Skocz do zawartości
Emir

Assassin's Creed 2

Rekomendowane odpowiedzi

Prościej się nie da:

link

Mam pytanie. Właśnie dotarłem do Wenecji udało mi się wejść na dwa punkty widokowe a na resztę nie mogę wejść. Trzeba odblokować jakaś zdolność czy coś źle robię?

to juz bylo walkowane z 3 - 4 razy chyba, TAK trzeba cos odblokowac, i TAK odblokujesz to w watku glownym.

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie z ciekawości. Gdy na przykład przejdę pierwszych 7 wspomnień(misji) albo także całą grę. To na przykład czy będę mógł wejść w menu i sobie opdalić wybraną misje by dla rozrywki jeszcze raz ją przejść? Bo zauważyłem że gdy wczytuje grę to wraca mi wyłącznie do momentu gdzie skończyłem, a chciałbym czasem powtórzyć wybraną misje którą już wczęśniej dawno przelazłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie z ciekawości. Gdy na przykład przejdę pierwszych 7 wspomnień(misji) albo także całą grę. To na przykład czy będę mógł wejść w menu i sobie opdalić wybraną misje by dla rozrywki jeszcze raz ją przejść? Bo zauważyłem że gdy wczytuje grę to wraca mi wyłącznie do momentu gdzie skończyłem, a chciałbym czasem powtórzyć wybraną misje którą już wczęśniej dawno przelazłem :)

nie.

dlatego jedno z trophies (sky swepper) mozesz zdobyc tylko w jednym momencie w grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to możliwe, aby był bug z piórkami ?

We Florencji po zebraniu 26/27 piór spędziłem dodatkowa godzinę na poszukiwania ostatniego pióra. Gdy to nie pomogło to przeszukałem wszystkie miejsca z piórami z pomocą guide'a z internetu i dalej nie znalazłem ostatniego pióra o_O

Edit: Parodia. Spędziłem właśnie prawie godzinę szukając tych piór z włączonym youtube i okazało się, że te pióro którego nie moglem znaleźć było pokazane na samym końcu filmiku. Dodatkowo samo piórko było pod dachem budynku, miedzy drzwiami i dachem ;d Mogłem latać z eagle vision jeszcze i z 10 godzin i bym tego nie znalazł.

Edytowane przez Myron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to możliwe, aby był bug z piórkami ?

We Florencji po zebraniu 26/27 piór spędziłem dodatkowa godzinę na poszukiwania ostatniego pióra. Gdy to nie pomogło to przeszukałem wszystkie miejsca z piórami z pomocą guide'a z internetu i dalej nie znalazłem ostatniego pióra o_O

Edit: Parodia. Spędziłem właśnie prawie godzinę szukając tych piór z włączonym youtube i okazało się, że te pióro którego nie moglem znaleźć było pokazane na samym końcu filmiku. Dodatkowo samo piórko było pod dachem budynku, miedzy drzwiami i dachem ;d Mogłem latać z eagle vision jeszcze i z 10 godzin i bym tego nie znalazł.

Też go nie mogłem znaleźć, dopiero yt mi pomogło :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i skonczylem :) SWIETNA gra z wyjatkowo glupim zakonczeniem..

teraz zabieram sie za piorka... i juz widze, ze bedzie ciezko. Aktualnie mam 25/100.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i skonczylem :) SWIETNA gra z wyjatkowo glupim zakonczeniem..

teraz zabieram sie za piorka... i juz widze, ze bedzie ciezko. Aktualnie mam 25/100.

ja bym powiedzial dobra gra ze SWIETNYM zakonczeniem :) zdecydowanie fajniejsze niz pierwsza czesc. akcja w trakcie napisow koncowych byla miodzio :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podczas proby skopiowania stanu gry wyskakuje mi komunikat ze skopiowanie tego stanu gry jest niedozwolone :/ Jak to obejsc?? bo wolalbym zapisac stan gry przed 11 sekwencja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podczas przeszukiwania Grobowca Assasynów w Monterrigioni przez pomyłkę nie zajrzałem do znajdujących się w ostatnim pomieszczeniu 2 grobowców. Czy to będzie miało wpływ na dalszą kontynuacje gry w kontekście brakujących monet do zbroi altaira?. Bo jeśli je przegapiłem to będę chyba zmuszony zagrać od nowa :( a bardzo bym nie chciał. Pamięta ktoś może co w tych grobowcach się znajdowało :D?. I jeszcze jedno - bo akurat skończyłem wściekły grać tuż po wyjściu z tego grobowca .... czy da się wejść jeszcze raz do tego grobowca? (byłem pod tymi drzwiami ale już nie da się otworzyć :( )

Edytowane przez diuszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie.

dlatego jedno z trophies (sky swepper) mozesz zdobyc tylko w jednym momencie w grze.

