Skocz do zawartości
szymuR93

Jaką wersję wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

prawda jest taka :] najlepsza jest 60 z twardzielem 250 gb 150 zl ? nieduzo

nawet tych 250GB nie potrzeba. Ja mam 60GB i przy dużej ilości zainstalowanych gier i kilkunastu piosenkach mam ponad połowę dysku wolną. Jak coś chcę oglądać to filmy nagrywam na pendrive - 2GB praktycznie na każdy starczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz to jeszcze zalezy .. ja naleze to klasy ludzi ktozy sa na utrzymaniu rodzicow

(jeszcze) i dla mnie to jest codziennosc z patrzeniem na okazje na allegro bo na nowki ze sklepu nie moge se pozwolic a tak jak sie nudze mam juz 75 demek i jeszcze ze 140-150 gb wolne na twardzielu :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wiesz to jeszcze zalezy .. ja naleze to klasy ludzi ktozy sa na utrzymaniu rodzicow

(jeszcze) i dla mnie to jest codziennosc z patrzeniem na okazje na allegro bo na nowki ze sklepu nie moge se pozwolic a tak jak sie nudze mam juz 75 demek i jeszcze ze 140-150 gb wolne na twardzielu :]

nie lepiej kupić GTA4 albo Motorstorm2 i wymasterować je na 100% z trofeami ? Na pewno spędzisz więcej czasu niż przy przechodzeniu tych 75 dem, a i frajda o wiele większa, bo demo to jednak tylko demo. Ja dobrze się bawiłem chyba tylko przy demie Bad Company, dłużej niż 5min...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×