Skocz do zawartości
Szympek

"Co wybrać?"

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam dylemat którą wersje konsoli kupić. Pierwotnie to był dylemat między 80GB Fat a 120GB Slim, ale dziś jak chodziłem po sklepach z konsolami to w jednym z nich znalazłem jakimś cudem jeden całkowicie nowy egzemplarz PS3 60GB. Która z tych trzech wersji jest najlepsza.

P.S. Nie chodzi mi o specyfikę techniczną bo te różnicy znam tylko zależy mi na waszej subiektywnej ocenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz 60 GB poki mozesz ... Ona ma 4 porty USB, czytnik kart pamieci + kompatybilnosc wsteczna.

Jezeli tobie te bajery nie odpowiadaja to sprzedaj ja na allegro, opchniesz nawet za 2000 zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie kompatybilności wstecznej mam mieszane uczucia. Słyszałem od kilku osób, też kilka osób na forum pisało, że gry wyglądają nie za dobrze. Ja akurat będę grał na 22 calowym monitorze. Czy na przykład takie gry jak LotR Trzecia Era, Seria Final Fantasy i Tekkeny będą wyglądać bardzo rażąco w oczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy na przykład takie gry jak LotR Trzecia Era, Seria Final Fantasy i Tekkeny będą wyglądać bardzo rażąco w oczy?

w HD wyjdą wszystkie niedociągnięcia - słabe tekstury, aliasing, niskiej jakości modele, brak ostrości obrazu. Grać będzie można, ale nie licz na pozytywne wrażenia wizualne. Zwłaszcza, jak przed sesją w takiego klasyka odpalisz jakąś ładnie wyglądającą grę z obecnej generacji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie kompatybilności wstecznej mam mieszane uczucia. Słyszałem od kilku osób, też kilka osób na forum pisało, że gry wyglądają nie za dobrze. Ja akurat będę grał na 22 calowym monitorze. Czy na przykład takie gry jak LotR Trzecia Era, Seria Final Fantasy i Tekkeny będą wyglądać bardzo rażąco w oczy?

Fakt, slabo wygladaja, ale tylko na TV HD.

Mimo wszystko bierz ja, nie rozpakowywoj, tylko wystawiaj na allegro za minimum 2000 zl. Ktos kupi za ta kwote, a ty zarobisz (moze nawet ponad) 600 zl (wtedy mozesz kupic 80 GB za 1400 zl.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co lepiej kupic PS3 FAT 80 GB + LBP za 1 120 zł, czy Slim'a za 1 220 zł?

ja brałbym FAT'a :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiec szybko , łatwo nie będę obijać w bawełnę :

CoD World at War

czy

X-Men Wolverine

??

Co radzicie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa rozne gatunki ... Nie wiemy za czym bardziej przepadasz ...

Ja bralbym COD-a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie demo wolverina ssalo totalnie. Zeby full wersja mnie zainteresowala musieliby wlozyc w to drugie tyle pracy co do dema, a szczerze w to watpie. Dlatego --> CoD WaW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dirt 2 czy NFS Shift ? Co wybierzecie ? Ja na 90% dirta biore, asfalt zostawiam sobie na gt5 ;]

Edytowane przez qgar
moze zapytaj czy gt 25 czy fifa 2033 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciężko polemizować bo tylko dirta demo narazie mogliśmy sprawdzić, poza tym nie ma ani jednej z tych gier na polkach. Ja jednak na 98% wybiorę dirta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również na Dirta 2 czekam bo samo demo jedynki mnie zachwyciło, a po za tym świetne oceny w recenzji na gry online. Dla mnie NFS zakończył się na Carbonie, pozostałych wolę nie zauważać z Shiftem na czele... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak NFS faktycznie będzie najlepszą częścią serii i pobije gameplayem Porsche 2000 - to je na pewno wezmę. Dirt2 trochę odrzuca zręcznościowym modelem jazdy, ale przynajmniej co do niego wiem, czego się mogę spodziewać. Na chwilę obecną trudno powiedzieć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

jaką fajną gierkę polecilibyście na 2 pady (2 osoby-1 konsola :) )?

Dzięki.

Edytowane przez wienio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PES/FIFA/NBA - ogólnie sportowe są do tego wprost stworzone. Zależy jaką dyscyplinę lubisz najbardziej...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

jaką fajną gierkę polecilibyście na 2 pady (2 osoby-1 konsola :) )?

Dzięki.

a jak nie jakies sportowe to zawsze zostaja bijatyki :) tekken, SC4, UFC, FNR

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@lst

Ja na Twoim miejscu bez wahania brałbym NFS: SHIFT.

Edytowane przez Seba1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie wiem czy tutaj to mogę napisać, ale napiszę bo nie wiem czy wybierać te gry czy nie więc tak : Pewna osoba chce się ze mną wymienić . Ja daje COD5 Z opakowaniem (zamówiłem przed premierą)+20zł za Resident Evil5 ( bez opakowania) + MotorStorm (bez opakowania ), zależy mi bardzo na RE5, a nie mam kasy na gry na razie, te 20 zł dało by się skołować+ wysyłka . Wy byście się wymieniali ?

Dodam jeszcze, że cod'a 5 już przeszedłem i grałem tylko na necie, ale trochę mi się znudził .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qgar możesz mi z łaski swojej powiedzieć po co ten bezsensowny edit mojego postu? wiadomo, że dirt to taki przyjemny arcade, nfs raczej też z tego co do tej pory pokazywali. w dodatku obie gry wychodzą blisko siebie ... pytałem bo chciałem się zorientować gdzie więcej będzie ludu na online. to, że nikt nie odpowiedział to już inna historia :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam taki mały dylemat:

chciałbym sobie zakupić grę z serii Buzz, tylko nie wiem którą: Quiz TV, czy Polskie łamigłówki?

Dodam, że jedyna edycja z jaką się spotkałem to Muzyczny Quiz (na Ps2).

Z tego co słyszałem, to polskie łamigłówki są gorsze od Quiz TV (ale z to tańsze :) ).

Czy różnica w jakości jest aż tak odczuwalna?

dzięki za odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc tak kupiłem PS3 Fat'a tak jak poleciliście ale bez gier... Konsola będzie w przyszłym tygodniu i gry chcę zamówić na allegro. Zaproponujcie mi 2 gry. Tylko nie piszcie że jakie lubie itp. tylko jakie wy byście kupili. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc tak kupiłem PS3 Fat'a tak jak poleciliście ale bez gier... Konsola będzie w przyszłym tygodniu i gry chcę zamówić na allegro. Zaproponujcie mi 2 gry. Tylko nie piszcie że jakie lubie itp. tylko jakie wy byście kupili. :D

1 jakas sportowa nba czy tam fifa/pes, ewentualnie jakas bijatyke ufc/fnr4.

2 poczekalbym na Uncharted 2

Edytowane przez kakaroto-songo1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×