Skocz do zawartości
Szympek

"Co wybrać?"

Rekomendowane odpowiedzi

Też bym brał sixaxisa. Przerobiłem u siebie i znajomego wiele padów, i tak naprawdę jedyny słuszny to sixaxis/DS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie proszę o porady do kupna:

*gra samochodowa - bardzo realistyczna jazda - słyszałem tylko o GRID

*kierownica z pedałami do 100zł - myślałem o Ferrari Thtrustmaster Universal

*zapasowy pad o wyglądzie DS3 z wszystkimi funkcjami do 50-60 zł - tutaj nie wiem

PS. W jakiej kolejności kupić te tytuły? MGS 4, GTA 4, Killzone 2?

PS2. Czy jeżeli kupię mgs4 jako pierwszą (oprócz tego bede miec LBP), to czy wystarczy mi to na dłuższy czas (do października, wtedy kupie gta 4 i killzone 2)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*kierownica z pedałami do 100zł - myślałem o Ferrari Thtrustmaster Universal

*zapasowy pad o wyglądzie DS3 z wszystkimi funkcjami do 50-60 zł - tutaj nie wiem

"Tanie mięso - psy jedzą" że się tak wyrażę ;P

Co do realistycznego symulatora... Słyszałeś kiedy o Gran Turismo?? :teehee:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Tanie mięso - psy jedzą" że się tak wyrażę ;P

Co do realistycznego symulatora... Słyszałeś kiedy o Gran Turismo?? :teehee:

słyszałem...ale jest tylko prolog...

co do sprzętu...napisałem tu, abyście mi poradzili...a nie pisali przysłowia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie proszę o porady do kupna:

*gra samochodowa - bardzo realistyczna jazda - słyszałem tylko o GRID

*kierownica z pedałami do 100zł - myślałem o Ferrari Thtrustmaster Universal

*zapasowy pad o wyglądzie DS3 z wszystkimi funkcjami do 50-60 zł - tutaj nie wiem

PS. W jakiej kolejności kupić te tytuły? MGS 4, GTA 4, Killzone 2?

PS2. Czy jeżeli kupię mgs4 jako pierwszą (oprócz tego bede miec LBP), to czy wystarczy mi to na dłuższy czas (do października, wtedy kupie gta 4 i killzone 2)

1* Nie wiem nienawidzę wyścigów, zbyt nudne dla mnie.

2* Z tego co wiem dobre kierownice zaczynają się od 300zł

3* Zdecyduj się ze wszystkimi funkcjami czy do 60zl?

P.S I - Killzone 2, MGS4, GTA4

P.S II - Wątpię MGS jest świetny ale krótki, a przy killzone 2 online spędzisz trochę czasu :) .

Edytowane przez TimanTi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1* Nie wiem nienawidzę wyścigów, zbyt nudne dla mnie.

2* Z tego co wiem dobre kierownice zaczynają się od 300zł

3* Zdecyduj się ze wszystkimi funkcjami czy do 60zl?

P.S I - Killzone 2, MGS4, GTA4

P.S II - Wątpię MGS jest świetny ale krótki, a przy killzone 2 online spędzisz trochę czasu :) .

Ale z MGS4 jest MGOnline więc jest co robić jak w killzone 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MGO jest tak jak by niedorobione, poza tym jeśli chcesz się cieszyć pełnią MGO to musisz wydać 60zl na dodatki które odblokowują sporą część opcji i map. To tak przy okazji nie zakładaj Konami ID na polske bo nie będziesz mógł nic kupić w Konami shop.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*gra samochodowa - bardzo realistyczna jazda - słyszałem tylko o GRID

*kierownica z pedałami do 100zł - myślałem o Ferrari Thtrustmaster Universal

*zapasowy pad o wyglądzie DS3 z wszystkimi funkcjami do 50-60 zł - tutaj nie wiem

1. Może Ferrari Challenge ?

2. Do 100zł nic sensownego w temacie kierownic niestety nie wymyślisz. Kierownice za 100zł będą: brzydkie, słabo wykonane, słabo działające, słabo współpracujące z konsolą - po prostu stracisz te 100zł. Moim zdaniem najniższym sensownym wyborem jest Driving Force GT. Ewentualnie Driving Force EX, ale też niezbyt polecam.

3. Logic 3 ma PSbutton, wygląda jak DS3 i kosztuje jakieś 30zł. Chociaż za 60zł nie licz na bezprzewodowość, wibracje i jakość wykonania padów Sony...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to teraz ja :P

2 gry z tych 4:

MGS 4, Oblivion, Bad Company, Soul Calibur IV

Skłaniałbym się do MGS'a jako do pierwszej gry, a drugą jaką polecacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bad Company, kawał dobrego kodu. Świetne multi i do tego świetny silnik. Możesz rozwalić budynki itd., ładna grafika i świetny gameplay.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to teraz ja :P

2 gry z tych 4:

MGS 4, Oblivion, Bad Company, Soul Calibur IV

Skłaniałbym się do MGS'a jako do pierwszej gry, a drugą jaką polecacie?

