Skocz do zawartości
roki

Operation Flashpoint 2 Dragon Rising

Rekomendowane odpowiedzi

a grafika coś jak w far cry2 ? czy gorsza ?zastanawiam się nad zakupem bo kiedyś za czasów 1 dużo czasu poświeciłem tej grze ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a grafika coś jak w far cry2 ? czy gorsza ?zastanawiam się nad zakupem bo kiedyś za czasów 1 dużo czasu poświeciłem tej grze ;-)

gorsza, i to o wiele wiele gorsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupiłem wczoraj, ... powiem wam, że ta gra ma coś - co nie daje mi spokoju, 4 godziny grania i wciąż 2ga misja ... ale tłumacze sobie ze to symulator :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zrobilem w koncu 3, potem 4 bardzo fajna (atak na lotnisko) no i teraz 5 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kupiłem wczoraj, ... powiem wam, że ta gra ma coś - co nie daje mi spokoju, 4 godziny grania i wciąż 2ga misja ... ale tłumacze sobie ze to symulator

Może brakuje ci czasu. Ja tak miałem pojawiał sie komunikat że za 5 min nadlecą helikoptery a ja w połowie misji.

Restart misji i przeszedłem w 25 min (tak na oko)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jutro się zmierze jeszzcze raz ... no Killzone 2 to to nie jest, ale całkiem przyjemnie się steruje kamratami ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie skonczylem 5 (chyba) misje. Naprawde swietny klimat - ratowanie zalogi helikoptera. A teraz kolejna misja. Zapowiada sie ciekawie. Nocna akcja z wyciszonymi SCARami. Super gra! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czuc klimat starego flashpointa, tylko czasami tryb hardcore naprawde potrafi mocno zniechcecic do dalszej gry :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie takie pytanko około-growe. Najeżdzając na ikonkę płytki w menu konsoli pojawia się Wam jakieś "growe tło" tak jak ma to miejsce w innych grach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Patrząc po trailerach i niskiej cenie premierowej (170) myślę o kupnie. Ale pytanie do graczy którzy skończyli kampanię: jest długa? Ile czasu zajmuje przeście na średnim poziomie trudności?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam nie wiem czy kupować tą grę czy poczekać na nowego coda co mi doradzicie?

Edytowane przez oski123456

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Patrząc po trailerach i niskiej cenie premierowej (170) myślę o kupnie. Ale pytanie do graczy którzy skończyli kampanię: jest długa? Ile czasu zajmuje przeście na średnim poziomie trudności?

jest 11 raczej trudnych misji. ja gram na normalu i juz druga misje powtarzalem pare razy. no nie jest latwo, trzeba byc caly czas skoncentrowanym (przyklad: bieglem juz do helikoptera po zakonczeniu misji przez jakies pole i nagle jakis snajper mnie zdjal). W Internecie pisza, ze singla mozna przejsc w 10 godzin. Mi to zajmie troche wiecej (szczegolnie, ze odblokowalem sobie 5 dodatkowych misji).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm...Szkoda (myślałem że gbędzie dłużej ;x) A multi ??

zagraj i sam sie przekonaj ile zajmie ci zrobienie misjii. To nie cod czy killzone. W ofdr gra sie nieco inaczej. Zreszta jest to gra dla specyficznego grona odbiorocow. Nie kazdy znajdzie tu cos dla siebie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na tych screen'ach rewelacji nie widze. A na konsoli wyglada to znacznie slabiej. Ogólnie na grze strasznie sie zawiodłem. Paczka kolegów skusiliśmy sie na ten tytuł, ja głownie za ich namową gdyż bardzo chwalili pierwsza czesc. Tym bardziej nakrecała mnie mozliwosc przejscia kampanii w trybie cooperacji online. Jednak chory dla mnie jest interfejs w menu multiplayera, do ktorego po wielu probach udalo mi sie polaczyc 1 raz!!! Do tego sam multi jest słaby w moim odczuciu... Nigdy fanem OFP nie bylem w 1 nie grałem, ale wiedzialem ale CoD to to nie bedzie. I faktycznie nie jest... Do tego gra jest strasznie krotka, a przy tak dzialajacym online, po przejsicu nie widze w niej nic co by moglo mnie przy niej utrzymac. Egzemplarze kolegow ja wisza na aukcjach, poniewaz oni tez sie na niej zawiedli.

Takze moja stycznosc z tym tytułem bedzie miała ktorka przygode, a moje nastawienie do tego tytułu niestety zmieni sie diametralnie...

