Skocz do zawartości
Szympek

"Co wybrać?"

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, potrzebuje wybrać 2 gry z tych:

1. RDR

2. Little big planet GOTY

3. Mafia 2

4. Tekken 6

pomozecie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, potrzebuje wybrać 2 gry z tych:

1. RDR

2. Little big planet GOTY

3. Mafia 2

4. Tekken 6

pomozecie?

Bez dwóch zdań bierz RDR i LBP goty.

Mafia 2 - wersja na PS3 to jakiś żart. Pozatym i tak do pięt nie dorasta pierwszej części. Do tego 10 godzin fabuły i NIC więcej do roboty.

Tekken 6 - ujdzie w tłoku, ale tryb story (chodzony)  jest słabiutki a reszta to stary Tekken: czyli jak masz z kim powalczyć to możesz rozważyć, jak grasz sam to nie polecam.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sacred 2 Fallen Angel PL czy Dragon Age Origins PL ?Zależy mi na wmiare dobrej fabule i łatwych trofeach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dragon age - łątwe trofea ale niektóre z nich są bardzo czasochłonne, fabuła i dialogi świetne...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

planuje zakup ps3, i nie wiem jaką gre kupić na początek :) Potrzebuje gry która pokaże możliwości ps3. To musi być taka gra, zeby przygode z ps3 zacząć z wielkim hukiem ! Miałem już xbox 360 więc w grach nie jestem zacofany ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heavy rain to chyba krótka gra, a ja bym na początek chciał coś w co bym troszke wiecej pograł. Co do Gow III, wcześniej chciałbym I i II obskoczyć, ale to w przyszłości planuje zakupić;) Co oprócz tych 2 gier na początek polecacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

planuje zakup ps3, i nie wiem jaką gre kupić na początek :) Potrzebuje gry która pokaże możliwości ps3. To musi być taka gra, zeby przygode z ps3 zacząć z wielkim hukiem ! Miałem już xbox 360 więc w grach nie jestem zacofany ;)

Zacznij od exów KZ2 oraz U 1i2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arkham Asylum czy Oblivion ? może która jest dłuższa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heavy rain to chyba krótka gra, a ja bym na początek chciał coś w co bym troszke wiecej pograł. Co do Gow III, wcześniej chciałbym I i II obskoczyć, ale to w przyszłości planuje zakupić;) Co oprócz tych 2 gier na początek polecacie?

Jak czytam twoje odpowiedzi to wiesz już w co chcesz grać - kup se LBP - pograsz w nią do samej śmierci i jeszcze ci kilka plansz zostanie

:)

Poozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

God of War III lub Heavy Rain.

Trudny wybór, ponieważ dwie gry są świetne. Musisz już sam wiedzieć co Ci będzie bardziej odpowiadać, ponieważ są to zupełnie inne gry. Ja polecam HR ponieważ gram w nią od wczoraj i nie mogłem się oderwać od konsoli. Świetny klimat, muzyka, grafika też bardzo ładna. Nie będę pisał tutaj o czym jest gra bo na pewno dobrze wiesz, że ma ciężką fabułę. Jak dla mnie tą historię trzeba przeżyć dlatego bardzo polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arkham Asylum czy Oblivion ? może która jest dłuższa?

AA jakies 12 godzin rozgrywki, Oblivion ze 100

bierz AA

Edytowane przez astronom333

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arkham Asylum czy Oblivion ? może która jest dłuższa?

Arkham Asylum to dla mnie nr 1 na PS3. W nic lepszego nie przyszło mi grać, ta gra miażdży, więc polecam AA :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka, zastanawiam się nad kupnem Wolfensteina :) cenka około 50zł z przesyłką więc myślę że się opłaca. Pytanie tylko czy warto kupić? Czy to gra warta polecenia ? czekam na opinie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka, zastanawiam się nad kupnem Wolfensteina :) cenka około 50zł z przesyłką więc myślę że się opłaca. Pytanie tylko czy warto kupić? Czy to gra warta polecenia ? czekam na opinie :)

ja ostatnio kupiłem w Media Expert za 49zł... gierka przyjemna chociaż arcydziełem nie jest... ale jak za tą cenę to polecam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie podszedł Wolfenstein, jeżeli już to polecam zagrać w starego, dobrego 3D, który jest w PlayStation Store, za o wiele mniejsze pieniądze, a radość z grania w klasyk jest sto razy większa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KupowaćUFC 2010 czy MMA od EA ? która lepsza ?

Myślę że ufc jest lepsze choć MMA jeszcze nie ma to po filmikach z samej gry średnio oddano realność tego wspaniałego sportu a w ufc to miód polecam UFC2010No i też cena ufc już za 110 wyrwiesz nówkę a gra od E.. pewnie będzie dużo więcej kosztować

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie wiem czy kupować UFC czy zaczekać na opinie graczy MMA od EA bo jednak filmiki to nie to samo co gra ;) z drugiej strony nie chce mi się już czekać :D eh wybory gier są trudne :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UFC 2010 jest zrobione rewelacyjnie i miażdży poprzednią wersje. EA MMA według mnie wygląda strasznie nie naturalnie i do tego mamy w większości drugą ligę MMA(poza kilkoma zawodnikami), która do tego często nie przypomina siebie. Do tego nowe UFC można kupić na allegro już za 95(cena na pewno jeszcze spadnie po wyjściu EA MMA), a EA MMA będzie podchodziło pewnie jak każda gra pod 200zł.

Zdecydowanie polecam UFC 2010

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się którą grę wybrać: Shank czy Scott Pilgrim? Zastanawiałem się też nad DethSpankiem ale czytałem, że gra szybko staje się nużąca z powodu "fetch quest'ów" i grindowania. Czy może jednak lepiej poczekać jeszcze na Castle Crashers?

TL;DR:

Shank

Scott Pilgrim

DeathSpank

Castle Crashers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o FFXIII? Opłaca się wymieniać za Modern Warfare 2(Ja daje MW2)

Co sądzicie o FFXIII? Opłaca się wymieniać za Modern Warfare 2(Ja daje MW2)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o FFXIII? Opłaca się wymieniać za Modern Warfare 2(Ja daje MW2)

Co sądzicie o FFXIII? Opłaca się wymieniać za Modern Warfare 2(Ja daje MW2)

Jeśli grałeś w poprzednie części Finala ... to trochę się zawiedziesz na tej części , ale jeśli to twoja pierwsza przygoda w świecie Fantasy .... to możesz brać śmiało :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Do wydania na PSS mam 200pln (prezent doladowanie:) zastanawiam się co możecie mi polecić z gierek z PSS

- gierki z PSS mają pucharki??

- posiadam z PSS BF1943 i jestem bardzo zadowolony oby więcej takich gier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×