Skocz do zawartości
derver

PS3 + Laptop / PC

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Panowie mam takie pytanie.

Dzis chciałem podłączyć Ps3 do projektora przez Video i nie było sygnału, próbowałem na 3 rożnych.

A wcześniej cały czas grałęm na HDMI czy musze w konsoli zmienić źródło przesyłu obrazu?

heh na 3 roznych co (projektorach/plejach/kablach/wyjsciach)?

i tak - musisz jezeli zmieniasz typ wyjscia lub tez resetujesz ustawienia ps3 przytrzymujac ON - samo znajdzie.

Edytowane przez m0rph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 3 różnych projektorach ; p

Ok, wielkie dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Mam problem podczas łączenia się przez internet z PlayStation... Pojawia się on tylko wtedy gdy uruchamiam PS3 za pomocą internetu, na PC występuje wtedy błąd (screen pod spodem), a na konsoli (zdjęcie pod spodem). Przy łączeniu się bez zdalnego włączenia wszystko jest OK. Dodam jeszcze że mam SONY VAIO z serii E z 64bit systemem windows7, a jeżeli chodzi o konsolę to wersja 80GB z najnowszym firmware. Proszę o pomoc w rozwiązaniu tego problemu..

http://img830.imageshack.us/i/bladi.png/

http://img109.imageshack.us/i/bladps3.jpg/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałbym się zapytać, czy możliwe jest podpięcie PS3 FAT 80GB do notebooka Sony Vaio tak, by notebook działał jak TV(innym słowem, czy mogę grać na PS3 na laptopie). Sony Vaio posiada port HDMI, przez ten port łącze PS3 też z TV. Przydała by mi się taka opcja, bo gdy TV będzie zajęty przez rodziców popykałbym na konsoli na lapku.

Podpinałem PS3 już pod notebooka, ale laptop nie znalazł żadnego sprzętu. Trzeba jakiś program?Sterowniki? Liczę na odpowiedź;)

Pewnie że TAK!

to proste, wystarczy dokupić tuner tv na USB / ExpressCard / PCMCIA i kablem który daje sygnał WYJŚCIOWY z konsoli podłączasz do tunera (przez S-Video) a następnie tuner do laptopa, gdzie uruchamiasz program do obsługi tegoż urządzenia (dodają go do zestawu) i tym sposobem laptop działa jak monitor / telewizor :)

Co do rozdzielczości, to będzie dość słaba - wszystko zależy od tunera jaki zakupisz.

PS

Ostrzegam jednak, że to nie jest warte zachodu, bo obraz jest słabej jakości, a dodatkowo występują straszne lagi (opóźnienia)

Edytowane przez KuKiKaZMaN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam takie pytanie da się podłączyć ps3 pd laptopa przez hdmi? Bardzo mi zależy, na szybkiej odpowiedzi:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jak dla mnie to jest bezsensu, jak się nie mylę w laptopach jest jedynie wyjście, a nie wejście, które by pozwalało przechwycić obraz.

Oczywiście możesz kupić urządzenie do przechwytywania obrazu, które podłączasz do USB, ale to już lepiej uzbierać na nowy TV lub monitor bo, aby wiedzieć w HD obraz wydasz na takie urządzenie co najmniej 600zł.

Dodatkową wadą będzie, że to co będzie się działo w konsoli, na laptopie będzie 2-3 sekundowe opóźnienie, czyli nie będzie się dało komfortowo grać.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, ale już wiem że laptop ma wejście hdmi a nie wyjście czy tam na odwrót oraz kabel Dvi do zwyklego lcd nie smiga. Dlatego trzeba kupic dobry tv:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wiec na szybciora

jak zsynchronizowac ps3 z pc (dodam ze tez sony)

mam instrukcje ze mam wpisac numer a potem sie polaczyc z siecia (siec jest ale nie wiem gdzie wpisac numer (siec ma haslo ale ten numer nie pasuje)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

noo nie zsynchronizować tylko zarejestrowac tak jak sie psp rejestruje albo telefon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no k**** swietna moderacja zamiast powiedziec co jest dla was nie jasne w pytaniu to piszecie "???" tongue.gif

jbc.

ustawienia > ustawienia gry zdalnej > zarejestruj urzadzenie > PC ...... i co dalej trzeba robic?

Edytowane przez hater

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moze Ty napisz jasno o co Ci chodzi?

sparować coś chcesz? coś jak parowanie bluetootha?

ustawienia > ustawienia gry zdalnej > zarejestruj urzadzenie > PC ...... i co dalej trzeba robic?

w koncu wyjasniles o co ci chodzi

chyba sony vaio (czy jakos tak) tylko z tym zadziała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moze Ty napisz jasno o co Ci chodzi?

sparować coś chcesz? coś jak parowanie bluetootha?

w koncu wyjasniles o co ci chodzi

chyba sony vaio (czy jakos tak) tylko z tym zadziała

mam laptopa sony vaio ale za grzyba nie rozumiem co tam trzeba dalej robic

mam numer chyba 7 cyfrowy i instrukcje ze mam wpisac ten numer i polaczyc sie z siecia ktora na 5 minut generuje ps3

nie wiem gdzie wpisac numer a siec ma haslo

numer ktory wygenerowala mi konsola nie jest haslem do sieci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki thumbsup.gif temat do zamkniecia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwe podłączenie PS3 z Laptopem przez złącze HDMI ?

Laptop to Acer Aspire 5742Z 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wedlug specyfikacji, ktore w necie znalazlem to twoj laptop nie ma wejscia hdmi , zreszta wyjscia tez nie ma :blink: wiec jak chcesz go podlaczyc?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a stosując takie cudo :

http://www.sklepwide...php?id=mo100130

jest możliwe wyświetlanie obrazu w czasie rzeczywistym czy tylko zgrywanie na dysk wchodzi w gre ? :)

Nie wiem bo nie posiadam, ale chyba na grę w czasie rzeczywistym będzie ciężko wydaje mi się że będą lagi a nagrywać jak najbardziej tak tylko w jakości SD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałem udostępnić swojego laptopa aby moc na PS3 oglądać filmy. Gdy jestem w zakładce ' Opcje przesyłania strumieniowego multimediów ' na dole w liście urządzeń nie mam ' Nieznane urządzenie' które jak wiem jest to Ps3. Problem w tym, że gdy odpalam laptopa mojego brata w opcjach jest te 'Nieznane urządzenie' i bez problemu wchodzą na laptopa przez PS3. Z mojego laptopa nie moge , jak mam to zrobic? Proszę o porady.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×