Skocz do zawartości
Szympek

"Co wybrać?"

Rekomendowane odpowiedzi

witam. nie moge znalezc tematu "co-op" wiec tu spytam jesli zleze tu pytam to sorki

jakie jeszcze gry "strzelanki" sa z co-op em oprocz tych co znam: haze, resistance 1 i 2, vegas, army of two, resident, terminator

czy jest cos jeszcze???

z gory dzieki za info i sory jesli w zlym temacie to pisze

http://www.ps3site.pl/forum/topic/11984-gry-wykorzystujace-2-pady-multiplayer/

Temat dotyczy gier na dwa (lub więcej) pady. Obejmuje nie tylko strzelanki, polecam zajrzeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, dużo gram po sieci :), ostatnio pykałem w COD WAW i KZ 2, teraz chciał bym w coś nowego się pobawić i mam dylemat i to duży, co lepsze na tryb online: COD 4 czy BF BC ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, dużo gram po sieci :) , ostatnio pykałem w COD WAW i KZ 2, teraz chciał bym w coś nowego się pobawić i mam dylemat i to duży, co lepsze na tryb online: COD 4 czy BF BC ?

Moim zdaniem Batelfield Bad Company ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Batelfield Bad Company ;]

Ok, dzięki :), Tylko jedna osoba się wypowie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CoD4. Pobił on rekord w ilości graczy w multi (chyba nic nie przekręciłem ?) Gram od premiery i nadal mi się nie znudziło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, czyli na razie remis, grałem we wszystkie części cod'a jak i bf'a ( nawet heroes xD), tylko żę w COD'a 4 nie grałem po necie tak jak i w BF BC i za cholerę nie mogę się zdecydować :( . Coś bardziej mnie ciągnie do COD'a, ale z drugiej strony ta demolka w BC ]:-) . W co gra więcej Polaków ?

Edit: Waszym zdanie Cod 4 na MP jest lepszy od 5 ?

Edytowane przez zszuetam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak w CoD 4 ale w CoD 5 codziennie jest ok. 100.000 graczy online więc nie uważam tego wyniku za mały .Jeśli chodzi o rozgrywkę Multi, to jest naprawdę przednia rozrywka gram już dość długo i jeszcze mi się nie nudzi. Ma pewne błędy ale która gra tego nie ma

marcinch.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak w CoD 4 ale w CoD 5 codziennie jest ok. 100.000 graczy online więc nie uważam tego wyniku za mały .Jeśli chodzi o rozgrywkę Multi, to jest naprawdę przednia rozrywka gram już dość długo i jeszcze mi się nie nudzi. Ma pewne błędy ale która gra tego nie ma

marcinch.png

Chyba nie widziałeś, mojego postu na pierwszej stronie, ale nic :) . Ja w COD'a 5 gram też, pytam się tylko czy więcej osób gra w 5 czy 4, jak już to chyba zdecyduję się kupić COD'a 4 a kiedyś tam BF'a :) , a na razie do puki nie będę miał cod'a 4 to dalej będę pykał w 5, Co wam się bardziej na MP podoba 5 czy 4, może bc ?

#Edit: Jak coś to wyśle zapa, to pogramy :), miałem długą przerwę, bo router na gwarancję musiałem oddać, ale nie długo skill powinien wrócić xD . PZDR

Edytowane przez zszuetam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, dużo gram po sieci :) , ostatnio pykałem w COD WAW i KZ 2, teraz chciał bym w coś nowego się pobawić i mam dylemat i to duży, co lepsze na tryb online: COD 4 czy BF BC ?

Wez Bad Company. Skoro pykales w COD WAW i Killzone 2 to moze warto sprobowac czegos troszke innego. Batllefield to pole bitwy, pojazdy, dluzsze walki, przestrzen, duzo taktyki. Jesli nigdy nie grales to warto sprobowac. Nie twierdze ze COD4 jest zly czy cos, bo sam sie zagrywalem ostro. Ale nie tak jak w BC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, chyba wezmę jednak, tego BF'a :), jak mi się nie spodoba to się najwyżej sprzeda/ wymieni :) . Dzięki, pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomyśl też, aby narazie przeczekać kupując BF1943, a na jesieni celować już w Bad Company 2 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci nie przeszkadza ilość map (4) i ilość profesji (3) to bierz 1943 :) Gra się nawet miodnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz CoD4! Nawet się nie zastanawiaj. Jak dla mnie to dotąd najlepsza gra jaka wyszła. To wystarczająca rekomendacja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde mam dalej dylemat xD, jestem wielkim fanem COD'a :) tylko w 4 nie gralem po necie . Warto wymienić COD 5 na BF BC ( tylko tryb MP) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dwa różne typy multiplayerów.

Bad Company to ogromna mapa, dużo użytkowników, samochody, czołgi, samoloty. Zabawa owszem przednia

COD to po prostu kawał kapitalnej strzelanki po sieci, ale tylko strzelanki- bez w/w zalet, natomiast dla niektórych wad ( w tym dla mnie).

Od siebie polecam COD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałbym się dowiedzieć, co powinien mieć (przydaje się) amator PS3 (bynajmniej casual, w grach siedzie po uszy od 6 lat). Chodzi mi o wszelkiej maści sprzęty i gadżety, które poprostu się przydają. W tej chwili mój zestawik to:

*TV kineskopowy SD 25" (możliwość podłączenia minitora 18,1", lecz nie mam złącza VGA > HDMI, opłaca się dokupić?)

