Skocz do zawartości
Emir

Uncharted 2: Among Thieves

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałem zapytać czy aby w U2 zrobić trofeum "Charted! Crushing" muszę zacząć grę od nowa i przejść do końca czy wystarczy wszystkie cheptery na Crushing zaliczyć? Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałem zapytać czy aby w U2 zrobić trofeum "Charted! Crushing" muszę zacząć grę od nowa i przejść do końca czy wystarczy wszystkie cheptery na Crushing zaliczyć? Pzdr.

ja przechodziłem od nowaale znajomy wybierał poszczegolne chaptery i trofeum tez mu wpadło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie było nie dalej jak 1-2 podstrony temu.

Lepiej nie kombinować i przechodzić od nowa. Zresztą nie widzę, sensu po co kombinować z kolejnością chapterów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie... zostały mi dwa trofea Charted! - Hard i Charted! - Crushing ... ale widzę że są też inne trofea które doszły z Plusem, a więc DLC... moje pytanie jak zdobędę te dwa wcześniejsze co wymieniłem to wpadnie Platynka czy muszę też wykupić DLC i zdobyć resztę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy, ze zdobędziesz podstawowe trofea z gry, zeby dostac platyne. Trofea z DLC to jedynie możliwość zdobycia większej ilości mniej cennych pucharków ;]

Edytowane przez Radas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie... zostały mi dwa trofea Charted! - Hard i Charted! - Crushing ... ale widzę że są też inne trofea które doszły z Plusem, a więc DLC... moje pytanie jak zdobędę te dwa wcześniejsze co wymieniłem to wpadnie Platynka czy muszę też wykupić DLC i zdobyć resztę ?

Platyna jak najbardziej wpadnie i będziesz miał bodajże 73% ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie było nie dalej jak 1-2 podstrony temu.

Lepiej nie kombinować i przechodzić od nowa. Zresztą nie widzę, sensu po co kombinować z kolejnością chapterów.

"1-2 podstrony temu" tak powiedziałeś, zauważ że podstron jest "161 !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"1-2 podstrony temu" tak powiedziałeś,  zauważ że podstron jest "161 !

Dokładnie zdaję sobie z tego sprawę. Dlatego napisałem Ci odpowiedź. Chodziło mi raczej, że już kilkakrotnie było pytane o sposób przechodzenia chapterów aby wpadło trofeum za crushing.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pewien problem, otóż zakupiłem dodatki "Drake's Fortune" oraz "Siege expansion" kupiłem > ściągnąłem > zainstalowałem. Problem w tym że tak jakby tych dodatków nie ma, nie dostaje żadnych medali od dodatków tak jakbym tego wogule nie kupił. WTF??? Co Jest??????

Proszę o POMOC Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektóre z tych medali nie są łatwe do zdobycia. Poza tym musisz zdobyć taki medal 20-50, wszystko zależy który. Krótko mówiąc trzeba sporo pograć w multi aby powbijać część z tych medali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektóre z tych medali nie są łatwe do zdobycia. Poza tym musisz zdobyć taki medal 20-50, wszystko zależy który. Krótko mówiąc trzeba sporo pograć w multi aby powbijać część z tych medali

Sorry, troczę się źle wyraziłem, nie tylko nie dostaję medali ale też nie mam dodatkowego trybu Multi (Siege). Jak Multiplayerze wchodzę w "Trophy" to wszystkie trofea mają zamkniętą kłutkę. Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry, troczę się źle wyraziłem, nie tylko nie dostaję medali ale też nie mam dodatkowego trybu Multi (Siege). Jak Multiplayerze wchodzę w "Trophy" to wszystkie trofea mają zamkniętą kłutkę. Pozdr.

jak masz kłódkę to spróbuj sciagnac jeszcze raz moze Ci sie nie zainstalowało prawidłowoa tryb siege jest dostepny arena trybu copa imusi ci wylosowac:) lub własna gra

Edytowane przez MichalPoznan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej czy jest jakiś sposób na zakończenie zaczętej w singlu gry? Przeszedłem już grę na crushing ale brakowało mi jednego skarbu w pierwszym rozdziale więc włączyłem grę od nowa. Teraz jednak chciałbym zrobić trofeum z GAU-19 i nie mogę wybierać chapterów, jest dostępna tylko opcja Continue... Nie mam żadnego starego sejwu a nie chce mi się tłuc gry od początku po raz kolejny. Jest na to jakiś sposób?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pewien problem, otóż zakupiłem dodatki "Drake's Fortune" oraz "Siege expansion" kupiłem > ściągnąłem > zainstalowałem. Problem w tym że tak jakby tych dodatków nie ma, nie dostaje żadnych medali od dodatków tak jakbym tego wogule nie kupił. WTF??? Co Jest??????

