Skocz do zawartości
Szympek

"Co wybrać?"

Rekomendowane odpowiedzi

Co lepiej kupić dwie gry Dead Space i MW2 czy jedną Mafie 2

bierz mafie 2 (jest świetna)

po co kupować dwie gry na raz??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co lepiej kupić dwie gry Dead Space i MW2 czy jedną Mafie 2

Mafia II jest lepsza niż oba te tytuły ale MW 2 też jest bardzo fajne patrząc na multi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za Mafią przemawia klimat tylko słyszałem że strasznie krótka :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za Mafią przemawia klimat tylko słyszałem że strasznie krótka :confused:

mafia nie jest krótka

a jak chcesz pograć dłużej to nie graj na easy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proszę o poradę

kupić dirt 2 czy poczekac na dirt 3 ??

Do Dirt 3 to jeszcze troche bedziesz musiał poczekać :) , ale ja bym się nie spieszył gdyż grając w Dirt 'a 1 kompletnie go nie trawiłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Dirt 3 to jeszcze troche bedziesz musiał poczekać :) , ale ja bym się nie spieszył gdyż grając w Dirt 'a 1 kompletnie go nie trawiłem :)

e tam

jedynka bardzo fajna jest

jak mam czekac sporo na 3 to kupie 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Dirt 1 strasznie mnie wkurzała płynność gry co chwila animacja zwalniała ale podobno 2 wyeliminowała większość błędów bierz śmiało do dirt 3 jeszcze kupa czasu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Dirt 1 strasznie mnie wkurzała płynność gry co chwila animacja zwalniała ale podobno 2 wyeliminowała większość błędów bierz śmiało do dirt 3 jeszcze kupa czasu

no zamieniam się z kolesiem na dirt 2 za army of two 40th day które po pierwszym przejściu mi się znudziło a multi to tragedia jak dla mnie

dzieki za doradzenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co doradzicie: Heavelny Sword, Far Cry 2, Prince of Persia (nie ten nowy) czy pierwszy Assassins Creed?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co doradzicie: Heavelny Sword, Far Cry 2, Prince of Persia (nie ten nowy) czy pierwszy Assassins Creed?

AC :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co doradzicie: Heavelny Sword, Far Cry 2, Prince of Persia (nie ten nowy) czy pierwszy Assassins Creed?

hmm to masz problem chłopie :)

ja bym brał Prince of Persia

gra jest bajeczna

oryginalna grafika :) wszystko wygląda naprawdę super

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co doradzicie: Heavelny Sword, Far Cry 2, Prince of Persia (nie ten nowy) czy pierwszy Assassins Creed?

 Prince of persia

far cry 2 zdecydowanie nie polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak też myślałem. Kożystam z punktu wymiany to wybór mam ograniczony, jest  jeszcze Fallout 3 (na PC grałem) i Demon Souls, ale jestem noobem w shlashery (to h&s jest, tak) a to podobno nieziemsko trudna gierka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co doradzicie: Heavelny Sword, Far Cry 2, Prince of Persia (nie ten nowy) czy pierwszy Assassins Creed?

Zdecydowanie polecam Assassin's Creed. Dobra i wciągająca fabuła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak też myślałem. Kożystam z punktu wymiany to wybór mam ograniczony, jest jeszcze Fallout 3 (na PC grałem) i Demon Souls, ale jestem noobem w shlashery (to h&s jest, tak) a to podobno nieziemsko trudna gierka.

Jeśli masz możliwość, to wybierz Demons Soul's. Gierka jest przednia, szczerze polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz możliwość, to wybierz Demons Soul's. Gierka jest przednia, szczerze polecam!

A samemu da rade przejść? To prawda ,że taki poziom trudności?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A samemu da rade przejść? To prawda ,że taki poziom trudności?

Gra jest trudna, fakt. Jest takie przysłowie "Dla chcącego, nic trudnego" ;) Na pewno da radę, tylko trzeba się postarać. W grę warto zagrać. Polecam jeszcze wideorecenzję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co doradzicie: Heavelny Sword, Far Cry 2, Prince of Persia (nie ten nowy) czy pierwszy Assassins Creed?

Tylko nie AC1. Tą grę można stosować jako karę zamiast biczowania. 3 razy się za nią brałem w 1/3 odkładałem z niesmakiem.

Heavenly Sword fajna gra retro PS3, ale sterowanie nie odpowiada dzisiejszym standardom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co doradzicie: Heavelny Sword, Far Cry 2, Prince of Persia (nie ten nowy) czy pierwszy Assassins Creed?

Bierz Heavenly Sword.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co polecacie Tekken 6, Blur czy GOW3? Blur demo multi mi się bardzo podobało, ale czytałem, że się szybko nudzi. W tekkena grałem jedynie na automatach kiedyś, a właśnie kupiłem GOW collection więc trochę mi zejdzie czasu na jej przechodzeniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro masz GoW Collection to nie ma sensu, żebyś na razie kupował identyczną, jedynie lepiej wyglądającą grę. Nie przepadam za arcade pokroju Blur, więc na twoim miejscu wziąłbym Tekkena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam w co by tu zagrac , zastanawiam sie nad AC2 , Dragon Age , ogólnie nad czyms przygodowym ale nie moge sie zdecydowac :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co polecacie Tekken 6, Blur czy GOW3? Blur demo multi mi się bardzo podobało, ale czytałem, że się szybko nudzi. W tekkena grałem jedynie na automatach kiedyś, a właśnie kupiłem GOW collection więc trochę mi zejdzie czasu na jej przechodzeniu.

GOW3

Witam w co by tu zagrac , zastanawiam sie nad AC2 , Dragon Age , ogólnie nad czyms przygodowym ale nie moge sie zdecydowac :/

AC2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam gry żeby oswoić się z DualShockiem bo do tej pory korzystałem z zestawu myszka+ klawiatura na razie gram w LBP i jest całkiem fajnie ... zastanawiałem się na Fifa South Africa 10 bo w fife zawsze grałem na Padzie na PC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×