Skocz do zawartości
Szympek

"Co wybrać?"

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam gry żeby oswoić się z DualShockiem bo do tej pory korzystałem z zestawu myszka+ klawiatura na razie gram w LBP i jest całkiem fajnie ... zastanawiałem się na Fifa South Africa 10 bo w fife zawsze grałem na Padzie na PC

Pad DS jest łatwy w obsłudze, i raczej "oswajać" się z nim nie trzeba. Zależy co lubisz, jeśli jesteś świeżo upieczonym posiadaczem PS3, to polecę Ci Uncharted 2, MotorStorm, Demon's Souls i Ratchet&Clank. Fifa też będzie dobra, jeśli lubisz piłkę.

Edytowane przez Snafu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli grałeś w FIFE na padzie to powinieneś ją sobie kupić. Chociaż 11 niedługo wychodzi więc lepiej poczekaj sobie na nią zamiast kupować South Africa. Co do gier do polecenia, by oswoić się z padem to jakieś ściganki, tj.MotorStorm, Blur może Shift. FPS jeżeli uważasz, że nie jesteś "oswojony" nie kupuj ani żadnych strzelanek. Choć jak to powiedział Snafu do DS nie trzeba się oswajać. Ja choć zanim miałem PS3 nie grałem zbytnio na padach, a i tak odrazu się przyzwyczaiłem. Dobrze leży w dłoniach itp. itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam w co by tu zagrac , zastanawiam sie nad AC2 , Dragon Age , ogólnie nad czyms przygodowym ale nie moge sie zdecydowac :/

- Weź AC2 później ewentualnie kup Dragon Age, bo obie gry są świetne i tanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chciałam kupić ps3

Napisz czy chcesz wersje slim czy ''fat''

z jakąś grą w zestawie

Powiedz jakie gry preferujesz, to może ci coś doradzimy :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz czy chcesz wersje slim czy ''fat''. Powiedz jakie gry preferujesz, to może ci coś doradzimy :thumbsup:

Co do wersji to nie wiem czym się różnią, jestem jeszcze zielona w tym temacie. Tzn wiem, że różnią się wyglądem itp., ale zapewne mają także różne parametry, a jakie, to ja już nie mam pojęcia :huh: A gry lubię różne, interesują mnie zarówno "dziecięce" typu EyePet, quizowe czy FPS'y :ok:

Edytowane przez Dustfinggirl - Nowa^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do wersji to nie wiem czym się różnią, jestem jeszcze zielona w tym temacie. Tzn wiem, że różnią się wyglądem itp., ale zapewne mają także różne parametry, a jakie, to ja już nie mam pojęcia :huh: A gry lubię różne, interesują mnie zarówno "dziecięce" typu EyePet, quizowe czy FPS'y :ok:

Osobiście polecam "Slim". Prawdopodobnie uda Ci się kupić "slimkę" z grą Little Big Planet. Z FPS'ów http://www.gram.pl/s...2_Platinum.html. Z zestawami jest trochę mały wybór, najlepiej upolować jakąś, w jak najniższej cenie, nie patrząc na grę.thumbsup.gif

Edytowane przez Snafu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z zestawami jest trochę mały wybór, najlepiej upolować jakąś, w jak najniższej cenie, nie patrząc na grę.thumbsup.gif

Dzięki :wink: Poczytam sobie w innym temacie o cenach, coby nie było offtopic :whistling: Gdyby ktoś znalazł coś fajnego, napiszcie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co byście polecili za gre poniżej 100zł oczywiście będe zamawiał z allegro bądz podobnej stronki by było taniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co byście polecili za gre poniżej 100zł oczywiście będe zamawiał z allegro bądz podobnej stronki by było taniej

Killzone 2? Star Wars? A jak znasz, lub zamierzasz poznać historię Metal gear to oczywiście Metal Gear Solid 4 :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stara Prince of Persia na Allegro już za 40 zł do kupienia, ale zastanawiam się czy w ogole warto, czy to nie bedzie strata czasu? Gral ktos w to i ma jakas opinie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam gry żeby oswoić się z DualShockiem bo do tej pory korzystałem z zestawu myszka+ klawiatura na razie gram w LBP i jest całkiem fajnie ... zastanawiałem się na Fifa South Africa 10 bo w fife zawsze grałem na Padzie na PC

to może coś ze strzelaniem

przygodowe albo wojenne

(uncharted2) (battlefield)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AC 2 czy dirt 2 czy badcompany 2

Gry całkiem się od siebie różnią ale nie wiem na co się najpierw zdecydować (tylko single)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AC 2 czy dirt 2 czy badcompany 2

Gry całkiem się od siebie różnią ale nie wiem na co się najpierw zdecydować (tylko single)

jak tylko single to ac2 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AC 2 czy dirt 2 czy badcompany 2

Gry całkiem się od siebie różnią ale nie wiem na co się najpierw zdecydować (tylko single)

Zdecydowanie AC2 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co lepiej kupić? (chodzi mi o tryb single) AC2, Killzone 2 czy Uncharted 2??

uncharted dla mnie za bardzo filmowe i grajac czułem sie troche niezrecznie tak zreszta jak w heavy rain, killzone jest wedlug mnie  troche za krotki ale nie zmienia to faktu ze to swietny tytul

ja bym bral AC2 

Edytowane przez astronom333

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

POST DO KASACJI , ale jakby ktoś robił z Kacprem wymianę uderzać do mnie porównamy GG i się okaże czy to ten oszust.

Edytowane przez crash5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co lepiej kupić? (chodzi mi o tryb single) AC2, Killzone 2 czy Uncharted 2??

AC 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co lepiej kupić? (chodzi mi o tryb single) AC2, Killzone 2 czy Uncharted 2??

Nie grałem jeszcze w ac2 (już zamówiona :P) ale dla mnie uncharted 2 to najlepsza gra w jaka grałem na ps3 ... Wciąga jak bagno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam gry podobnej do God of War mniej brutalną przyjeżdża do mnie 16 latek (znajomego syn czy ktoś tam ;P) i chciałbym z nim pograć w God of war ale ta gra jest brutalna i jest w niej seks:sweat:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam gry podobnej do God of War mniej brutalną przyjeżdża do mnie 16 latek (znajomego syn czy ktoś tam ;P) i chciałbym z nim pograć w God of war ale ta gra jest brutalna i jest w niej seks:sweat:

   :pinch: hehehe...przeciez szesnastolatek wie co to jest seks prawda? może dante's inferno                      Ninja Gaiden Sigma  lub Viking: Battle for Asgard ale tych 2 ostatnich gierek serdecznie nie polecam Edytowane przez astronom333

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:pinch: hehehe...przeciez szesnastolatek wie co to jest seks prawda? może dante's inferno Ninja Gaiden Sigma lub Viking: Battle for Asgard ale tych 2 ostatnich gierek serdecznie nie polecam

Jeżeli GOW jest zbyt brutalny to Ninja Gaiden i Viking tez beda zdecydowanie zbyt brutalne. Chociaz w wieku 16 lat to nie w takie gry sie gralo:) Mysle, ze on juz spokojnie w takim wieku moze w GOW grac. A jezeli szukasz czegos mniej brutalnego w tym klimacie to bedzie ciezko. W koncu tego typu gry sie opieraja na siekaniu i cieciu przeciwnikow...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Acha to dzięki i jeszcze jedno.

Modern Warfare 2 czy Bad comapny 2

Edit: Modern Warfare dla 13 latka :P ??? czy nie bo też przyjeżdża razem z nim i nie chce żeby on się tylko patrzył

Edytowane przez Ebi22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×