Skocz do zawartości
szymuR93

Jaką wersję wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Jestem tu nowy, mam zamiar zakupić w tą Niedzielę w Katowickim Media Markt lub Saturnie KONSOLE Sony Play Station3, ale niewiem którą wersję wybrać... w grę wchodzą wersje 60,80,160GB.

1)Którą polecacie, będę podlączony do internetu, będę spędzał z konsolą codziennie z 4-5h dlatego zależy mi na 65nm technologii produkcji (mniej się grzeje - bardziej żywotna). I jaką wybrać grę na start (miałem PSX ale to już ho ho xD i uwielbiałem Gungage).

2)Chciałem sobie sprezentować na początek Fife i LBP.

a)Do tego jakiego FPSa mi polecicie?

b)Czy LBP będzie dobrą pozycją, aby przekonać ojca, któremu gry oraz konsole się nie podobaja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam! Jestem tu nowy, mam zamiar zakupić w tą Niedzielę w Katowickim Media Markt lub Saturnie KONSOLE Sony Play Station3, ale niewiem którą wersję wybrać... w grę wchodzą wersje 60,80,160GB.

1)Którą polecacie, będę podlączony do internetu, będę spędzał z konsolą codziennie z 4-5h dlatego zależy mi na 65nm technologii produkcji (mniej się grzeje - bardziej żywotna). I jaką wybrać grę na start (miałem PSX ale to już ho ho xD i uwielbiałem Gungage).

2)Chciałem sobie sprezentować na początek Fife i LBP.

a)Do tego jakiego FPSa mi polecicie?

b)Czy LBP będzie dobrą pozycją, aby przekonać ojca, któremu gry oraz konsole się nie podobaja?

160GB

ad. 1 Konsola to fajny uprzyjemniacz czasu ale 4-5godzin ? opanuj się zainwestuj lepiej w narty, idź na siłkę lub cokolwiek bo zmarnujesz tylko czas!

ad. 2 Bardzo dobry pomysł.

ad. a Battlefield; BC, Resistance 1i2, CoD4

ad. b Będzie bardzo dobrą pozycją!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
niewiem którą wersję wybrać... w grę wchodzą wersje 60,80,160GB.

60 GB? Pomyliłeś coś chyba bo już ich nie sprzedają w sklepach.

Są 40\80 i 160ki + Bundle Pack'i z pierdołami typu kabel HDMI i film na BD lub gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok jak będzie w MM lub Saturnie to kupie 160GB, chyba, że nie będzie to pokuszę się o 80GB.

DaraS chodziło mi o okres świąteczny xD, a tak normalnie to z 2-3h pogram jak ojcu się spodoba xD

Na początek lepiej kupić Bad Company czy GTA IV?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja widziałem wersje z 250gb. wersja 60gb, zadaj sobie pytanie czy będziesz grał w gry z ps2?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

denver jedyną grą w którą chciałbym zagrać z PS2 to Crash Bandicoot, ale nie jest ona chyba warta kupna wersji 60GB ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
60 GB? Pomyliłeś coś chyba bo już ich nie sprzedają w sklepach.

Oj, ostatnio Spider wyśledził w Poznańskim Tesco (bodajże) 60 w cenie 1300zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie brak opcji odpalania gier z PS2 to porażka. Na czym bym grał w Final Fantasy X i XII, w MGS2 i MGS3 (chociaż ten troche haczy), Oni, DMC3 i wiele wiele innych? PS2 nie mam bo laser się zjarał i poszła na sprzedaż za grosze. Może i grafika z PS2 na HD za piękna nie jest, ale jakie ma to znaczenie przy miodności tych gier. Co do gier z PSX'a to nie przesadzajmy, jak gram na HD'ku w Crasha z PSStore i w Final Fantasy VII i wyglądają bardzo dobrze. Wystarczy w TV przełączyć tryb na 4:3

Edytowane przez Dante

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie gram w FF, MGS również. Może spróbuje i kupie kiedyś MGS4. Wolałbym chyba jednak kupic 80/160. Dzisiejsze gry też są miodne xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na początek lepiej kupić Bad Company czy GTA IV?

Dwie różne gry, jesli miałeś już kontakt z fps na padzie to wiesz co Cię czeka, ja z tych dwóch wybrałbym Battlefild.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm no niby miałem, ale bardzo dawno temu xD

Możesz mi przypomnieć co mnie czeka??? Grałem u kumpla na XBOX padzie i sie gra zajebiaszczo..., ale mam sentyment do Sony i gry mi bardziej pasują. Czy DS3 jest dużo gorszy (w FPS) od XBOX pada?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie o to chodzi, miałem na myśli że jeśli wcześnie grałes w fps na k&m i teraz przechodzisz na pada to kontrola na padzie potrafi kazdego zniechęcić, bez porównania do k&m.

Gdzieś w sieci jest test DS3 i pada od X'a i DS3 zdeklasował X'a, jak znajde to wkleję link.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz szukać! Widziałem na youtube profesionalne porównanie tych padów. XBOX jest wygodniejszy i nie męczy tak rąk.