*PS3 80 gb+dualshock 3

*USB HUB

*klawiatura pod usb

Ogólnie myślałem narazie o przyziemnych sprawach jak myszka, ale czy moglibyście wypisać, jakie gadżety się przydają (są ciągle używane/potrzebne), a jakie leżą, kurzą się i fajnie wyglądają?

Z góry dziękuję.

PS. TV mi wystarcza, głośniki ma bardzo dobre, więc kino domowe i LCD z Full HD odpadają. Po drugie mam średni pokój i brak kablówki/telewizji cyfrowej, więc taki tv 30"++ by się marnował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałbym się dowiedzieć, co powinien mieć (przydaje się) amator PS3 (bynajmniej casual, w grach siedzie po uszy od 6 lat). Chodzi mi o wszelkiej maści sprzęty i gadżety, które poprostu się przydają. W tej chwili mój zestawik to:

*TV kineskopowy SD 25" (możliwość podłączenia minitora 18,1", lecz nie mam złącza VGA > HDMI, opłaca się dokupić?)

*PS3 80 gb+dualshock 3

*USB HUB

*klawiatura pod usb

Ogólnie myślałem narazie o przyziemnych sprawach jak myszka, ale czy moglibyście wypisać, jakie gadżety się przydają (są ciągle używane/potrzebne), a jakie leżą, kurzą się i fajnie wyglądają?

Z góry dziękuję.

PS. TV mi wystarcza, głośniki ma bardzo dobre, więc kino domowe i LCD z Full HD odpadają. Po drugie mam średni pokój i brak kablówki/telewizji cyfrowej, więc taki tv 30"++ by się marnował.

Jesli Ci nie potrzebne lepsze tv i głośniki to nie wiem na co innego warto wydać kasę ;) Jak dużo piszesz wiadomości itd to kup klawiature na pada. Polecam w ogóle drugiego padzika jeśli masz z kim popykać. Jest jeszcze pilot, którego osobiście od dwóch lat nie użyłem... Jak chcesz postrzelać w szoterach na zasadzie KiM to zainwestuj we FragFx. Może jakaś kiera do wyścigów? Za niedługo wychodzi też telefon kompatybilny z PS3 (Sony ericsson aino) - dla mnie must have. O konkretnym sprzęcie poczytasz w innych działach.

Podsumowując... zainwestuj hajs w gry :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli Ci nie potrzebne lepsze tv i głośniki to nie wiem na co innego warto wydać kasę ;) Jak dużo piszesz wiadomości itd to kup klawiature na pada. Polecam w ogóle drugiego padzika jeśli masz z kim popykać. Jest jeszcze pilot, którego osobiście od dwóch lat nie użyłem... Jak chcesz postrzelać w szoterach na zasadzie KiM to zainwestuj we FragFx. Może jakaś kiera do wyścigów? Za niedługo wychodzi też telefon kompatybilny z PS3 (Sony ericsson aino) - dla mnie must have. O konkretnym sprzęcie poczytasz w innych działach.

Podsumowując... zainwestuj hajs w gry :D

No narazie muszę kupić myszkę do klawiatury koło telewizora.

Myślałem też nad tą klawiaturką do pada, ale czy tym da się w linuxie coś zrobić?

kierownicę też chcę kupić, ale i tak nigdy nie przepadałem za ścigałkami, więc to rezerwa, będzie okazja na Logitecha Driving Force GT to kupie.

FragFX raczej nie kupię, bo wolę pada, do tej pory grałem na komputerze, a po przesiadce na pada nadal dobrze mi się strzela. (tylko przez tego FragFX w FPS'ach zrobi się tak jak na PC, kto ma lepszą myszkę (FragFX) ten jest lepszy)

Wczoraj zepsuł mi się mój stary telefon (jakiś samsung) i akurat może bym sobie skołował tego sony ericssona.

A czy kamerka PS eye sie przydaje? bo nie wiem czy opłaca się skołować (nie gram w żadne gry typu fifa/tigerwood albo tą karciankę na PS3)

Drugiego pada napewno kupuję, chociażby do LBP czy tekkena/soul calibura

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam dobrej gry na dwóch i więcej graczy (na jednej konsoli). Co polecicie? Odpadają Army of two, ufc, dragonball, fify i pesy oraz bijatyki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CoD5:WaW, Little Big Planet, Motorstorm: PR, Resistance 1 i 2 więcej teraz nie kojarzę ale jest jeszcze tego trochę. Jak coś mi się przypomni to dopiszę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Gdy nad którymi się zastanawiam to :

1. Bioshock

2. Overlord 2

3. Pure

Każda mi się podoba pod rożnymi względami ale naprawdę nie wiem która brać . Wiec jaką polecacie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Gdy nad którymi się zastanawiam to :

1. Bioshock

2. Overlord 2

3. Pure

Każda mi się podoba pod rożnymi względami ale naprawdę nie wiem która brać . Wiec jaką polecacie :)

Jak dla mnie również zdecydowanie Bioshock, ale jak już wspomniał CritiCalz są to gry które diametralnie się od siebie różnią.

Wydaje mi się że na PSN są dema tych trzech tytułów, więc polecam przetestować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×