Skocz do zawartości
DaraS

UFC Undisputed

Rekomendowane odpowiedzi

Mój rekord to 11 sekund i KO w demie :]

heh zrób KO w 11 sekund ,w grze online , w rankingu;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w demie to ruą w 4 sekundzie z lokcia znokautowalem icemana, jednak w pelnej wersji ani razu nie udalo mi sie jednym ciosem kogos znokautowac :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napiszcie czy grea jest warta zakupu :) grałem w demo i było ok ale czegos brakowało :P - zawodników ? ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napiszcie czy grea jest warta zakupu :) grałem w demo i było ok ale czegos brakowało :P - zawodników ? ;D

gra jest warta zakupu :) Poczytaj watek to zobaczysz duzo pozytywnych opini o niej. Na youtube mozesz filmiki sobie obejrzec. Gra najlepiej sprawdza sie podczas zabawy ze znajomymi :) Satysfakcja gwarantowana :D A zawodnika to swoje mozesz stworzyc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam demko i często do niego wracam ze znajomymi oczywiście niezłe baty lecą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod koniec maja ukaze sie UFC 2010, ktory ma byc znacznie lepszy, od ponoc niezbyt udanego UFC 2009.

New features include:

- The ability to schedule your fights directly opposite fights in EA MMA.

- New "Dana White mode" that allows you to handle roster negotiations for the UFC where if you fail to sign a particular fighter then you can bad mouth him on the internet

- A new "TUF mode" where you take your created fighter through 6 weeks of jizzing in people's fruit trays, upper decking their toilets, putting lemon juice in their chew, and crying when you are eliminated. Doors will be destroyed.

- New training options for your created fighters include watching a shitload of instructional DVDs, doing steroids, drinking your own piss, and getting drunk with Chuck Liddell.

- 3 new fighting styles: Thug jitsu, slap-boxing, and "NFL".

- Customized catch phrases for your fighters will include: "Don't fear me *crickets* fear the consequences", "I got caught", and "I want to fuck Chuck!".

- New to UFC Undisputed 2010 will be a new "injury" mode where your fighter can pull out of any fight, at any given time, for any given injury, as many times as he wants, on no notice at all.

- Shortened career mode: You can get a title shot immediately so long as you draw a million PPV buys.

- There is also a new "Mazzagatti mode" where you play as everyone's favorite bumbling ref and try to make as few mistakes as possible. For seasoned veterans only

.

Do tego olbrzymi roster - co prawda nie jest jeszcze oficjalnie, ale najprawdopodobniej.

