Skocz do zawartości
DaraS

UFC Undisputed

Rekomendowane odpowiedzi

Wspaniala gra. Bardzo bogata taktycznie. Jezeli ktos zna sie na MMA to bedzie sie swietnie bawil (szczegolnie online).

Poszczegolne style walki sa swietnie odwzorowane, razem ze swoimi wadami i zaletami. Gra w parterze to nowa jakosc w mordobiciach i naprawde poprzeczka od razu zostala postawiona wysoko. Jezeli ktos nie ma pojecia co to open guard, full mount, north and south position itd. to lepiej niech pooglada pare meczow UFC albo PRIDE bo bez zrozumienia zasad parteru, w online zostanie zmiazdzony.

Jezeli chodzi o przypadkowe knock outy to wymusza to zwracanie uwagi na blok, wiec nie rozumiem tego zarzutu. Przypadkowe knockouty zdarzaja sie bardzo czesto w MMA. To bylo swietne rozwiazanie zeby zrezygnowac z health barow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy w grze jest możliwość zmiany pozycji stojącej z zamkniętej na otwarta ?

Masz mistrza :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja dostałem 22 maja za 180 zł.

Z tego co wiem, to była data premiery w Europie. W polsce oficjalnie chyba 5 czerwca wychodzi. U koleżki grałem w demo - bosko ! Nie interesuje mnie zupełnie ten sport, ale jako gra wymiata. Mam FNR 3 - też super gra, ale UFC miażdży ją ! Dużo więcej opcji itd... Nie znam się, więc dlatego nie używam profesjonalnych określen ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tu jest świetny poradnik odnośnie gry w parterze http://www.gamefaqs.com/console/ps3/file/949119/56689

co do tych szybkich KO to, tak jak już ktoś wcześniej napisał, wszystko zależy od staminy(w opcjach można włączyć pasek staminy). przykładowo klinczujemy(muay thai klincz) Shogunem Liddella i dajemy kilka kolan pod rząd, Chuck traci stamine, ale my też po tej serii kolan przez pewien czas jestesmy wykonczeni poki pasek staminy sie nie zregeneruje(wymaga chwili odpoczynku), dlatego też w tym momencie, mimo że to my nawalaliśmy ostro Chucka, wystarczy jeden jego mocny cios i papa. stamina odgrywa najwżniejszą rolę, zarówno przy KO jak i przy submission. chociaż oczywiście może się zdarzyć sytuacja, że nadziejemy sie na potęzną bombe i wtedy nawet z całkiem wyskoką staminą może być po walce(zwłaszcza kiedy przeciwnik złapie nas tą bombą w momencie zaraz po naszym nietrafionym ciosie bądź, co jest najgorsze dla nas w skutkach, w momencie kiedy to my probujemy zadać cios i dokładamy naszą siłę do ciosu przeciwnika). nie wiem czy wszyscy wiedzą, że jest też możliwość cancelowania ciosów i robienie dzięki temu zmyłek

wykonuje sie je przez wciśnięcie bloku zaraz po naciśnieciu przycisku odpowiadajacego za dany cios. co do low kicków to oczywiście zabierają one staminę, ale oprócz tego sprawiają, że przeciwnik staje się wolniejszy i przede wszystkim, że jego uderzenia zadawane nogami stają się słabsze. ogólnie to gra jest świetna, bardzo, ale to bardzo taktyczna. ważne jest też dobieranie sobie odpowiedniego zawodnika pod przeciwnika(styl walki, statystyki). Edytowane przez tjery14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa, tjery14 pisze same mądre rzeczy;), zresztą pisałem o tym wcześniej i ktoś w końcu dostrzegł, że nokauty po jednym strzale są zasadne;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja grając online trafiam na samych pedałów

