Skocz do zawartości
Emir

Assassin's Creed 2

Rekomendowane odpowiedzi

kaucz,

FAIL...

wszystko co napisałeś jest nie prawdą...

zmień informatorów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do walki to bym się zgodził nie widać aż takiego postępu jak w innych aspektach, reszta rzeczywiście FAIL :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłbym AC2 lecz:

- walka podobno jest bardzo słabo zaprojektowana. Po prostu nie przewyższa poprzedniej wersji (AC)

- monotonnia. Podobno jest strasznie nudno po jakimś czasie, do tego zbieranie "chorych" piórek.

- zgrzyty i spadki klatek. Niestety, ale podobno gra sie strasznie wiesza i zahacza o płynną rozgrywkę.

- fabuła. Nie zachwyca i nie jest wystarczająco rozwinięta.

Moglibyście zdementować, poprzeć?

dementuje.

wszystko jest praktycznie na odwrot, walka jest swietna i jest wiele animacji wykanczania (na prawde, WIELE), robiac platyne nie czulem nutki znuzenia, fabula jest super, nie jest to metal gear solid, ale wciaga i jest ciekawa, co do spadkow animacji, czasami sa, ale bez przesady, ktora gra ich nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fabuła jest dobra, ale nie jest wystarczająco rozwinięta jak na mój gust.

pewnie w 3 czesci bedzie bardziej rozwinieta bo beda odpowiedzi na wszystkie pytanka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm po dotarciu do Wenecji, gra jakby zaczyna się od nowa - Ezio uczy się nowych sztuczek, arsenał się powiększa, wrogowie są silniejsi i bardziej liczni...

Jednak hmm w pewnym momencie dopadła mnie w tej grze pewna monotonia... Drażni mnie zbieranie piórek, figurek, bonusów. Dziwnie się gra, biegając po dachach i zbierając skrzyneczki... I to ciągłe bieganie do skarbca w Monte, ponieważ się przepełnia - chyba, że komuś nie zależy na szybkim rozwoju miasta i kupnie zbroi, to wtedy może sobie to odpuścić i przejść cały wątek główny.

Podobają mi się za to liczne trofea. Choć za część zadań powinny być złota zamiast sreber.

aaaa i przejście krypty w Monte to jakaś paranoja... któryś raz już się za to zabieram i już mi nerwy nie wytrzymują przy kolejnym zamknięciu się kraty, bezpośrednio przed Ezio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się boję pomyśleć co będzie w 3 części po zakończeniu dwójki...

Zbieranie piórek jest monotonne z czasem - ale przyjemnie się biega po dachach. a w ogóle dobrze że jest ich tylko 100 - zawsze mogło być więcej.

Mi zostało:

- znaleźć 20 nagrań

- powalić 5 długą bronią

- i sypnąć piachem w oczy.

Ehh z tymi mam największy problem.

Naprawdę nie wiem od czego to zależy ale grając już ponad 25h w grę nie miałem żadnych zwolnień - ever

A grę polecam i chyba poleży u mnie na półce i poczeka na DLC

Edytowane przez johny_85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie...

Dostałem dzisiaj (nareszcie) białego assasyna z empika i jestem pod wielkim wrażeniem (wkurzają mnie tylko spadki fps'ów)

Dostałem również osobno kod na ten kościół dodatkowy ale mam pl i nie wiem czy jest mi on potrzebny??

A tak w ogóle to i tak niema go gdzie wpisać w polskiej wersji bo jak się wchodzi w dodatki i tam do pobrania to otwiera się pss i nic tam nie ma a gdy próbuję wpisać kod w pss to i tak mi się nie mieści bo ma więcej niż 12 znaków...

Więc proszę o wyjaśnienie a jeżeli będzie nie potrzebny lub nie będzie się go dało wykorzystać to mogę go komuś odsprzedać.

Z góry dzięki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie...

Dostałem dzisiaj (nareszcie) białego assasyna z empika i jestem pod wielkim wrażeniem (wkurzają mnie tylko spadki fps'ów)

Dostałem również osobno kod na ten kościół dodatkowy ale mam pl i nie wiem czy jest mi on potrzebny??

A tak w ogóle to i tak niema go gdzie wpisać w polskiej wersji bo jak się wchodzi w dodatki i tam do pobrania to otwiera się pss i nic tam nie ma a gdy próbuję wpisać kod w pss to i tak mi się nie mieści bo ma więcej niż 12 znaków...

Więc proszę o wyjaśnienie a jeżeli będzie nie potrzebny lub nie będzie się go dało wykorzystać to mogę go komuś odsprzedać.