HW - 20

Brock Lesnar

Antonio Rodrigo Noguiera

Frank Mir

Cain Valasquez

Junior Dos Santos

Mirko Crocop

Shane Carwin

Cheik Kongo

Gabriel Gonzaga

Ben Rothwell

Stefan Struve

Todd Duffe

Heath Herring

Paul Buentello

Gilbert Yvel

Pat Barry

Mustapha Al Turk

Antoni Hardonk

Kimbo Slice

Roy Nelson

LHW - 20

Lyoto Machida

Mauricio Rua

Quinton Jackson

Rashad Evans

Forrest Griffin

Chuck Liddell

Tito Ortiz

Mark Coleman - LHW / HW

Brandon Vera - LHW / HW

Wanderlei Silva - LHW / MW

Jon Jones

Keith Jardine

Antonio Rogerio Noguiera

Thiago Silva

Luiz Cane

Stephan Bonnar

Ryan Bader

Steve Cantwell

Krzystof Soszinsky

Matt Hamill

MW - 20

Anderson Silva - MW / LHW

Vitor Belfort - MW / LHW

Rich Franklin - MW / LHW

Michael Bisping - MW / LHW

Goran Relijic - MW / LHW

Wilson Gouviea - MW / LHW

Nate Mardquart

Demian Maia

Yoshihiro Akiyama

Alan Belcher

Patrick Cote

Yushin Okami

Chael Sonnen

Chris Leben

Rousamir Palhares

Nate Quarry

Ed Herman

Aaron Simpson

CB Dolloway

Tomasz Drwal

WW - 24

George St Pierre

Matt Hughes

Jon Fitch

Thiago Alves

Josh Koscheck

Paulo Thiago

Dustin Hazelett

Carlos Condit

Anthony Johnson

Dan Hardy

Matt Serra - WW / LW

Mike Swick - WW / MW

Martin Kampmann - WW / MW

Ricardo Almeida - WW / MW

Amir Sodallah

Marcus Davis

Chris Lytle

John Howard

Paul Taylor

Damarques Johnson

Paul Daley

Johnny Hendricks

TJ Grant

Matt Brown

LW - 20

BJ Penn - LW / WW

Diego Sanchez - LW / WW

Sean Sherk - LW / WW

Paul Kelly - LW / WW

Roger Huerta

Gray Maynard

Kenny Florian

Clay Guida

Joe Stevenson

Frankie Edgar

Tyson Griffin

Ross Pearson

George Sotiropoulos

Mac Danzig

Nate Diaz

Joe Lauzon

Jim Miller

Efrain Escudero

Terry Etim

Gleison Tibau

Rowniez w polowie 2010 roku, ukaze sie gra od Electronics Arts, pod nazwa EA MMA. I juz teraz fani MMA podzieleni sa na dwa obozy - tych, ktorzy twierdza, ze EA MMA zmiazdzy UFC 2010, no i ci, ktorzy twierdza zupelnie odwrotnie.

EA MMA jest w fazie beta i juz teraz prezentuje sie niesamowicie

eamma2.jpg

eamma5.jpg

ale osobiscie poczekam, jak wypuszcza obydwa dema, tymbardziej, ze w maju (mam nadzieje) ukaze sie w koncu Gran Turismo 5, na ktore musze miec ze 3 stowki (wersja deluxe), wiec w ciemno nie chce wydawac kasy na ktorys z tytulow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym obozie MMA od EA jestem chyba ja :D Glownie ze wzgledu na online. Bo to co THQ w tym temacie (nie)robi wola o pomste do nieba. Grac nie idzie, lag na lagu. A wina mojego lacza to nie jest zdecydowanie. Generalnie w przyszlosci pewnie i tak Dana zdecyduje sie na wspolprace z EA. Chyba, ze MMA okaze sie sporym sukcesem, wtedy moze byc roznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie wie ktoś jak można odblokowac te filmy w "Classic Fights" "Unlockables" ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba wygrac klasyczne walki (trzeba wygrac je tak jak byly wygrane w rzeczywistosci np. musisz wygrac w 2 rundzie przez duszenie) zeby odblokowac filmik

Edytowane przez kakaroto-songo1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha i wtedy będe miał odblokowaną całą walkę (ten filmik) w rzeczywistości ? Dzięki za pomoc :)

PS

A ta walka musi być też skończona w tej samej minucie i sekundzie ? czy obojętnie w której oby tej samej rundzie

Edytowane przez Majkel48

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do odblokowania są skróty walk.

Gierka petarda tylko ten online...

Jestem bardzo ciekawy co zaprezentują panowie z EA, jeżeli gierka będzie miała ten sam engine co FN4(a na to wygląda) to mamy poważna konkurencję dla Ufc.

Edit: z tego co pamiętam to wystarczy ta sama runda

Edytowane przez Bishi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema ma ktoś pełną liste zawodników ktorzy są w UFC 2009 ??????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

ludzie jak czytam niektóre posty, to się w głowach przewraca...

online nie było takie złe i to nie lagi psuły całą zabawę, lecz quiterzy i spam punchery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

ludzie jak czytam niektóre posty, to się w głowach przewraca...

online nie było takie złe i to nie lagi psuły całą zabawę, lecz quiterzy i spam punchery.

No tak, 90% graczy ma czerwona kreske przy pingu i online nie jest problemem...

A spam puncherow mozna bylo wyeliminowac patchem, tylko THQ ma olewczy stosunek do graczy.

W FNR4 wydano łatkę i problem jest juz o wiele mniejszy, tutaj na to liczyc nie mozna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich negatywnie nastawionych do online w UFC, jeśli chcecie pograć rankingowe walki bez zbyt mocnego stresu:

- jak widzicie że przeciwnik przykładowo na 100 wygranych walk 90 wygrał przez submission - nie grajcie - gościu ma turbo w padzie

- jak przeciwnik ma duży wskaźnik DNF (przerwane walki przez wyjście) - nie grajcie - w razie waszej wygranej koleś ucieknie na 100%

- patrzcie na opisy graczy - jak koleś ma world class ground game lub submission specjalist- to przygotujcie się na walkę w parterze i wybierajcie zawodników z BJJ (najlpeszy w lightheavy weight - Griffin, Machita)

