Skocz do zawartości
Szympek

"Co wybrać?"

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmmm tylko nie wiem czego od nas oczekujesz. Nie wiem na co liczyles piszac tego posta. To juz musisz sam zdecydowac, ktory wariant wybierzesz. Chyba ze czekaj, mam w kieszeni zbedna stowke, moze zrobimy forumowa sciepe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie obstawiam że użytkownik chciał się dowiedzieć czy będzie obniżka cen PS3.

Otóż tego nikt nie wie, ale poczekaj do targów w Kolonii jak już jest tak blisko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm tylko nie wiem czego od nas oczekujesz. Nie wiem na co liczyles piszac tego posta.

Może szuka wśród nas potencjalnego sponsora... :woot:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, wygłupiłem się trochę z tym :P Można usunąć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz lepiej poczekaj, bo teraz mają być targi i prawdopodobnie Sony zapowie obniżkę PS3 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj na Gamescon i TGS na którymś z nich na pewno ogłoszą obniżkę PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, czepiacie sie chłopaka :)

Ja na Twoim miejscu wybrałbym bramkę numer 2. Znaczy wariant ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A niby po co? Konsolo jest do grania, a jak on będzie płacił ,,raty" i nie będzie miał na gry to uważam zakup PS3 za zbyteczny. Lepiej niech kupi XBOXa przebrobionego. Będzie płacił ,,raty" i będzie grał w jaką grę chce!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A niby po co? Konsolo jest do grania, a jak on będzie płacił ,,raty" i nie będzie miał na gry to uważam zakup PS3 za zbyteczny. Lepiej niech kupi XBOXa przebrobionego. Będzie płacił ,,raty" i będzie grał w jaką grę chce!

Bez sensu. Nie żebym sie czepiał (na xboxa są naprawde fajne gry), ale plejak jest ekstra-od kiedy go kupiłem, nie grałem nic na PC (tylko ps2 Persona, i od dwóch dni psp :) )

Filmy, muzyka, GRY(!!). Poza tym, jesteśmy polakami :) ja butelki sprzedawałem, żeby kupić X-Winga, więc młodzi też potrafią sie zakręcić LOL  :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale jak będzie te super ekstra yoł gry kupował jak będzie musiał CO MIESIĄC PŁACIĆ RODZICOM? A gra nowa tania nie jest...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech robi jak chce, ale X w takiej sytuacji nie jest wcale złym wyborem, a nawet lepszym niż PS3 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech robi jak chce, ale X w takiej sytuacji nie jest wcale złym wyborem, a nawet lepszym niż PS3 :P

Nie bluznij. X jest lepszym wyborem od PS3 tylko wtedy gry robisz eksperyment "ile czasu konsola leci z dachu 10-pietrowego budynku" :)

A do pytajacego: nie liczyl bym na obnizke ceny PS3 w najblizszym czasie. Przekonaj rodzicow, plac im te 50 zeta miesiecznie, kup na poczatek jakies uzywane gry lub z platynowej serii, zrzucaj sie z innymi na sloty do gier z PSN i kombinuj jak sie da. I tak bedziesz szczesliwy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz kolej na mnie. Szukam gry, w której single player starczy mi na dłużej niż 8 godzin i nie nudzi się tak jak Assassin's Creed.

Nie interesuje mnie multi w grze. W MGS4 i GTA IV grałem.

Zastanawiam się nad inFamous, ale może doradzicie coś innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz kolej na mnie. Szukam gry, w której single player starczy mi na dłużej niż 8 godzin i nie nudzi się tak jak Assassin's Creed.

Nie interesuje mnie multi w grze. W MGS4 i GTA IV grałem.

Zastanawiam się nad inFamous, ale może doradzicie coś innego.

Zanim przeczytałem ostatnią linijkę twojego posta chciałem ci polecić inFamous. A z innych to Red Faction Guerilla która jako sandbox również starczy ci na wiele godzin...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a może coś z samochodówek - Motorstormy, albo Ferrari Challenge - na pewno starczą na więcej niż 8h, jeśli będziesz chciał powygrywać wszystkie wyścigi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie z samochodówkami poczekam sobie na GT5, wiem, że długo poczekam, ale inne mnie nie interesują ^_^

Zastanowię się nad Red Faction Guerilla, ale bardziej przekonuje mnie inFamous.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie z samochodówkami poczekam sobie na GT5, wiem, że długo poczekam, ale inne mnie nie interesują ^_^

Zastanowię się nad Red Faction Guerilla, ale bardziej przekonuje mnie inFamous.

Jeśli nie interesuje Cię multi - to na pewno dobrym wyborem będzie tutaj Fallout 3. Dodatkowo będziesz mógł rozbudowywać ten postapokaliptyczny świat o nowe dodatki, które zmierzają na PSS - co automatycznie jeszcze bardziej przedłuży zabawę z tym tytułem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz kolej na mnie. Szukam gry, w której single player starczy mi na dłużej niż 8 godzin i nie nudzi się tak jak Assassin's Creed.

Nie interesuje mnie multi w grze. W MGS4 i GTA IV grałem.

Zastanawiam się nad inFamous, ale może doradzicie coś innego.

A co powiesz na japońskie klimaty? Eternal Sonata i Valkyria Chronicles. Te gry to singlowe kolosy.

Z Falloutem poczekałbym na GotY edition, no i masz jeszcze Obliviona, który to jednak troszkę nudzi co niektórych.

Edytowane przez Torba_Piany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fallout jest piardniecie od obliviona. Jak nudzi oblivion to i fallout cie znudzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slizer przed nami jeszcze dobrze zapowiadający się DIRT2 :)

Edit: Wyświetliła mi się 66 strona, a waszych powyższych informacji nie widziałem.

Edytowane przez szymuR93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie brać COD4:MW czy czekać do premiery COD6:MW2 i kupić wtedy najnowsza odsłone ? Chodzi mi głownie o multi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yoshi, a wiesz co to allegro? yoshi do premiery dwójki już nie daleko więc myślę, że jeśli masz w co grać to możesz trochę poczekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz CoD4 a po premierze MW2 :P Obie gry są/będą świetne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×