W Obliviona grałem na PC - świetna gra z klimatem, po prostu trzeba w to zagrać

Bad Company - masz demo na PS Store. Mi osobiście się ono średnio spodobało

Soul Calibur IV - Mam, gram. Porządna bijatyka i w niskiej cenie (na allegro razem z przesyłką do 100 zł się wyrobisz) + świetny edytor postaci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Może troszkę inaczej napiszę.

Czy moglibyście pomóc mi w wyborze kilku komponentów/gier do PS3?

1.Potrzebuję kierownicę, która w pewnym stopniu odzwierciedla prowadzenie prawdziwej. Oby była dobra..i nie za droga (max 150-200zł). Oczywiście z pedałami..i ewentualnie milewidziane biegi+hamulec reczny, o ile to sie przydaje) Myślałem nad "KIEROWNICA FERRARI THRUSTMASTER UNIVERSAL" za 80zł nowa

2.Potrzebuję grę z dobrą symulacją jazdy samochodem. Nie musi to być gra wyścigowa.

Ogólnie chodzi o to, że moja mama nie uznaje kupowania gier typu "zabij, zastrzel, posiekaj", ale pomysł z kupnem kierownicy i gry jej się podoba, sama będzie jeździć,a i ja się ucieszę. Myślałem nad Race Driver: GRID, Gran Turismo 5:Prolog i GTA 4 ^^. I tu mam pytanko co do GTA 4, ja sam jako gracz i tak mam zamiar w najblizszym czasie kupić tą grę...i czy tryb jazdy w gta 4 jest na tyle realistyczny, ze da sie pojezdzic z kierownicą?

3. Jaką grę (MGS 4, GTA 4, Kollzone 2) kupić, żeby starczyła na bardzo długo (lubię single i tak samo multi)

4. Jaki Pad bezprzewodowy, nie na baterie polecacie do PS3 (cena max 100zł) Na allegro są jakies za 35zł wygladaja jak oryginalne od sony, tylko nie maja loga. Mają akumulator, czujnik ruchu, wibracje i sa bezprzewodowe.

Z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kotfilion, najlepiej brać oryginalnego pada od PS3. Szukaj używanego SIXAXSIS (DOBRZE NAPISAŁEM ? ;P). Co do GTA4. Moim zdaniem jest nudna. Na pewno na długo Ci nie starczy. I na pewno ów GTA nie jest dobre do jazdy samochodem kierownicą. Z tych 3 gier polecam Ci Killzone2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kotroler to najmniej istotna sprawa.

1.Potrzebuję kierownicę, która w pewnym stopniu odzwierciedla prowadzenie prawdziwej. Oby była dobra..i nie za droga (max 150-200zł). Oczywiście z pedałami..i ewentualnie milewidziane biegi+hamulec reczny, o ile to sie przydaje) Myślałem nad "KIEROWNICA FERRARI THRUSTMASTER UNIVERSAL" za 80zł nowa

2a.Potrzebuję grę z dobrą symulacją jazdy samochodem. Nie musi to być gra wyścigowa.

Ogólnie chodzi o to, że moja mama nie uznaje kupowania gier typu "zabij, zastrzel, posiekaj", ale pomysł z kupnem kierownicy i gry jej się podoba, sama będzie jeździć,a i ja się ucieszę. Myślałem nad Race Driver: GRID, Gran Turismo 5:Prolog i GTA 4 ^^. I tu mam pytanko co do GTA 4, ja sam jako gracz i tak mam zamiar w najblizszym czasie kupić tą grę...i czy tryb jazdy w gta 4 jest na tyle realistyczny, ze da sie pojezdzic z kierownicą?

2b. Czy GTA 4 moze sluzyc do zabawy z kierownica? jeżeli nie, to jaka gra z dobra symulacją?

3. Jaką grę (MGS 4, GTA 4, Kollzone 2) kupić, żeby starczyła na bardzo długo (lubię single i tak samo multi) I tak kupię wszystkie, ale która pierwsza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chym. Według mnie wybierz killzone 2, Single bardzo fajny a multi jeszcze lepszy. Z jednej strony mógł byś wziąść GTA IV ale w multi już mało ludzi gra. Ja bym na twoim miejscu wziął killzone 2. Bo i tak jak mówisz wszystkie 3 gry będziesz miał. CO do GTA IV jako wyścigowa itp. Nie nadaje się do tego. Tymbardziej jak twoja mama będzie się uczyć jeździć. I zauważy że będzie potrącać przechodniów. To nie będzie dla niej dobry widok. Tym bardziej że na masce będą ślady krwi po potrąceniu przechodnia.