Z góry dzięki...

kilka stron wczesniej w tym temacie byla mowa ze w polskiej wersji uplay jest wyrzucony i kazdy ma (bez znaczenia czy normalna wersja czy kolekcjonerska) rozszerzenie juz odblokowane bez zadnych zbednych ceregieli. kod mozesz sprzedac na allegro ;) moze ktos kto ma angielska wersje sie skusi ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Którą wersje AC2 wybrać, PL czy ANG? W PL nie ma ma uPlay, ale za to są odrazu obie dodatkowe lokacje. Czy oprócz tej różnicy jest coś jeszcze i czy do wersji PL jest już patch naprawiający błąd z zapisem gry w 11 chapterze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Którą wersje AC2 wybrać, PL czy ANG? W PL nie ma ma uPlay, ale za to są odrazu obie dodatkowe lokacje. Czy oprócz tej różnicy jest coś jeszcze i czy do wersji PL jest już patch naprawiający błąd z zapisem gry w 11 chapterze?

ja mam PL tłumaczenie jest calkiem niezłe, uPlay nie jest potrzebny bo wszystkie dodatki juz sa wrzucone do gry (strój Altaira i dodatkowa krypta) Ale niestety Patch nie działa (przynajmniej nie zauwazylem zadnej aktualizcji przy wlacznieu gry :down:) podobnie bedzie pewnie z DLC które jesli bedzie działac to wyjdzie ze sporym opuznieniem :down:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a powiedzcie mi o co chodzi z tymi symbolami w tych niektorych lokacjach?? nie moge zaczaic jak mam ich szukac :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi ci o "glyphy" to nie ma zadnej mapy poprostu trzeba je znaleźć i zeskonowac ew. ti masz mapki mapa prosciej sie nie da

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a powiedzcie mi o co chodzi z tymi symbolami w tych niektorych lokacjach?? nie moge zaczaic jak mam ich szukac :/

W menu wybierasz bazę danych i wybierasz lokalizacje. Następnie wciskasz 2 x 'trójkąt' i wyświetlą się budynki na których możesz znaleźć ów ukryty kod. Gdy znajdziesz się przy tym budynku włączasz eagle vision i szukasz na ścianach budynku świecącego znaku. Najważniejsze to rozpoznać budynek z bazy danych, znaleźć sam kod to pół biedy ( gorzej z rozszyfrowaniem go ).

Edytowane przez Myron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie mi o co chodzi zw Tymi symbolami Tych lokacjach niektorých? Nie mogę zaczaic mam jak ich szukać: /

Jesli natrafisz na takowy symbol użyj Eagle Vision, wtedy przejdziesz do zagadek rozwiązywana, jak by powiedział mistrz Yoda :biggrin: ich Szukanie to już inna bajka :confused:

Edytowane przez Breaker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z poradnikami w sieci zarówno odnalezienie, jak i rozszyfrowanie to żaden problem, a informacje ukazujące się przy okazji znalezienia każdego glyphu są doskonale pokazane i powiązane ze sobą, przez co szukanie ich to jest pierwsza rzecz jaką robię po odblokowaniu danej lokacji.

Tesla odpowiadający za katastrofę tunguską, H. zabity przez Asasynów...masarka :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie powiedzieć ile jest grobowców asasynów w Wenecji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się jakoś zdobyć broń, którą się już kupiło? Jak jestem u kowala to pisze że mam już ten przedmiot ale gdzie on jest? Ostatnio kupiłem buzdygan konnicy za 18000 florenów, potem poszedłem poćwiczyć walkę i dostałem zwykły miecz i nie mogę spowrotem zdobyć tego buzdyganu ;/.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BPiK, chyba 2 jesli dobrze pamiętam :biggrin: ale moge się mylić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się jakoś zdobyć broń, którą się już kupiło? Jak jestem u kowala to pisze że mam już ten przedmiot ale gdzie on jest? Ostatnio kupiłem buzdygan konnicy za 18000 florenów, potem poszedłem poćwiczyć walkę i dostałem zwykły miecz i nie mogę spowrotem zdobyć tego buzdyganu ;/.

Broń jest w Willi w pomieszczeniu po lewej od wejścia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o kurde, dzieki Panowie z tymi glythami jest przemasakra zajawka :)

Edytowane przez BoryZPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wytrzymałem i kupiłem polską wersję... (zwykłą nie kolekcjonerską bo skoro zawartość jest ta sama to nie widzę sensu dopłacać 50 pln do figurki)

Gra mnie wciągnęła i to bardzo. Zacząłem grać w piątek po powrocie z roboty, przerwę zrobiłem na walkę Pudzian-Najman (a że walka była krótka to i przerwa to najdłuższych nie należała :whistling: ), a później wróciłem znowu do gry. Sesje skończyłem o 3.49...

Przegrałem już ladnych kilkanaście godzin, jestem dopiero na początku 5 sekwencji - na razie skupiałem się na odszukiwaniu skarbów i inwestowaniu zdobytych w ten sposób pieniędzy w rozwój willi (budynki, malowidła...) dzięki temu nie mam teraz najmniejszych problemów z gotówką - co 20 minut mam potężny zastrzyk finansowy :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde mam taki problem.

Jestem przed znalezieniem 3 grobu asasynów. To jest miejsce obok villi w Monte zdaje sie.

Wchodze tam widze dwie pary krat za nimi jest jakas tabliczka z jakims zapisem zupełnie niepotrzebnym. I obok jest jakby taka jama. Pewnie jakims sposobem trzeba sie dostac na gore w tej jamie. I tu sie pojawia moje pytanie jak ? Bo w podpowiedzi mi pisze ze zeby skoczyc od sciany do sciany to tam cos trzeba nacisnac, no i udaje mi sie to ale dalej nie moge wejsc na szczyt i nie wiem jak do tego grobowca sie dostac ; /

Help.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem tam niezłe przejścia - musisz być cierpliwy. Masz się obrócić tyłem do ściany na którą chcesz wskoczyć. Musisz z x wbiec po ścianie a potem się od niej odbić. Próbuj to robić przy wyjściu z jamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×