Skocz do zawartości
derver

PS3 + Laptop / PC

Rekomendowane odpowiedzi

kabel musie miec z jednej i z drugiej strony wtyczke rj45. karta zintegrowana nie ma znaczenia (tez podola zadaniu :)), tak ps3 musisz miec wlaczone zeby cokolwiek zadzialalo

ps. przez wifi nie dasz rady :/

Edytowane przez kakaroto-songo1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem ze troche sie duzo pytam ale czy ten program jest niezbedny do tego? niewiem czy dam rade ! fajnie by było jak ktos by filmik jak to robic mi wyslał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten program jest prosty w obsludze, napewno dasz rade. w razie jakis problemow pisz w tamtym watku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak masz wifi to nic wiecej nie potrzebujesz masz też wifi w kompie po co utrudniać sobie życie

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po WiFi jedynie wtedy gdy ma router, bo PS3 nie obsługuje trybu klient-klient. A tak naprawdę jedynym sposobem po sieci jest media server i tylko pliki z kompa udostępnione będą widoczne na PS3, plików z PS3 do kompa nie skopiujesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi to nie wychodzi anie tamtym programem ani tym media server niewiem co jest grane media nie wykrywa plejki/ trudno pozostaje mi tylko kupic usb 2.0 i na pendrive przesyac

dzieki za trud!

">

>mati96xx12.png

post-25601-1,276E+9_thumb.png

Edytowane przez mateusz-lademann

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kablem sieciowym dasz radę - musisz tylko skonfigurować odpowiednio sieć na PC i PS3

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam zastanawiałem się czy istnieje jakieś urządzenie za pomocą którego mógłbym przesłać obraz ps3 do ekranu laptopa za pośrednictwem odpowiednich sterowników.

Mam tuner tv na usb avermedia hybrid volar hx i gram przez niego na Wii na laptopie ale on obsługuje mi tylko composite no i zastanawiałem się czy możecie polecić jakieś podobne urządzenie które przechwyciłoby mi obraz z ps3 z hdmi czy też z componenta i wyświetliło go na ekranie monitora, mam małe mieszkanko i nie mam miejsca na wielgachny tv więc chciałem upchać kolejną konsolę na biurku :P

Wiem, że są jakieś vga boxy itd. ale nie mam pojęcia jak się nazywają poszperałem trochę w google ale strony zazwyczaj nie działają ...

Z góry dzięki za pomoc.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam do Was pytanie z kategorii pytań technicznych - może ktoś próbował, albo się tym interesował ;)

Posiadam laptopa z monitorem rozdzielczości 16 x 10 i konsolę PS3 z kablem HDMI, component, RGB [do wyboru, wszystkie trzy posiadam]. Laptop nie ma wbudowanego tunera TV, ale chciałbym zabrać konsolę na wyjazd bez konieczności grania na małym telewizorku CRT. Wiem jednak, że można dokupić zewnętrzny tuner TV [np na USB], a następnie podpiąć pod niego PS3. Pamiętam, że kilka lat temu podpinając PS2 pod komputer stacjonarny tą metodą [to już z 6 lat temu było], był dość spory lag obrazu, a jakość była taka, że pożal się Boże. Czy ktoś miał do czynienia z odbieraniem obrazu w taki sposób we współczesnej generacji konsol? :) Dodam tylko, że laptop to Asus z serii X51R.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam zepsuł mi się wczoraj TV i chciał bym PS3 podłączyć do komputera albo monitora, wiem że jest kilka możliwości ale pierw chciał bym sprawdzić czy mogę to zrobić za pomocą jakiegoś dziwnego kabla który dostałem wraz z komputerem przy jego kupnie.

Zdjęcie

Zdjęcie

Zdjęcie

Ten kabelek podłączam kompa wtyczką z drugiego zdjęcia do mojej karty graficznej ale te wejścia z tej drugiej strony to nie mam pojęcia do czego one służą próbowałem tam podłączyć chinche ale nie działa i w ogóle to komputer nie widzi tego kabla jako żadnego urządzenia więc co to, do czego to jest i czy da się tym podłączyć PS3 do PC?

Edytowane przez Nathan_Drake

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Moje PS3 Slim wykryło w mojego laptopa w sieci LAN (router). Mam Windows'a7 - jak udostępnić wszelkie dane, cały dysk, jednak tylko do odczytu (!) dla PS3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam taki problem: chcę sobie obejrzeć film blue-ray w formacie mkv z napisami srt, ale na moim komputerze nie ma to w ogóle sensu (tnie się). Film ma 20gb. Chcę go wrzucić na pamięć konsoli. I teraz moje pytanie: jak to zrobić? Nie mam nagrywarki blue-ray, ani pendriv'a o takiej pojemności. Mam kabel ethernet, router(konsola i pc działają pod jedną sieć), dysk zewnętrzny (którego nie chce formatować) oraz możliwość podpięcia dysku z konsoli do komputera. A jeśli nie, to jak to najtaniej zrobić? Czy z moimi środkami jest możliwość przeniesienia tego filmu? Z wmutowaniem napisów w film raczej sobie poradzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Szukałem trochę na ten temat w necie , nieznalawszy odpowiedzi postanowilem zalozyc ten temat.

Chodzi o to ze konsole mam podpieta do telewizora przez lacze hdmi.

Chcialbym dodatkowo jednoczesnie podpiac konsole z laptopem przez wejście analogowe zeby nagrywac sobie filmiki z gier.

I teraz moje pytanie czy jest to możliwe.

Czy można nadawac z konsoli oba rodzaje sygnalow video jednoczesnie ?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, to moj pierwszy post wiec prosze o wyrozumialosc. Nie uzywam ps3 tylko xbox360 ale moj ojciec ma problemy wlasnie z ps3 wiec moze pomozecie?

Chodzi o to ze ojciec razem z kolega dziela jedna linie internetowa. Ojciec uzywa PC a jego kolego PS3 i na PS3 po podlaczeniu do sieci widac wszystkie pliki z PC ojca.

Czy mozna to jakos zablokowac? Prosze tez nie pytac mnie o szczegoly sprzetowe bo poprostu nie mam o tym pojecia :)

dzieki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam oto takie pytanie. Mam na komputerze dużą ilość plików mt2s z kamery SONY i chciałbym się dowiedzieć czy da się, a jeśli tak, to jak skopiować te pliki z komputera na dysk konsoli. Prosiłbym o bardzo dokładny opis ponieważ nie jestem zaawansowanym użytkownikiem.

Z góry dziękuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Ps3 ,komputer oraz oczywiście internet (neostrada + livebox). pytanie. czy mogę się połączyć z pozycji PC z Ps3 za pomącą Filezilli?? konsola nie jest .... no jest dziewicą:D bo mi tu ciągle wywala komunikaty że połączenie zostało odrzucone przez serwer;/ WTF? czy żeby to zrobić trzeba w konsoli jailbreakiem dłubać? Prosiłbym o odpowiedź bo nie wiem czy taki tępy jestem i nie umiem whistling.gif czy po prostu na gołej Ps3 sie nie dapardon.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Czy można za pomocą kabla USB połączyć konsolę z komputerm, tak aby komputer widział dysk PS-a i można było z kompa coś na niego wgrać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam takie pytanie.

Dzis chciałem podłączyć Ps3 do projektora przez Video i nie było sygnału, próbowałem na 3 rożnych.

A wcześniej cały czas grałęm na HDMI czy musze w konsoli zmienić źródło przesyłu obrazu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×