Edytowane przez tazlolz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chym. Według mnie wybierz killzone 2, Single bardzo fajny a multi jeszcze lepszy. Z jednej strony mógł byś wziąść GTA IV ale w multi już mało ludzi gra. Ja bym na twoim miejscu wziął killzone 2. Bo i tak jak mówisz wszystkie 3 gry będziesz miał. CO do GTA IV jako wyścigowa itp. Nie nadaje się do tego. Tymbardziej jak twoja mama będzie się uczyć jeździć. I zauważy że będzie potrącać przechodniów. To nie będzie dla niej dobry widok. Tym bardziej że na masce będą ślady krwi po potrąceniu przechodnia.

ale to moze ją też przekonać do gier. Powie, ze chce sobie pojezdzic. Ukradnie wóz, za chwile ktoś ją wyrzuci z samochodu, a ona...rozwali tego gościa z shotguna^^

Czy w gta 4 model jazdy jest bardziej zrecznosciowy...czy symulacyjny i czesciej trafiamy na drzewa?

GTA 4 kupiłbym albo samo, albo z mgs 4, a killzone dokupiłbym za kilka tygodni. Z resztą, killzone ma być niedługo w platinium...w anglii już jest.

Co do kierownicy i gry wyścigowej...jaką kierownice do 150-200zł kupic? i jaka gre? Gran turismo 5:Prolog, RD:Grid czy GTA 4 albo cos innego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z kierownicą 150-200zł lepiej dać sobie spokój. Coś w tej górnej granicy może, ale to też lepiej dołożyć i kupić coś co naprawde będzie dobre.

Jak najbardziej Gran Turismo 5 Prologue, dostaniesz w dobrych pieniądzach (sam sprzedaję :D)

Race Driver Grid grałem w demko i jest fenomenalny dla mnie więc też warto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z kierownicą 150-200zł lepiej dać sobie spokój. Coś w tej górnej granicy może, ale to też lepiej dołożyć i kupić coś co naprawde będzie dobre.

Jak najbardziej Gran Turismo 5 Prologue, dostaniesz w dobrych pieniądzach (sam sprzedaję :D )

Race Driver Grid grałem w demko i jest fenomenalny dla mnie więc też warto

W takim razie podnosze poprzeczke do 300zł. Co bedzie najoplacalniejsze?

Myslalem o Logitech Driving Force GT+Gran Turismo5:Prolog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i to będzie bardzo dobry wybór !

gt5p to narazie najlepsza gra wyścigowa na ps3 a podana kierownica jest do tej gry stworzona wiec będzie naprawdę dobrze

Edytowane przez keil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noi w połowie załatwiłem sprawy. GTA 4 i MGS 4 kupione (kolejno 90 i 75zł). u tego samego gościa.

USB hub tez kupiony (1zł+6,90 przesyłka^^)

Teraz pozostaje kierownica+gra do niej.Co wybrać?

Edytowane przez kotfilon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GT5 Prologue

tak, tak, wiem, że sprzedajesz, ale bardziej chciałbym się dowiedzieć, jaką kierownicę kupić? Czy opłaca się Logitech Driving Force GT + Gran Turismo5:Prolog używane, ale w idealnym stanie na gwarancji od marca za 300zł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Driving Force GT to świetna kierownica, praktycznie jedyna rozsądna cenowo/jakościowo propozycja. A co do gier to powtórzę - Ferrari Chellenge. Po wyłączeniu wspomagaczy symulator pełną gębą, nie wiem nawet czy nie jeździ się lepiej na kierownicy niż GT5P. Trochę droższa niż Prolog, ale i dostajesz więcej, bo to pełnoprawna gra z dużą ilością wyścigów. No i ma trofea, jeśli szukasz dodatkowej motywacji do masterowania ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. nie moge znalezc tematu "co-op" wiec tu spytam jesli zleze tu pytam to sorki

jakie jeszcze gry "strzelanki" sa z co-op em oprocz tych co znam: haze, resistance 1 i 2, vegas, army of two, resident, terminator

czy jest cos jeszcze???

z gory dzieki za info i sory jesli w zlym temacie to pisze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. nie moge znalezc tematu "co-op" wiec tu spytam jesli zleze tu pytam to sorki

jakie jeszcze gry "strzelanki" sa z co-op em oprocz tych co znam: haze, resistance 1 i 2, vegas, army of two, resident, terminator

czy jest cos jeszcze???

z gory dzieki za info i sory jesli w zlym temacie to pisze

CoD WaW ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×