od razu na glebę i przytulańce

frajerstwo nic walki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taki sport, chcesz bez parteru to kup FN4 albo poczekaj na K1, jeśli kiedyś powstanie:P a poza tym co za problem nie dac komuś się sprowadzić do parteru? bądź nawet jeśli damy sie sprowadzić to uciec z niego albo przejąć kontrole na ziemi? polecam dokładne przestudiowanie poradnika, do którego link wkleiłem pare postów wyżej, jak się z nim zapoznasz parter nie powinien juz sprawiac wiekszych problemów(zarówno walka w nim, przejmowanie inicjatywy, uciekanie z niego jak i nie dawanie się do niego sprowadzić). ale wszystko wymaga długich godzin treningu, to nie jest gra od tak zeby sobie włączyć i pomaszować w przyciski. dopiero jak sie wszystko dokładnie opanuje to gra pokazuje jaka jest zajebista(najlepsza bijatyka ever imo, chociaż zawsze lubiłem sobie popykać w tekkena, soula czy inne takie, to żadna nie zdołała mi sie tak wkrecic jak ufc, głownie dzieki realizmowi i maksymalnie taktycznemu i skillowemu podejsciu do rozgrywki). chociaz oczywiscie nie mowie ze tekken nie jest skillowy :P po prostu to jest inne podejscie do tematu bijatyk, chociaz ufc to raczej gra sportowa niz bijatyka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie chcial by ktos sprzedac uzywanej...?;] chetnie bym kupil;] moze ktos juz skatal moze komus sie nie spodobala,znudzila... itp;] albo jakas wymiana za 2-3 gry

Edytowane przez arti804

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta, za 5 od razu :biggrin:

Chętnie kupię używkę (UFC 2009). W razie czego proszę o kontakt na PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ludzie co wy macie za problemy z kupnem tej gry.Ja tam kupiłem w dniu premiery za marne 230 zł w Polsce w normalnym sklepie. Nie sądzę żeby ludzie tak się rzucili na tą grę żeby nie było jej w sklepach.

Co do samej gry to jest kozacka tylko momentami wku...a mnie jak tłukę typa ten ma już 1/3 paska ja mam 2/3 i ogólnie jest zmasakrowany mocno, a tu bach i leże KO i po zabawie.Można się wkurzyć bo łapy bolą od pada :) A walka w parterze masakra tak się trzeba gałkami nakręcić że łapy bolą jak w prawdziwej walce :)

Edytowane przez kaczorl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja tam kupiłem w dniu premiery za marne 230 zł w Polsce w normalnym sklepie.

No wiesz. Dla Ciebie marne, a dla niektórych kupa kasy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No wiesz. Dla Ciebie marne, a dla niektórych kupa kasy ;)

Ale na chwilę zaistniał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

230 zł za grę na ps3 to normalna cena. Jak chce się grać za bezcen to trzeba poczekać kilka miesięcy albo kupić xboxa i piratować lub iść do pracy :confused:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko zauwaz ze nie kazdy moze isc do pracy, a jeden jesli nawet do niej chodzi to moze go nie stac na kupywanie gier za 230 zł....Bo to nie patrzac i tak duzo pieniedzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
230 zł za grę na ps3 to normalna cena. Jak chce się grać za bezcen to trzeba poczekać kilka miesięcy albo kupić xboxa i piratować lub iść do pracy :confused:.

ciekawe ile tak srednio zarabiasz?? ja caly czas ponizej 2000 zł i mam kupowac takie drogie gry ?? to ponad 1/10 mojej wyplaty :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jakim sklepie można to było kupić? prawda że drogo, ale warto nowe jeansy sobie kupie za miesiąc teraz muszę mieć ta grę...:D za tydzień ma być w saturnie :D chyba że ktoś wie gdzie w gdańsku to kupić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ktoś wie gdzie można dostać tę grę na www najtaniej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie gdzie w WWA oprócz PSXExtreme można kupić UFC za 199 zł bo wolałbym być pewien że będę mógł w piątek przyjechać i kupić gierkę a na PSX jest że czekają na dostawę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

KO w 0.01 sekundy to jest nic. Dojść do 3ciej rundy to jest wyczyn. Udało się komuś? Po 2 dniach katuszy dema na expercie walki kończę w 1 lub 2 rundzie poprzez KO/TKO. Albo ja albo on... :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×