Skocz do zawartości
Dante

Fifa 09 - krótka ocena gry

Rekomendowane odpowiedzi

No i kolejna bolaczka .. nie da sie zmienic klubu po sezonie.. przywiazanie do barw staraja sie pewnie ludzie z ea wpoic :)

Da się i to bez najmniejszego problemu. Było już takie pytanie na forum i zostało rozwiązane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Da się i to bez najmniejszego problemu. Było już takie pytanie na forum i zostało rozwiązane.

dzieki za pomoc

Edytowane przez adikus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie w jaki spsób można konkretną osobę w sieci zalogowaną w grze zaprosić do rozegrania spotkania ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Panowie mam pytanie w jaki spsób można konkretną osobę w sieci zalogowaną w grze zaprosić do rozegrania spotkania ???

Wchodzisz w "Centrum gracza", potem wybierasz "książka adresowa" i wciskasz na jakiegoś friendsa, który akurat gra w fife guzikiem x na padzie i potem zaproszenie do gry i czekasz aż kolega odbierze zaproszenie i to wszystko :P

Edytowane przez Dazidek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy jest mozliwosc zapisywania powtorek w fifie na ps 3 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, czy jest mozliwosc zapisywania powtorek w fifie na ps 3 ?

Tylko wysyłanie ich na stronę i oglądanie przez przeglądarkę. Nie istnieje możliwość zapisania ich na dysku twardym konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Fifa 09 biję w 100% PES'a... jest rozbudowana graficznie jak i opcjonalnie... tylko znalazłem jednego buga... mianowicie gdy mam przywilej korzyści dla siebie i przejmę piłkę to sędzia odgwizduje faul dla mnie... czy komuś też się to zdarza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie Fifa 09 biję w 100% PES'a... jest rozbudowana graficznie jak i opcjonalnie... tylko znalazłem jednego buga... mianowicie gdy mam przywilej korzyści dla siebie i przejmę piłkę to sędzia odgwizduje faul dla mnie... czy komuś też się to zdarza?

Mnie sie zdarzyło że miałem przywilej korzyści strzeliłem bramke a sędzia wrócił do faulu :)

ogólnie nie wiem jak EA mogło wydac taką grę na PS3 :D na PC fifa 09 to totalna porażka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×