Skocz do zawartości
Szympek

"Co wybrać?"

Rekomendowane odpowiedzi

Kilkanaście postów poleciało. To nie jest temat o zdrapkach i abonamencie LIVE.

A co to kurna jakaś kryptoreklama była? Tematy jak najbardziej trafione no ale komus się to musiało niespodobać ojeju jeju. :down:

Edytowane przez kill
§ II - Warny-Ostrzeżenia pkt. 4. Może ci się nie podobać, ale takie panują tu zasady. W temacie piszemy na temat. Proste i jasne. Jak widać nie dla każdego. Warn za offtop i prowokowanie. Mnie w szczególności!
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie brać COD4:MW czy czekać do premiery COD6:MW2 i kupić wtedy najnowsza odsłone ? Chodzi mi głownie o multi

A ja bym poczekał na MW2. Cena CoD4 mimo, że premierę miał dawno wciąż się trzyma a online powoli schodzi na psy (hacki)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm może nie co wybrać , ale czy opłaca sie wg. Was kupić Call of Juarez: Więzy Krwi ?! Troche sie napalilem na ta gre ,ale nadal sie zastanawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm może nie co wybrać , ale czy opłaca sie wg. Was kupić Call of Juarez: Więzy Krwi ?! Troche sie napalilem na ta gre ,ale nadal sie zastanawiam

Moim zdaniem opłaca bo jeśli chodzi o gry umiejscowione na dzikim zachodzie to jedynie CoJ na konsolach obecnej generacji dźwiga ten gatunek... Wprawdzie ma wyjść jeszcze RDR od R* ale jeżeli szukasz już teraz dobrego dobrego FPSa to bierz dzieło naszych rodaków :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam CoJ'a. Multi wspaniałe, miodne, single jest ok, zwroty akcji, dynamizm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem opłaca bo jeśli chodzi o gry umiejscowione na dzikim zachodzie to jedynie CoJ na konsolach obecnej generacji dźwiga ten gatunek... Wprawdzie ma wyjść jeszcze RDR od R* ale jeżeli szukasz już teraz dobrego dobrego FPSa to bierz dzieło naszych rodaków   :biggrin:

Przypominam też, że premierę RDR przesunięto na 1 kwartał 2010 więc CoJ w tych klimatach bezkonkurencyjny jeszcze trochę będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz CoJ:WK świetna gra ;] Miałęm przy niej ubaw większy niż przy Killzone 2 ;]

P.s

Jakby co recenzja CoJ na na forum jest, jakbyś się zdecydować nieumiał przeczytaj

Edytowane przez Bangog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem w co Wy graliście ale po obejrzeniu CoJarez w Multiplayerze stwierdzam że dawno takiego szajsu nie widziałem.Ruch postaci to jakaś pomyłka.Biegają jak w jakiejś grze z windows 95. Kampania to też jakiś koszmar. "Pojawi się na dachu hmmmm.?? A teraz gdzie hmmmm. pewnie też na dachu :down: . Strzelanie snajperką to jak strzelanie do celu z odległości 40 cm, zero utrudnienia gdzie ustawisz celownik tam cały czas wskazuje.Zadnego poruszenia. Ale to tylko moja opinia :P

marcinch.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Flower czy Burn Zombie, Burn ?

A może jakieś inne gry do 30zł za sztukę ?

A może w ogóle jakaś inna gra z PSStore ? xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakie sa inne gry do 30zl, ale z tych dwoch podanych bym bral zombie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie może trochę głupie ale...

Motorstorm 1 czy Motorstorm 2: Pacific Rift?

Od dwójki odstrasza mnie zbyt wysoki poziom trudności z tego co się słyszy. Gry mają być dla mnie relaksem a nie stresem xD. No i jedynka jest tańsza. A co wy mi poradzicie bracia konsolowcy? xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obie czesci sa podobnie trudne, ale tez obie czesci sa fajne. Jezeoli zalezy ci na tych kilku zlotowkach to mzoesz wziac jedynke. Roznica za to jest przede wszystkim w trasach. W jedynce to przewaznie suche kaniony i pustynie, w dwojce mamy tez sporo dzungli albo innych wilgotnych terenow, ale i tez fragmrnty wyspy zalane lawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie może trochę głupie ale...

Motorstorm 1 czy Motorstorm 2: Pacific Rift?

Od dwójki odstrasza mnie zbyt wysoki poziom trudności z tego co się słyszy. Gry mają być dla mnie relaksem a nie stresem xD. No i jedynka jest tańsza. A co wy mi poradzicie bracia konsolowcy? xD

Niestety jedynka też do najprostszych nie należy. Zaczyna się spokojnie, ale to tylko cisza przed burzą :tongue:  Mimo wszystko naprawdę warto. Po pierwsze doszedł Time Trial i można na spokojnie potrenować, a co ważniejsze obejrzeć 'duszki' pokazujące jak najlepiej jechać. Nie trzeba wygrywać każdego wyścigu gdyż wystarczy podium.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zalezy czego oczekujesz po grze :) FP to przede wszystkim multiplayer. Flowera raczej w ogole nie polecam do grania jako takiego (jak ci sie nudzi i masz ochote popatrzec w ekran to moze sie przyda), natomiast w zombie nie gralem. Pewnie akcja tam jest wartka, jest singiel ale nie wiem czy jest multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Motorstorm 1 czy Motorstorm 2: Pacific Rift?

jeśli uważasz, że gra bez trofeów to wciąż gra to polecam jedynkę - fajniejsze trasy, fajniejszy klimat. No i obecnie chodzi praktycznie za darmo, więc jak się nie spodoba to strat dużych nie będzie, chociaż sądzę, że się spodoba... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie gry wybrać? Mam tylko 220 (później może dojdzie jeszcze z 50 zł, ale na razie przyjmijmy taką kwotę ;P) złotych i chciałbym zakupić jakieś gierki. Mam na oku: inFamous (w grę wchodzi tylko edycja specjalna), Fifa Street 3, LittleBigPlanet, Army of Two, Prince of Persia i Skate. Kompletnie nie wiem na co się zdecydować.

Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie może trochę głupie ale...

Motorstorm 1 czy Motorstorm 2: Pacific Rift?

Od dwójki odstrasza mnie zbyt wysoki poziom trudności z tego co się słyszy. Gry mają być dla mnie relaksem a nie stresem xD. No i jedynka jest tańsza. A co wy mi poradzicie bracia konsolowcy? xD

2 ma trofea 1 ich nie posiada jeżeli ma to dla ciebie jakieś znaczenie. Dodatkowo dwójka jest bardziej kolorowa a nie ruda jak cały pierwszy motorstorm... Ja brałbym dwójkę bo jest lepsza od jedynki pod każdym względem.

Jakie gry wybrać? Mam tylko 220 (później może dojdzie jeszcze z 50 zł, ale na razie przyjmijmy taką kwotę ;P) złotych i chciałbym zakupić jakieś gierki. Mam na oku: inFamous (w grę wchodzi tylko edycja specjalna), Fifa Street 3, LittleBigPlanet, Army of Two, Prince of Persia i Skate. Kompletnie nie wiem na co się zdecydować.

Z góry dzięki.

Fifa Street omijaj szerokim łukiem. LBP możesz tanio wyrwać a do tego miód wylewa się z ekranu. AoT - tylko jeżeli jesteś towarzyski i masz kolegę z którym na splicie pograsz w co-opa. PoP - gra przechodzi się właściwie sama a ty pełnisz rolę widza a nie gracza... Skate - jedna z najlepszych obok Skate 2 gier o deskorolce... Wniosek ? Polecam ci kupić inFamous i LBP :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×