Skocz do zawartości
irwin

Gra dla 9-cio latka

Rekomendowane odpowiedzi

MGS

Tak... Idealna gra dla 9 latka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe mnie też to rozwaliło :D Ja jednak polecam LBP...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej kupić PSX a do tego Crash, Syphon Filter'y, MGS, Duke Nukem, Tekken 3 i młody nie oderwie się od telewizora na parę miesięcy :D

A pozniej bedzie myslal tak "madrze" jak Ty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie ale jakaś dyskryminacja du panuje :D Ja zagrywałem w MGS w wieku 7 lat i nie wiem co jest w tym przeszkodą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widac, roznie ludzie postrzegaja to granie...

Zagadkowo Ci odpowiem,  miedzy "graniem a graniem" jest roznica :D

Sporobuj dojsc do tego o co mi chodzilo.

Wracajac do tematu, to widac ze wiekszosc i tak poleca Ratcheta albo LBP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym kupił Prince Of Persia, albo Ratchet & Clank Future: Tools of Destruction...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wybaczcie ale jakaś dyskryminacja du panuje :D Ja zagrywałem w MGS w wieku 7 lat i nie wiem co jest w tym przeszkodą?

I zapewne zrozumiałeś tą grę a nie poleciałeś tylko na elementy strzelankowe.

No cóż - nie każdy jest takim geniuszem by w wieku 7 lat znać podstawy psychologi, filozofii oraz zaawansowany angielski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że nie zrozumiałem wszystkiego, ale i nie nic. Co do zaawansowanego angielskiego- ta gra to dobry pretekst aby się go zacząć uczyć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz Ratchet Clark Tools of destruction ; ] Gra dosyć łatwa 0 Krwi ; ] jak widzisz większość osób poleca ; ]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za odpowiedzi, juz wybralem i bedzie to Ratchet TOD.Granie dla takiego dziecka jest jedna z form rozrywki( nie moze byc jedyna), musi byc odpowiednio "dozowane"nie chodzi o to zeby posadzic dziecko przed tv odpalic coda i tego nie kontrolowac. Gry powinno dobierać się do wieku gracza, wiedomo dzieci beda graly w to na co im sie pozwoli i niewazne czy bylby to Cod czy tekken, ale czy to ma sens?Jeszcze zdąża sie nastrzelac w grach, zdaza poznac brutalny swiat nie tylko w grach , wiec po co im to serwowac w mlodym wieku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aby powoli wprowadzać go w ten nasz zły i brutalny świat ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za odpowiedzi, juz wybralem i bedzie to Ratchet TOD.Granie dla takiego dziecka jest jedna z form rozrywki( nie moze byc jedyna), musi byc odpowiednio "dozowane"nie chodzi o to zeby posadzic dziecko przed tv odpalic coda i tego nie kontrolowac. Gry powinno dobierać się do wieku gracza, wiedomo dzieci beda graly w to na co im sie pozwoli i niewazne czy bylby to Cod czy tekken, ale czy to ma sens?Jeszcze zdąża sie nastrzelac w grach, zdaza poznac brutalny swiat nie tylko w grach , wiec po co im to serwowac w mlodym wieku.

Masz jak najbardziej rację. Sam mam 14to miesięczną siostrzenicę dla której już planuję ścieżkę zdrowia ;)

Jednak przede wszystkim wiem że muszę być odpowiedzialnym w moim działaniu. Granie tylko godzinkę dziennie (reszta to inne aktywności) i tylko w gry które mogą być uznane za stosowne (Cod? No way...).

Tak powinni robić wszyscy opiekunowie a nie drzeć później gęby o to że GTA w które gra jej 12to letni synek jest brutalne (mam znajomą która kupiła synkowi [12] PS3 + GTA4 bo... chciał. Moja opinią nie zdała się na nic...).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżę trochę temat - wypowiem się z perspektywy ojca. Mój młodszy syn (za miesiąc kończy 10 lat) kupił sobie PS3 z pieniążków komunijnych. Powodem zakupu nr 1 był Ratchet. Grał wielokrotnie we wszystkie możliwe części tej gry na PS2 i nie mógł przeboleć, że ToD jest tylko na PS3. Dość szybko przeszedł całą grę, potem jeszcze ze dwa razy. QfB zajęło mu kilka godzin i w sumie wrócił może raz do niej.

Inne gry... najwięcej chyba pykał w Burnouta. Może nawet więcej od R&C. Teraz robi najwyższą licencję. Nawrzucałem na dysk trochę muzy (bo niestety nie da jej się słuchać z mediaservera), to przy okazji chłopak ma edukację muzyczną :) No ale oczywiście, Burnout jest super, jeśli chłopak interesuje się wyścigami.

Bardzo dużo pyka w Lego Indiana Jones. Teraz kupiłem mu drugiego joypada, to będzie z kumplami mógł popykać. The Simpsons Game - też zajęło mu sporo czasu. Natomiast niewypałem był Spider-Man. Choć uwielbia wszystkie te filmy i zna je na pamięć, to przestraszył się czegoś w grze (gra jest od 12 lat) i nie chciał już w nią grać. To tak gwoli uwagi, każde dziecko ma inną wrażliwość. W Uncharted nie pozwoliłbym mu grać. LBP dostanie pod choinkę, myślę, że spodoba mu się, uwielbia platformówki i to dosyć trudne.

No i ogólnie zainteresowania chłopaka. Jeden lubi wyścigi, inny piłkę. Mojego starszego syna na konsolach interesuje praktycznie tylko FIFA.

Ogólnie, tak offtop, w PS3 jedną z najlepszych rzeczy są konta - w jedną grę mogą grać synowie i ojciec, każdy na swoim koncie, ze swoimi sejwami :)

A drugą - demka z PS Store. Try before you buy. Super sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×