Skocz do zawartości
Emir

Assassin's Creed 2

Rekomendowane odpowiedzi

(...)To co, teraz czekamy na DLC...

Chyba na spolszczone DLC, które wyjdzie 2 tygodnie później :tongue:

(...)To co, teraz czekamy na DLC...

Chyba na spolszczone DLC, które wyjdzie 3 tygodnie później :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba na spolszczone DLC, które wyjdzie 2 tygodnie później :tongue:

Chyba na spolszczone DLC, które wyjdzie 3 tygodnie później :tongue:

Optymista... :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HAHAHAHAHA

Cenega i ich nowe hasło reklamowe

Świetna gra + Cenega = COMBOFAIL...

Dobrze, że kupiłem ang wersję, nawet ten guz z 11 DNA by mi nie zaszkodził bo grę wziąłem na 2 razy, a 2 raz ją włączyłem jak byłem w 14 DNA ;D

Współczuje ludziom co kupili wersje PL :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HAHAHAHAHA

Cenega i ich nowe hasło reklamowe

Świetna gra + Cenega = COMBOFAIL...

Dobrze, że kupiłem ang wersję, nawet ten guz z 11 DNA by mi nie zaszkodził bo grę wziąłem na 2 razy, a 2 raz ją włączyłem jak byłem w 14 DNA ;D

Współczuje ludziom co kupili wersje PL :unsure:

Nigdy więcej gier PL ! Allegro i import z UK ;/ Chce ktoś Assasyna II PL ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupisz taki dodatek za 50zł jak grobowiec trzeba myśleć jak się dostać na góre a drugi raz nic ciekawego bo wiesz jak przejść !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupisz taki dodatek za 50zł jak grobowiec trzeba myśleć jak się dostać na góre a drugi raz nic ciekawego bo wiesz jak przejść !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Według zapowiedzi DLC mają być bardziej rozbudowane... IMHO zapowiadają się ciekawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sequence 11 to jeszcze nic, gra potrafi sie zawieszać mowa o pl ver. Niech Cenega weźmie się do roboty :ninja:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sequence 11 to jeszcze nic, gra potrafi sie zawieszać mowa o pl ver. Niech Cenega weźmie się do roboty :ninja:

Zawiesiła mi się raz, jak wchodziłem do ost lokacji potrzebnej do tego pucharku coś o kolorach (show your colors czy cuś) i podczas ładowania się zwiesiła, bo miał trofik wskoczyć,a tak sesja 7h x3 i lekko chrupało jak było dużo wody w tej miejscówce co do Wenecji się wybieramy z niej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sequence 11 to jeszcze nic, gra potrafi sie zawieszać mowa o pl ver. Niech Cenega weźmie się do roboty :ninja:

Już nie wymyślaj. PL jak i ang wiesza się pewnie tak samo. Ja nie miałem żadnej zwiechy w polskiej wersji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie wymyślam we Florencji konsola miała 3x zwiechy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie wymyślam we Florencji konsola miała 3x zwiechy.

To prawda. Nie tylko w wersji PL gra zalicza zwiechy. Ja w sumie miałem ich 5. Jak się level ładował, jak po mieście biegałem, jak gondolą pływałem, jak się ścigałem to dźwięk zniknął i po chwili się konsola zawiesiła i kilka podobnych sytuacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi jedynie się zawiesiła gra 2 razy jak używałem podwójnego ukrytego ostrza, tzn 2 razy zabiję dwóch, a następnych 2ch - zawiecha

wersja ang, w patchu to niby naprawili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie wymyślam we Florencji konsola miała 3x zwiechy.

Ja nie podważam tego, że gra się wiesza, ale napisałeś, że to wina wersji pl, a wersja językowa nie ma tutaj związku. Obie się wieszają, mają problem z v-sync i spadkiem liczby klatek, a jedyną bolączką wersji pl jest jej niezgodność z oficjalnymi patchami i pewnie z nadchodzącym dlc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tagże w polskiej wersi nie miałem żadnej zawiechy

Jeszcze nie miałeś :laugh::laugh::laugh:

Ubisoft powinien coś zrobić z tymi częstymi i dosyć dużymi spadkami framerate'u.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazda wersja sie wiesza, ale nie wiem czy wiecie, jest juz patch ktory wieszanie naprawia (a przynajmniej ja dzis sciagalem patch na wersje ANG oraz przeczytalem co naprawia na stronie ubi, troche tego jest).

Jesli polska wersja nie bedzie patchowac, to cenega znowu dala dupy (vide Fallout 3)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tylko gwoli wyjasnienia - Cenega brala udzial w dystrybucji Assassin'a drugiego. To Ubi polonizowal oraz wycinal funkcje z gry.

ja tylko gwoli wyjasnienia - Cenega brala udzial w dystrybucji Assassin'a drugiego. To Ubi polonizowal oraz wycinal funkcje z gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos majacy polska wersje pobieral patcha?

Nie, bo patch nie jest do polskiej wersji :verymad: Szkoda gadać :mad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to chyba najlepiej napisać maile do UBISOFT POLSKA :ninja:

mail: ubisoftpoland@europesupport.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w takim razie widze ze wstrzymanie sie z decyzja kupna PL to bylo sluszne posuniecie, szkoda bo wiele nie zrozumiem po angielsku a chcialbym miec cos dzialajacego w pelni z mozliwoscia zagrania w DLC :/ co za badziew....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem, że tak będzie i dlatego wybrałem wersję ANG :D

Gry typu KZ2 opłaca się kupować w PL wersji, bo tam jest ona domyślnie w grze dostępna, a nie wydawana osobno. W KZ2 nie miałem żadnego problemu z patchami ani DLC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupilem wersje PL i jestem bardzo zadowolony, wiem o co chodzi w tej grze, znam fabule, moge sobie poczytac o budowlach itd, smutne ze DLC nie bedzie dzialac, ale wole miec gre po polsku niz dodatek, sadze ze grajac w ta gre nie znajac fabuly traci sie wiecej niz pozniej miec mozliwosc pogrania w dodatek (woogole ciekawie za ile bedzie DLC)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aaaaa. Pomocy, dzis wziołem sie za piórka, dostaje juz przy AC2 nerwicy, kiedy zaczynałem miałem tam okolo 20 piór, teraz robiłem wszystkie z mapa i mam 97 ! nie mam pojecia gdzie te 3 szukacz, raczej w Wenecji albo Florencji ale gdzie ?! Ma ktos jakiś pomysł albo coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)wole miec gre po polsku niz dodatek, sadze ze grajac w ta gre nie znajac fabuly traci sie wiecej niz pozniej miec mozliwosc pogrania w dodatek (woogole ciekawie za ile bedzie DLC)

Bez dodatków traci się część gry, ponieważ obejmują one wycięte fragmenty DNA Sequence 12-13.

aaaaa. Pomocy, dzis wziołem sie za piórka, dostaje juz przy AC2 nerwicy, kiedy zaczynałem miałem tam okolo 20 piór, teraz robiłem wszystkie z mapa i mam 97 ! nie mam pojecia gdzie te 3 szukacz, raczej w Wenecji albo Florencji ale gdzie ?! Ma ktos jakiś pomysł albo coś?

Może w Monteriggioni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×