Moja ocena to 5/10

+ za dzwiek i realizm

- cała reszta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na tych screen'ach rewelacji nie widze. A na konsoli wyglada to znacznie slabiej. Ogólnie na grze strasznie sie zawiodłem. Paczka kolegów skusiliśmy sie na ten tytuł, ja głownie za ich namową gdyż bardzo chwalili pierwsza czesc. Tym bardziej nakrecała mnie mozliwosc przejscia kampanii w trybie cooperacji online. Jednak chory dla mnie jest interfejs w menu multiplayera, do ktorego po wielu probach udalo mi sie polaczyc 1 raz!!! Do tego sam multi jest słaby w moim odczuciu... Nigdy fanem OFP nie bylem w 1 nie grałem, ale wiedzialem ale CoD to to nie bedzie. I faktycznie nie jest... Do tego gra jest strasznie krotka, a przy tak dzialajacym online, po przejsicu nie widze w niej nic co by moglo mnie przy niej utrzymac. Egzemplarze kolegow ja wisza na aukcjach, poniewaz oni tez sie na niej zawiedli.

Takze moja stycznosc z tym tytułem bedzie miała ktorka przygode, a moje nastawienie do tego tytułu niestety zmieni sie diametralnie...

Moja ocena to 5/10

+ za dzwiek i realizm

- cała reszta

To odblokuj sobie bodajże sześć dodatkowych misji za sprawą bonus codes jeżeli chciałbyś jeszcze pograć w singla. Znajdziesz je bez problemu w google.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Utknalem w jednej misji ;) chodzi o te nocna misje, w ktorej trzeba wysadzic w powietrze zbiorniki z paliwem. Potrafie niepostrzezenie wejsc do bazy wroga ale co potem? zeby podlozyc ladunki trzeba wejsc w samo centrum bazy a tam kazdy mnie wypatrzy. Wystrzelac z daleka wszystkich tez malo realne bo chinole od razu wlaczaja alarm i wysylaja na mnie komandosow. Na domiar zlego misja jest na czas - do bazy zblizaja sie cysterny. Zadanie trzeba wykonac zanim cysterny wjada do bazy. Masakra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Utknalem w jednej misji ;) chodzi o te nocna misje, w ktorej trzeba wysadzic w powietrze zbiorniki z paliwem. Potrafie niepostrzezenie wejsc do bazy wroga ale co potem? zeby podlozyc ladunki trzeba wejsc w samo centrum bazy a tam kazdy mnie wypatrzy. Wystrzelac z daleka wszystkich tez malo realne bo chinole od razu wlaczaja alarm i wysylaja na mnie komandosow. Na domiar zlego misja jest na czas - do bazy zblizaja sie cysterny. Zadanie trzeba wykonac zanim cysterny wjada do bazy. Masakra.

Widzę że w tej samej misji utknęliśmy :)

A największym idiotyzmem jest to że mamy SCARa z kolimatorem zamiast z ACOG bądź termicznym celownikiem.

Wczoraj do misji pochodziłem 2 razy i za każdym razem czas się kończył, tym razem zabije kolesia gdzieś na pograniczu bazy i zabiore mu broń przeciwpancerną :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że w tej samej misji utknęliśmy :)

A największym idiotyzmem jest to że mamy SCARa z kolimatorem zamiast z ACOG bądź termicznym celownikiem.

Wczoraj do misji pochodziłem 2 razy i za każdym razem czas się kończył, tym razem zabije kolesia gdzieś na pograniczu bazy i zabiore mu broń przeciwpancerną :wink:

dokladnie, dali by jakas wyciszona snajperke z celownikiem terminczym - np M21 (ktora mamy w bardzo fajnej dodatkowej misji). W/g mnie te misje powinniem wykonywac pojedynczy snajper, ewentualnie snajper+1.

Ja do misji podchodzilem juz chyba 5 razy. Raz skonczyl sie czas, raz wszedlem do bazy i zostalem zobaczony a w pozostalych 3 przypadkach wlaczyli alarm gdy jeszcze bylem na wzgorzach kolo bazy. Ogolnie kiszka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie, dali by jakas wyciszona snajperke z celownikiem terminczym - np M21 (ktora mamy w bardzo fajnej dodatkowej misji). W/g mnie te misje powinniem wykonywac pojedynczy snajper, ewentualnie snajper+1.

Ja do misji podchodzilem juz chyba 5 razy. Raz skonczyl sie czas, raz wszedlem do bazy i zostalem zobaczony a w pozostalych 3 przypadkach wlaczyli alarm gdy jeszcze bylem na wzgorzach kolo bazy. Ogolnie kiszka.

Ja siedzę w tej samej misji. Próbowałem z 5 razy ale im więcej poprawek tym trudniej.

Czy zauwazyliście taki motyw, że po podejściu do bazy na około po załatwieniu kolesia w chatce gdy podchodzimy do bazy pojawia sie za nami domek z całą armią.

Jak oglądałem to wzgórze przez lornetkę to go tam nie bylo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×