Nietety miałem nadzieję, że ChillStream podłącze do PS3 ale niestety się tak nie da ;/ Trudno się mówi. A znacie może jakieś pady z zamienionym Dpadem ze strzałkami, i który jest w pełni kompatybilny z PS3 ( a dotego posiada znaczki z PS3)

|PROSZĘ O POMOC! JUŻ WYBRAŁEM PS3, ALE TEN PAD ehhhh |

Pod tym wzgęldem Sony mnie zawiodło ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nietety miałem nadzieję, że ChillStream podłącze do PS3 ale niestety się tak nie da ;/ Trudno się mówi. A znacie może jakieś pady z zamienionym Dpadem ze strzałkami, i który jest w pełni kompatybilny z PS3 ( a dotego posiada znaczki z PS3)

Z tego co wiem, Logitech ma pada ChillStream w wersji dla PS3 :D Poza tym, działają wszystkie pady USB Logitecha, a przynajmniej ja nie miałem z tymi które spotkałem żadnych problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ChillStream jest usb i jest Logitecha xD a nie działa. Ten specjalny ChillStream do PS3 ma normalnie ustawiona gałkę i strzałki.... Kurde no.... PIER**** PAD :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz już naprawdę niewiem co zrobić.... Mam kasę na konsole i jutro po nią jadę! Błagam przekonajcie mnie czy lepiej PS3 czy XBOX360???

Gryby nie ten RROD to bym brał Xa, a tak to niewiem... doradzcie mi, wy siedzicie w tym sprzecie a ja jestem noob xD BŁAGAM O POMOC!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS3 -> ładna obudowa i menu, większe możliwości (przynajmniej tak mi się wydaje), ja kupiłem ps3 z mojej miłości do ps2 :), będą świetne premiery na ps3 (K2, God of war3 [kiedyś tam wyjdzie])

Będę zabawny i powiem co ma dobre xbox i mi to wisi czy mnie zezwiecie :) XBOX360 -> zacznę od piratów, xbox live i skończę od razu na dobrych exlusivach.

Pady XBOX'a może wygodnie leżą w ręku ale są ciężkie. Ogólnie wydaje mi się, że ps3 ma przyszłość, a XBOX już stoi w miejscu, niczym Cie nie zaskoczy. PS3 ma jeszcze w sobie dużo niewykorzystanej mocy wiec w bliskiej/dalekiej przyszłości może producenci gier nas miło zaskoczą ładniejszą grafiką na ps3 niż na inne konsole ;)

A no jeszcze, sony siedzi w konsolach od początku wiedzą co robią, a M$ tak naprawdę zaczęli karierę z konsolami na xboxie360, gdyby nie ta 360 to bym nawet nie wiedział, że był xbox. Zastanów się czy chcesz mieć mały komputerek do gierek (xbox) czy może prawdziwą konsolę z "tradycjami" (ps3) ^^

Edytowane przez Zdunio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh chyba jednak kupie tego PS3 ;] Jak widzę jak ludzi grają na DS3 w Resitance2 czy Mirrors Edge czy Bad Company to myśle, że jak z miech pogram to może się doskilujei przyzwyczaje do DS3 ;] Kiedyś grałem na takim padziku ponad rok, ale musiałem PSX sprzedać :( Teraz kupie PS3 i czekam na XBOXa720/PS4 xD Jutro rano jade do Media Markt i kupie 80 lub 160! Słyszałem, że 40GB jest zjeb*na.

P.S dziś mój ojciec mi odpowiadał jak grał w Tekkena xD i DOOMa 1. trzeba mu odświeżyć pamięć to zapewne polubi PS3. Na początek planuje kupić Virtua Fighter 5 ;] A Little Big Planet po świętach, ale przed nowym rokiem z allegro xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK LUDZIE JADĘ. ALE SIĘ NAPALIŁEM xD

Za jakieś 5h napisze wrażenia z GTA IV :)

MIODZIO!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
OK LUDZIE JADĘ. ALE SIĘ NAPALIŁEM xD

Za jakieś 5h napisze wrażenia z GTA IV :)

MIODZIO!!!!

oj...żebyś się nie zawiódł. Ale później przynajmniej wrażenia wizualne z każdej kolejnej gry będą pozytywne, jak porównasz je z GTA4...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie musisz szukać! Widziałem na youtube profesionalne porównanie tych padów.

Zrobiony profesjonalnie przez fanboya X'a :D lol :D

Zerknij na ten: PS3 vs Xbox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DaraS już nie musze ;] Właśnie moja siostra gra w LBP i musze powiedzieć, że jestem pod dużym wrażeniem. GTA IV nie wygląda wcale źle i nie ma żadnych zwolnień. Jestem bardzo zadowolony nawet z pada ;] Gra się bosko, ale w Virtua Fighter 5 moja siostra (8lat) mnie ogrywa kurde xD

IDE POĆWICZYĆ SIXAXIS RULEZZZ!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Słyszałem, że 40GB jest zjeb*na.

Why? od 80 i 160 rozni sie tylko pojemnoscia dysku, czy o czyms jeszcze nie wiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prawda jest taka :] najlepsza jest 60 z twardzielem 250 gb 150 zl ? nieduzo

Edytowane przez m0rGi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×