Proszę o POMOC Pzdr.

Mailem to samo, gre kupilem w Irlandii a sciagnalem SIEGE z polskiego PSN.

Uncharted 2 i jego DLC jest blokowane regionalnie, w europie wydano wersje UK oraz kilka innych w tym polska, radze Ci sprawdzic kod gry na pudelku i porownac z kodem ktory byl zawarty w kupionym DLC.

Ja tez stracilem kilkanascie zlotych i mimo telefonu do SONY POLSKA oraz SONY UK nikt nie mogl mi nic pomoc poniewaz SONY nie refunduje zadnych zakupowow dokonanych na PSN, kasa przepadla.

Jedyna opcja dla ciebie to wymienic gre ktora masz na gre z takim samym kodem jak zakupione DLC wtedy bedzie dzialac.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mailem to samo, gre kupilem w Irlandii a sciagnalem SIEGE z polskiego PSN.

Uncharted 2 i jego DLC jest blokowane regionalnie, w europie wydano wersje UK oraz kilka innych w tym polska, radze Ci sprawdzic kod gry na pudelku i porownac z kodem ktory byl zawarty w kupionym DLC.

Ja tez stracilem kilkanascie zlotych i mimo telefonu do SONY POLSKA oraz SONY UK nikt nie mogl mi nic pomoc poniewaz SONY nie refunduje zadnych zakupowow dokonanych na PSN, kasa przepadla.

Jedyna opcja dla ciebie to wymienic gre ktora masz na gre z takim samym kodem jak zakupione DLC wtedy bedzie dzialac.

Pozdrawiam

:( Niestety masz rację mam grę z Niemiec (Platynowa Edycja) i mam inny kod niż wymaga DLC. Czyli mam pecha :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:( Niestety masz rację mam grę z Niemiec (Platynowa Edycja) i mam inny kod niż wymaga DLC. Czyli mam pecha :(

Uncharted teraz jest w miare tanie, wiec spokojnie mozesz sprobowac sprzedac wersje niemiecka i kupic odpowiednia dla kodu DLC,

nie powinienes duzo na tym stracic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uncharted teraz jest w miare tanie, wiec spokojnie mozesz sprobowac sprzedac wersje niemiecka i kupic odpowiednia dla kodu DLC,

nie powinienes duzo na tym stracic

A nie miało wyjść GOTY czy coś takiego z wszystkimi DLC?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem mam z dyńki, kumpel ma "Uncharted 2 AT" z dobrym numerem to się wymienimy :)

P.S. Dzięx za pomoc

P.S.(2) Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie miało wyjść GOTY czy coś takiego z wszystkimi DLC?

tak ma wyjsc. wystarczy odwiedzic oficjalna strone U2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ma ktoś info kiedy GoTy wychodzi w europie??

wiem ze 12 października było w usa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każda mapa w Multi ma dwa punkty "respawnu", zagrałem tylko kilka rund i nie wiem czy dobrze zauważyłem, czasami odradzam się w jednym punkcie a czasami po drugiej stronie mapy. Nie grywam za często w Multi (w innych grach też nie) ale czy punkt respawnu nie powinien być stały dra drużyny?

Czy za wygranie rundy dostaje się ekstra kasę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie powinny być stałe dla drużyny. Gdyby tak było, gracze drużyny przeciwnej czekaliby na Twoje odrodzenie i natychmiast odsyłali Cię do piachu. Co wiecej, jest takich punktów więcej niż 2 na mapę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Wystarczy pograć w multi Medal of Honor, można się ostro wkur... jak 3 razy pod rząd ginie się od razu po respawnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×