale to już było przed patchem.

PS. WLG już działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już jestem w końcówce 25lvl :) . Więc została tylko walka z dupkiem Lazareviciem :tongue: . Jak narazie mam 39 skarbów i kończę grę pierwszy raz na Łatwym poziomie :) . Nie potrafię grać w tą samą grę od początku ( zaraz po jej przejściu ) na wyższym poziomie ... więc platynka nie wpadnie . Ale oddaje ukłon twórcom , gra miodzio :) . Jedyne co jest bezsensu to "nieśmiertelność" tych yeti w Shambali , oczywiście giną one , ale najszybciej to po strzeleniu w nich ich własną bronią ... powinni ginąć po 2-3 headshotach , a nie po 20 ... myślę , że to jedyny błąd w grze .

Pozdrawiam goldzor . Jak coś w sieci gram dosyć często , narazie 17lvl . PSN ID : goldzor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już jestem w końcówce 25lvl :) . Więc została tylko walka z dupkiem Lazareviciem :tongue: . Jak narazie mam 39 skarbów i kończę grę pierwszy raz na Łatwym poziomie :) . Nie potrafię grać w tą samą grę od początku ( zaraz po jej przejściu ) na wyższym poziomie ... więc platynka nie wpadnie . Ale oddaje ukłon twórcom , gra miodzio :) . Jedyne co jest bezsensu to "nieśmiertelność" tych yeti w Shambali , oczywiście giną one , ale najszybciej to po strzeleniu w nich ich własną bronią ... powinni ginąć po 2-3 headshotach , a nie po 20 ... myślę , że to jedyny błąd w grze .

Pozdrawiam goldzor . Jak coś w sieci gram dosyć często , narazie 17lvl . PSN ID : goldzor

ja nie rozumiem. kolejny kolo ktory sie czepia stworow w szambali. ze nie realistyczne? a to ze drake wciaz zyje do momentu gdzie je spotyka to jest normalne? ze to wszystko po drodze go nie zabilo choc walilo mocno? te wsztstkie akcje ala die hard sa ok ale yeti juz nie? ffs! to jest gra przygodowa w stylu indiany jonesa, tomb raidera etc. sa mistyczne zagadki, przedmioty itp. wiec do cholery tez sa jakies istoty. akcja toczy sie w ukrytym rajskim miescie posrod gor tybetanskich, czy to jest prawdopodobne? wg mnie tak samo jak potezne istoty zamieszkujace takie miejsce od stuleci. to tak ma byc! tak jak w pierwszej czesci byl taki watek i mam nadzieje ze w 3 czesci tez bedzie. nie chce kolejnego pozal sie boze REALISTYCZNEGO moder warfere, chce wlasnie przygodowego z lekka nutka mistycyzmu drake'a.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie rozumiem. kolejny kolo ktory sie czepia stworow w szambali. ze nie realistyczne? a to ze drake wciaz zyje do momentu gdzie je spotyka to jest normalne? ze to wszystko po drodze go nie zabilo choc walilo mocno? te wsztstkie akcje ala die hard sa ok ale yeti juz nie? ffs! to jest gra przygodowa w stylu indiany jonesa, tomb raidera etc. sa mistyczne zagadki, przedmioty itp. wiec do cholery tez sa jakies istoty. akcja toczy sie w ukrytym rajskim miescie posrod gor tybetanskich, czy to jest prawdopodobne? wg mnie tak samo jak potezne istoty zamieszkujace takie miejsce od stuleci. to tak ma byc! tak jak w pierwszej czesci byl taki watek i mam nadzieje ze w 3 czesci tez bedzie. nie chce kolejnego pozal sie boze REALISTYCZNEGO moder warfere, chce wlasnie przygodowego z lekka nutka mistycyzmu drake'a.

w calosci +1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym ostatnim patchem 1.05 zpieprzyli tylko multi teraz to byle noob moze cie zabidz, zaczelo sie kampienie to nie to co przed tym patchem gdzie spokojnie mozna bylo biegadz po mapie i sprzatac pacjetow, co oni chcieli osiagnac tym patchem moze chcieli zrobic z Uncharted, mw2 hehe i te przelozenia barkow w czasie strzelania zmieniaja sie i to tez powoduje poblemy, oby wrucili do poprzedniego trybu gry !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×