- spam puncherzy - jest kilka wyjść - wszyscy zazwyczaj praktycznie całą walkę trzymają wysoką gardę i lepsi zawodnicy nie uderzają w twarz (no bo i po co walić w gardę) tylko jak się zbliżą walą w bebechy, dlatego za każdym razem jak podchodzicie do takiego pacjenta to jak tylko zaczyna wykonywać ruch od razu prawa gałka w dół (działa praktycznie zawsze) a jeśli nie to od razu blok na dół ( większość uderza dwa razy na brzuch a następnie w głowę) i góra strącając przy tym prawego analoga w tył (odskok) kilka razy lub jeszcze lepiej w góre lub dół jak tylko przeciwnik chybi walicie wysoką nogą, mozna też próbować łapać ale tu już jest loteria, kolejna metoda to załatwić spam punchera jego własną bronią tylko pamiętajcie żeby uderzenia wykonywać losowo a nie zawsze tak samo bo kolo się połapie złapie i zadusi

- odnośnie dźwigni - obrona - zawodnikami z wysokim submission defense kręćcie gałka według wskazówek zegara (ucieczka techniczna) zawodnikami z małym sub def wciskacie jak najszybcjie którąkolwiek rękę lub nogę - ucieczka siłowa (im większa siła zawodnika tym łatwiej wyjsć)

- pamiętajcie że lepiej pograć z zawodnikiem z wysokim levelem i nawet przegrać niż łatwo wygrać ze słabiakiem - macie dwie korzyści - trening i możliwość poobserwowania technik walki (nie widzę przeciwskazań żeby naśladować lepszych)

- jak wasz przeciwnik wybiera swojego zawodnika tzw. CAF i ma wyczesane statystyki a wy nie macie równie dobrego to zrezygnujcie z walki - zaoszczędzicie sobie nerwów

A i tak przy okazji wczoraj jakoś tak mnie naszło co by stworzyć Pudziana.

Efekt nie jest oszałamiajacy, bo o ile z twarzą można by jeszcze cos zrobić to z sylwetką już nie.

http://w81.wrzuta.pl/obraz/2gRbkwsdfVX/pudzian_ufc

http://w81.wrzuta.pl/obraz/49GsO3KoaUB/pudzian_ufc_2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy aby zdobyc trofeum Gold digger to musze miec wszystkie srebrne gwiazdki przed tym ?? bo niby robie wszystko to co trzeba aby zaliczylo atachment a wogle gwiazdka mi sie nie pokazuje ... a moze mam za maly lvl ? 54 ? ... plx o jakeis info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało sie komuś zrobić trofke Ooh, in ya face! ?? Jesli tak to byłbym wdzięczny jakby ktoś powiedział pokazał jak to zrobic bo 3 dni juz z kumplem próbujemy i poprostu trofki jak nie było tak nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chodzi o granie z kumplami to UFC miażdży, z resztą UFC 2009 to niezła gierka spędziłem przy niej kilka ładnych dni a i teraz chętnie po nią jeszcze sięgam, a swoją drogą to należę do obozu ufc, uważam że kolesie wiedzą co robią i są pionierami jeżeli chodzi i walki MMA, EA ostatnio zwyczajnie dużo gier psuje (jedyne co im wychodzi to chyba FIFA i te SIMSY całe) to moje prywatne zdanie, więc z niecierpliwością czekam na UFC :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tych czasach da się w tym jeszcze zrobić platynę ? jesli chodzi o trophie's online

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba tak. ja nie mam problemu zeby online zagrac, czyli spokojnie mozna sporo walk wygrac i pucharki wpadna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tych czasach da się w tym jeszcze zrobić platynę ? jesli chodzi o trophie's online

Niestety musze cie zmartwic, ale jak nie znajdziesz kogos kto ci pomoze, to trofeum 'gold digger' jest praktycznie nie do zrobienia. Mowcie co chcecie, ale jest to jedno z najtrudniejszych trofeow jakie widzialem. Sam mam platyne, bez bicia przyznaje, ze zrobilem to jedno trofeum z pomoca kolegi i nawet wtedy robilismy to dobrych pare-parenascie godzin :] Powodzenia !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Odpowie ktos na pytanie w dziale online/ufc ? z gory dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań:

1. Ile lat trwa kariera?

2. Czy jak stworzę zawodnika 18 lat to będę nim grał aż będzie miał max. czyli 42?

3. Czy żeby zdobyć Pound-for-Pound Champion wystarczy być tylko nr 1 w rankingu w każdej kategorii wagowej?

4. Ile trzeba wygrać żeby zdobyć Hall of Fame?

5. Są gdzieś filmiki z wykonaniem wszystkich campów? Nie znam niektórych pojęć i nie kapuje o co dokładnie chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×