Skocz do zawartości
Szympek

"Co wybrać?"

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadzam się kup Killzona, bo to technicznie gra doskonała, w którą zagrać trzeba.

Szkoda że tylko technicznie, bo można było zrobić z tego tytułu świetny shooter, a tak to prawdopodobnie "zmęczy" Cię bardzo szybko tak jak było w moim przypadku :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam dla was niezla zgryche :) COD 5 czy Bad company czy moze wanted albo terminator???? sklaniam sie ku Bad company ale jeszcze nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za opinie biore Killzona 2.Mam nadzieję,że się nie zawiodę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam dla was niezla zgryche :) COD 5 czy Bad company czy moze wanted albo terminator???? sklaniam sie ku Bad company ale jeszcze nie wiem

No pewnie że bad company, CoD5 jest nie warty kupna.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam dla was niezla zgryche :) COD 5 czy Bad company czy moze wanted albo terminator???? sklaniam sie ku Bad company ale jeszcze nie wiem

COD5 W@W

Sprzedaż na konsole około 10 baniek. Pierwszy map-pack po pół roku od premiery sprzedał się w pierwszym tygodniu w ilości 1 miliona sztuk. Regularnie o każdej porze dnia i nocy gra online około 100 000 osób.

Wnioski? Bezcenne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tom Clancy's GHOST RECON 2 Advanced Warfighter czy Fracture?

Czy oba tytuły kijowe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to teraz nie wiem. poczekam jeszcze na wypowiedz wronator-a :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam dla was niezla zgryche :) COD 5 czy Bad company czy moze wanted albo terminator???? sklaniam sie ku Bad company ale jeszcze nie wiem

COD > BC a Terminator > Wanted IMO

Tom Clancy's GHOST RECON 2 Advanced Warfighter czy Fracture?

Czy oba tytuły kijowe?

Ghost Recon kijowe ? Żartujesz to świetny tytuł i taki crap jak Fracture może mu tylko buty czyścić. Jeżeli chcesz poczuć klimat wojny to bierz AW a jeżeli chcesz poczuć jak to jest być wydymanym bierz Fracture :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem w COD5 oraz BAD Company, i Bad Company lepsze ; D Czy są jakieś zręcznościówki-platformówki warte zagrania? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem w COD5 oraz BAD Company, i Bad Company lepsze ; D Czy są jakieś zręcznościówki-platformówki warte zagrania? :D

Jest Ratchet, LBP gry z Lego w tytule...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jednak wzialem bad company bo jakos ta II wojna... sam nie wiem. a terminator i wanted wiem zesa krotkie na 4h grania wiec moze kiedys kupie... za 40zł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jednak wzialem bad company bo jakos ta II wojna... sam nie wiem. a terminator i wanted wiem zesa krotkie na 4h grania wiec moze kiedys kupie... za 40zł :)

Dobry wybór :thumbsup:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :) .... Midnight Club Los Angeles czy Far Cry 2? Dodam że te gatunki gier pasjonują mnie w takim samym stopniu, przez co trudno dokonać trafnego wyboru. Każda z rych gier reprezentuje wysoki poziom... :P

Dwie różne gry... Tak rózne że pytanie śmieszne :) Filmiki obejrzyj, napisz czego oczekujesz a chętnie odpowiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj na forum a propo Far Cry'a. Podobno wieje nudą,że okiennice wywala..

to, że jest nudny wiadomo od zawsze, ale nie rozumiem pytań tego typu co zadane przez kolegę :) wypadałoby napisać czego oczekuje szczególnie, że mowa o tak dwóch różnych szpilach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, napisał, że podobają mu sie klimaty każdej z tych gier. Ja o Midnight Clubie nic nie wiem, to nie powiem :P a o Far Cry napisałem to, czego sie doczytałem z forum (sam tą grę chciałem kupić, ale na szczęscie znalazłem to miejsce :D )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was pytanie. Jaka gra do 100 zł ? :) Bardzo spodobał mi się inFamous. Gry które biorę pod uwagę:

- Red Faction: Guerilla (jest po PL ?)

- Prototype (chociaż jest dużo negatywnych opinii)

- Ghostbusters

Tylko te gry raczej do 100 zł nie znajdę.

Proszę podawać nazwy tytułów które są warte uwagi.

Nie pogardzę, jeżeli będzie PL wersja :P

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Red Faction. Mimo, że to nie jest już stary dobry Red Faction- gra jest świetna :)

Edytowane przez bolek2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was pytanie. Jaka gra do 100 zł ? :) Bardzo spodobał mi się inFamous. Gry które biorę pod uwagę:

- Red Faction: Guerilla (jest po PL ?)

- Prototype (chociaż jest dużo negatywnych opinii)

- Ghostbusters

Tylko te gry raczej do 100 zł nie znajdę.

Proszę podawać nazwy tytułów które są warte uwagi.

Nie pogardzę, jeżeli będzie PL wersja :P

Pozdro.

Do 100zł wyhaczysz LBP. A z tych gier które podałeś to najlepszą jest Red Raction - te zniszczenia terenu mniam :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jest ów gra po polsku ? :P I da się ją wyhaczyć za 100 zł ? LBP to i za 50 zł można znaleźć ^^ Tylko nie wiem czy mi starczy na długooo. Ja jak kupuję grę, to porządną żeby starczyła na kilka godzin zabawy. Zapomniałem że multiplayer mile widziany :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jest ów gra po polsku ? :P I da się ją wyhaczyć za 100 zł ? LBP to i za 50 zł można znaleźć ^^ Tylko nie wiem czy mi starczy na długooo. Ja jak kupuję grę, to porządną żeby starczyła na kilka godzin zabawy. Zapomniałem że multiplayer mile widziany :)

Jak się postarasz to RF za 112zł znajdziesz na allegro... A LPB ? Multiplayer ? Wiesz w ogóle co to LBP ? :P Przecież multi gra tam pierwsze skrzypce. A o długość gry to nie musisz sie martwić bo RF krótkie nie jest a LBP... Jakby to powiedzieć, nieskończone :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za kogo Ty mnie masz ? :P Wiem że w LTB jest multi. Ale mi chodzi o to żeby ludzie podawali mi propozycje gier z multi. Albo Ty mnie źle odebrałeś albo ja źle skonstruowałem zdanie. :) Tylko dalej chcę wiedzieć czy RF jest po PL ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą przeglądałem allegro. I PL wersja jest za 150 zł :/ Więc muszę trochę poczekać aż zejdzie z ceny. Jakieś inne propozycje ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×