Skocz do zawartości
Emir

Uncharted 2: Among Thieves

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba 80 ale pewien nie jestemtongue.gif. Z levelami dostajesz nowe atuty np. szybciej przeładowujesz, lepiej celujesz.(jednocześnie możesz mieć tylko 2 atuty, w grze nazywane dopalacze). Również dostajesz nowe skiny postaci, prowokacje. No ale najważniejsze są atuty.

Na dzień dzisiejszy 80 (XXX) to maksymalny lewel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde teraz jak będzie x4 to trzeba trochę lvl wbić, bo mam dopiero 42whistling.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie. Wykupilem patcha do multiplayer,chcialbym pograc na nowych mapkach jednak niewiem za bardzo jak... Jedyna mozliwosc to zaproszenie znajomych ? Czy mozna jakos wyszuakc na tych mapkach ludzi ?! Z gory dzieki za wyrozumialosc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W swoim profilu w opcjach wyszukiwania wybierz DLC - wtedy będzie szukał gier na tych mapkach, które wykupiłeś.

Edytowane przez SzczurekPB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chętny na co-opa w Święta(na trudniejszych poziomach)?biggrin.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahh Uncharted 2 juz jest ^^ 1 Dzien czekania tylko :P

Ktos chetny na MULTI ??

PSN: Leito_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie zastanawiam sie nad kupnem tej gry ale mam pewne zastrzezenia co do mult (a kladae nacisk wlasnie na multi ) czy gra duzo graczy online ? i czy sa jacys hakerzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie zastanawiam sie nad kupnem tej gry ale mam pewne zastrzezenia co do mult (a kladae nacisk wlasnie na multi ) czy gra duzo graczy online ? i czy sa jacys hakerzy

Lepszej w tej chwili gry do multi nie znajdziesz więc bierz w ciemno, a co do hakerów to zostawię to bez komentarza :sweat:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepszej w tej chwili gry do multi nie znajdziesz więc bierz w ciemno, a co do hakerów to zostawię to bez komentarza :sweat:.

Co do tego ze lepszej do multi nie ma to bym polemizowal ale fakt jest taki ze gra sie przyjemnie. To nie pecet, tu nie ma cheaterow w grach sieciowych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Exp dodatkowy już jest. Z tego co zauważyłem to tylko w The Lab. Jeżeli się mylę, to proszę o korektę.

EXP jest x4 i na starciu drużyn też jest ( na innych nie patrzyłem )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem. Kupiłem niedawno U2 i gdy podłączyłem się do multi to podczas wyszukiwania graczy nie pojawiają się oni, na liście jestem tylko ja i pode mną oczekujące sloty. Mógłby ktoś napisać, czym jest to spowodowane? Jeśli był już taki problem na forum poruszany, przepraszam i proszę o jakiś odsyłacz. Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bolączką multi w U2 jest długie wyszukiwanie przeciwników, które czasem trwa kilka minut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem U2 jest ktos chetny pograc nie wiem zalozyc team i sobie popykac jak tak to piszcie na moj psnid DeLO1996 (nie zrazajcie sie moim wiekiem )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem. Kupiłem niedawno U2 i gdy podłączyłem się do multi to podczas wyszukiwania graczy nie pojawiają się oni, na liście jestem tylko ja i pode mną oczekujące sloty. Mógłby ktoś napisać, czym jest to spowodowane? Jeśli był już taki problem na forum poruszany, przepraszam i proszę o jakiś odsyłacz. Z góry dzięki.

Nie masz przypadkiem netu przez WiFi puszczonego do PS3 ? Jeśli tak upewnij się że masz NAT Type 2 ( możesz to sprawdzić odpalając test połączenie w menu ustawień PS3) U2 jest bardzo wrażliwe na dobrze skonfigurowane połączenie sieciowe, jeśli masz inny typ NAT jednym z objawów może być właśnie bardzo długi czas oczekiwania na połączenie z innymi graczami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki za info, następnym razem poczekam trochę dłużej i napisze czy już wszystko działa. Internet mam połączony kablem od routera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki za info, następnym razem poczekam trochę dłużej i napisze czy już wszystko działa. Internet mam połączony kablem od routera.

Jesli do routera to i tak polecam sprawdzić NAT Type, faktycznie trochę źle się wyraziłem - pisząc WiFi chodziło mi właśnie o router :) jeśli będzie inny NAT niż Typ 2 zaloguj się do routera jako admin i w ustawieniach DMZ dopisz IP PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą sprawdziłem jeszcze raz, połączyło się bez problemu, trwało to o wiele krócej niż wczoraj (chociaż wczoraj i tak się nie połączyło). Multi działa, więc myślę, że problem został rozwiązany, dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy na pewno jest teraz exp x4, bo jakoś nie widzę różnicy w ilości zdobywanego doświadczenia, a może gram w złych trybach? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na poprzedniej stronie już pytano w tej sprawie. Trzeba tylko przejrzeć ;/.

Exp jest napewno w Starciu Druzyn i The Lab'ie.

Ja mam inne pytanie: gdzie pojawiają się nagrane filmy po uploadowaniu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×