Skocz do zawartości
DaraS

UFC Undisputed

Rekomendowane odpowiedzi

1 kolo 7

2 nie. caly czas bedzie mial 18

3 chyba na emeryture w kazdej kategorii wagowej trzeba przejsc bedac 1 w rankingu (majac pas mistrzowski)

4 najlepiej wygraj wszystkie walki

5 youtube. przejdz tez trening. przy kazdym campie masz tez malego samouczka

Edytowane przez kakaroto-songo1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może kto mi wytłumaczyć jakim cudem, jak dzisiaj grałem z gościem online, miał 6 zwycięstw, 2 porażki i 25lvl?? Ja mam 20c zwycięstw, 4 porażki i mam ledwo 18lvl. Jak to możliwe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może kto mi wytłumaczyć jakim cudem, jak dzisiaj grałem z gościem online, miał 6 zwycięstw, 2 porażki i 25lvl?? Ja mam 20c zwycięstw, 4 porażki i mam ledwo 18lvl. Jak to możliwe?

Jak pokonasz typa, który ma 100 lvl to nawet po 1 walce mozesz miec 25 lvl, proste ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis dostalem w koncu gierke ktora kupile 3 miesiace temu. Ale to historia na inny wieczor:)

rozegralem dopiero 10 walk i wszytkie przegralem ale heca niesamowita.

mam troche dola po ostatniej porazce Mira wiec musze sie szybko nauczyc geac zeby nim stluc innych zawodnikow:)

teraz pytania:

te ciosy z ksiazeczki sa wystarczajace czy trzeba opanowac dodatkowe cciosy zeby przezyc w octagonie?

2) grajac online mozna grac prawdziwymi fighterami czy swoim?

3) walki online zliczane sa do rekordu?

4) mozna grac dwoma zawodnikami online? chodzi o to ze na poczatku pewnie bede daawal ciala i mial rekord np 2-18 wiec pozniej chcialbymjakby zaczac od nowa zeby miec dobey rekorsd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis dostalem w koncu gierke ktora kupile 3 miesiace temu. Ale to historia na inny wieczor:)

rozegralem dopiero 10 walk i wszytkie przegralem ale heca niesamowita.

mam troche dola po ostatniej porazce Mira wiec musze sie szybko nauczyc geac zeby nim stluc innych zawodnikow:)

teraz pytania:

te ciosy z ksiazeczki sa wystarczajace czy trzeba opanowac dodatkowe cciosy zeby przezyc w octagonie?

2) grajac online mozna grac prawdziwymi fighterami czy swoim?

3) walki online zliczane sa do rekordu?

4) mozna grac dwoma zawodnikami online? chodzi o to ze na poczatku pewnie bede daawal ciala i mial rekord np 2-18 wiec pozniej chcialbymjakby zaczac od nowa zeby miec dobey rekorsd.

Grunt to wybrać swoje ulubione style walki i ćwiczyć je jak najlepiej. Ja na ten przykład najbardziej preferuje Wrestling-Boxing. Co do ciosów to najlepiej przejść kilka razy tutorial. Ogólnie to chyba z 5 razy go ukończyłem żeby zapamiętać w miarę wszystkie możliwości kręcenia gałką. Skorzystaj z tego ( http://undisputed.pl/ ), przyda się.

2. Można i swoimi, wybierasz wtedy opcję CAF

3. Chodzi ci o jaki rekord? O zakładkę game progress? Jak tak to tak.

4. Nie, jedno konto, jeden gracz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za info. na pewno skorzystam z tego serwisu. co do rekordu to chodzi mi o liczne wygranych walk. czy te online licza sie razem z tymi offline czy jak?

co do stylow walki to osobiscie odpowiada mi styl vanderleia, mirco czy gsp ale nie wiem czy one dadza rade w grze. ale zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za info. na pewno skorzystam z tego serwisu. co do rekordu to chodzi mi o liczne wygranych walk. czy te online licza sie razem z tymi offline czy jak?

co do stylow walki to osobiscie odpowiada mi styl vanderleia, mirco czy gsp ale nie wiem czy one dadza rade w grze. ale zobaczymy.

Jak grasz online i jest pokazówka graczy to pierw jest pokazany rekord walk prawdziwego zawodnika a potem twój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

chciałbym poprosić by ktoś napisał mi dokładna instrukcję sterowania postacią w ufc 2010

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

chciałbym poprosić by ktoś napisał mi dokładna instrukcję sterowania postacią w ufc 2010

pozdrawiam

Od tego masz instrukcję i tutorial w grze - prościej się nie da.

Z innej bajki, szukam chętnego na wbicie Gold Digger'a w 2009 (tylko osoby które wiedzą o co chodzi) piszcie najlepiej na PM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. ja mam tylko pytanie co do klinczu na ziemi. macie jakiś patent na odpychanie zawodnika, który leży plecami do ziemi by móc go okładać rękoma? jak gram to mój zawodnik zawsze bez sensu sie kładzie na tego drugiego umozliwiając mu chwycenie mnie za głowe i przytrzymanie. tutorial zawarty w grze w tym zakresie jest lekko bezużyteczny. dzięki z góry za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×