Lol O_________O

Mam jeszcze jedno pytanie. Ta misja 11 z wadliwym błędem że save pada. To która dokładnie jest misja? To jest wspomnienie 11 w sekwencji 1???

Edytowane przez XelBlackHearts

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To bylby ktos chetny napisac dokladnie jak zapobiec temu? :P

Bo kurde zbliza sie powoli 11 sekwencja a nie chcialbym porzucic gry z tego powodu ;)

Tak jak pisalem nie udaje mi sie skopiowac stanu gry wiec nie wiem w czym lezy problem, z drugiej strony jestem poczatkujacym posiadaczem konsolki wiec moze temu mi to sprawia taka niebywala trudnosc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Chcialbym zapytac o posagi dookola willi, chodzi o te posagi co trzeba tam wkladac figurki bogow. Moze ktos powiedziec gdzie mam zaznaczone gdzie tych figurek szukac lub co zrobic?? Przeszedlem gre ale chcialbym, ją dokonczyc jak sie tylko da najbrdziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Chcialbym zapytac o posagi dookola willi, chodzi o te posagi co trzeba tam wkladac figurki bogow. Moze ktos powiedziec gdzie mam zaznaczone gdzie tych figurek szukac lub co zrobic?? Przeszedlem gre ale chcialbym, ją dokonczyc jak sie tylko da najbrdziej.

Pobiegaj po Monteriggioni z włączonym Eagle Vision, będą bardziej widoczne (zaznaczone na biało).

Ewentualnie skorzystaj z mapki. http://www.1up.com/flat/MyCheats/AC2/Maps/assassin_creed_ii___map_monteriggioni.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To bylby ktos chetny napisac dokladnie jak zapobiec temu? :P

Bo kurde zbliza sie powoli 11 sekwencja a nie chcialbym porzucic gry z tego powodu ;)

Tak jak pisalem nie udaje mi sie skopiowac stanu gry wiec nie wiem w czym lezy problem, z drugiej strony jestem poczatkujacym posiadaczem konsolki wiec moze temu mi to sprawia taka niebywala trudnosc ;)

po prostu przejdz 11 sekwencje bez zapisywania stanu gry. ja nawet o bledzie nie wiedzialem a przeszedlem bez problemu, bez save'u, bez niczego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie po wcześniejszym zapisie gry w trakcie sekwencji 11 wyłączyłem konsole ;d Dopiero chwile później przypomniało mi się, że coś o tej sekwencji było na forum. Z tego co widzę, na razie działa wszystko normalnie.

Edit: Aj, chodzi jedynie o końcówkę sekwencji ;)

Edytowane przez Myron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta sekwencje idzie wykonac w 1-2h? chociaz pewnie kazda sie tak da tylko ja po drodze wszystko staram sie robic wiec temu tak sie wleke z tematem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie.

dlatego jedno z trophies (sky swepper) mozesz zdobyc tylko w jednym momencie w grze.

przecież nie ma takiego trofeum jak "sky swepper" :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To te statuetki Bogów nie sa nigdzie odnotowane nie pokazuje nic gdzie ich szukac?? Czy trzeba wykonac jakies zadanie albo uzbierac cos aby pokazene bylo gdzie tych statyetek szukac??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przecież nie ma takiego trofeum jak "sky swepper" :|

ale jest Fly Swatter i je można zdobyć tylko w jednym miejscu :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To te statuetki Bogów nie sa nigdzie odnotowane nie pokazuje nic gdzie ich szukac?? Czy trzeba wykonac jakies zadanie albo uzbierac cos aby pokazene bylo gdzie tych statyetek szukac??

Chodzi o te statuetki co w "Twoim" mieście są? Bo jak tak to wystarczy podgłosić tv bo one "grają" jak skrzynki ze skarbami, i ja je miałem na mapie pozaznaczane, może musisz gdzieś wysoko się wdrapać włączyć "orle widzenie" i może same się zaznaczą, bo ja pamiętam, ze przeleciałem się po mieście i znalazłem wszystkie :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze troche zanobie textem ale nie uwazacie ze Assasyn z polskim Dubbingiem bylby lepszy? wole odczekac do lutego i zastac z dubbingiem na PC niz z pol napisami tyrac sie na PS3.

Aczkolwiek z 2 strony strasznie mnie kusi aby zagrac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Statuetek tak samo jak piórek i glyphonów nie ma nigdzie zaznaczonych. Statuetki idzie znaleźć w 10-15 minut jak się postarasz. Pobiegaj i poszukaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej no zaraz mnie coś strzeli zbierałem z poradnikiem 100 piórek i gdzieś mi się 3 zglubiły i sie poddaje drugi raz tego nie robie xD a chcialem platyne strzelic :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×