Skocz do zawartości
Szympek

"Co wybrać?"

Rekomendowane odpowiedzi

Singstar Polskie hity 1 czy 2?

Pomijam repertuar, bo to kwesta gustu. Czy są różnice w rozgrywce, która fajniejsza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Singstar Polskie hity 1 czy 2?

Pomijam repertuar, bo to kwesta gustu. Czy są różnice w rozgrywce, która fajniejsza?

Skoro pomijasz repertuar, no to chyba lepsza będzie dwójka, w końcu zawsze to ta ulepszona wersja, bardziej dopracowana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro pomijasz repertuar, no to chyba lepsza będzie dwójka, w końcu zawsze to ta ulepszona wersja, bardziej dopracowana.

Dzięki za wywód, ale wolę opinię kogoś kto grał.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

opyla się gta eflc(pudełko) i mag pl za pes11? Jak nie to ile ktoś musiałby mi dopłacić? Aha i czy opłaca się moje acb pl za lbp2 ang?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

opyla się gta eflc(pudełko) i mag pl za pes11? Jak nie to ile ktoś musiałby mi dopłacić? Aha i czy opłaca się moje acb pl za lbp2 ang?

Pierwsze nie wiem, ale co do drugiego, to myślę że się opłaca, chociaż ver. eng mniej warta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

opyla się gta eflc(pudełko) i mag pl za pes11? Jak nie to ile ktoś musiałby mi dopłacić? Aha i czy opłaca się moje acb pl za lbp2 ang?

Te dwie gry za pes11 się opłaca wymienić a AC:B PL za LBP2 ANG raczej nie, bo znajdzie się pewnie nawet na forum kilka chętnych osób na wymianę AC:B PL za LBP 2 PL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uncharted 1 czy Uncharted 2?

1 i 2 :D kup sobie obie część po kolei ewentualnie kup 1 a potem wymień na 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uncharted 1 czy Uncharted 2?

Jeżeli możesz to kup obie, ale jeżeli możesz kupić tylko jedną, kup U2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli możesz to kup obie, ale jeżeli możesz kupić tylko jedną, kup U2.

Tzn kupię 2, ale którą pierwszą :P Może głupi taki wybór, ale cóż. Bo ciągnie mnie do u2, ale wypadałoby przejść u1 nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Singstar Polskie hity 1 czy 2?

Qrde, zagiąłeś mnie, mam wersję z obrazka poniżej. Rozgrywka i utwory mi pasują, jest wiele fajnych patentów, podaj mikrofon, duety, pojedynek etc... rok temu na tej jednej płytce upłynęło 2/3 sylwestra, godna polecenia :thumbsup:

sing-star-polskie-hity.jpg?1271748855

Dzięki za wywód, ale wolę opinię kogoś kto grał.

Auć, zabolało ;) :biggrin:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o Yakuzie 3?

Jeżeli lubisz japońskie klimaty i stawiasz gameplay/fabułę ponad grafikę to polecam bo grywalność jest masakryczna. Poza tym jeśli zbierasz pucharki i lubisz wykorzystać z gry 100% to na platynę potrzeba około 100h (jest co robić), więc zabawa na długi czas gwarantowana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn kupię 2, ale którą pierwszą :P Może głupi taki wybór, ale cóż. Bo ciągnie mnie do u2, ale wypadałoby przejść u1 nie?

Fabuła aż tak bardzo powiązana nie jest, niemniej warto zacząć od jedynki, bo dwójka ma lepszą grafikę itd. dlatego zaczynając od dwójki potem możesz być zawiedziony, a tak tylko miło się zaskoczysz. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

popieram... jak się zacznie od U2 to przy u1 może być pewien niedosyt...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie niedosytu nie stwierdzilem. Podobaly mi sie obie czesci. W sumie jakos od tylu ogrywam niektore gry. GoW 3-> collection, U2->U1 :tongue:

Pytanie do tych, ktorzy na prawade widza czym to pachnie. Czy jesli podobaly mi sie gry z serii Ratchet and Clank to seria Lego tez mnie wciagnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napewno grając w kolejności U2 -> U1 nie będzie niedosytu w kwestii fabuły, bo w obu częsciacvh jest super, natomiast tak jak pisał delta3 pod względem grafiki lepsza jest U2... więc lepiej moim zdaniem grac od gorszej do lepszej niz odwrotnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do tych, ktorzy na prawade widza czym to pachnie. Czy jesli podobaly mi sie gry z serii Ratchet and Clank to seria Lego tez mnie wciagnie?

Lego jest fajne jedynie do co-op. Jeszcze mi się nie zdarzyło , żebym odpalił to sam. Czekam z niecierpliwością na piratów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co lepiej, Little Big Planet: Game of the Year Edition czy Uncha1 i Uncha2? Szczerze mówiąc nie wiem co brać. Z jednej strony kręci mnie ten LBP no i to jest ta wersja co daje kilka nowych bajerów tak? Tylko czy to jest raz czy nie ważne że gra posiadała już poprzedniego użytkownika? Z drugiej strony miałbym w końcu tego Nathan Drake który jest sławiony ile wejdzie i sam miałem przyjemność zagrać w demo i prezentuje się świetnie. Hmmm... Jak mówicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co lepiej, Little Big Planet: Game of the Year Edition czy Uncha1 i Uncha2? Szczerze mówiąc nie wiem co brać. Z jednej strony kręci mnie ten LBP no i to jest ta wersja co daje kilka nowych bajerów tak? Tylko czy to jest raz czy nie ważne że gra posiadała już poprzedniego użytkownika? Z drugiej strony miałbym w końcu tego Nathan Drake który jest sławiony ile wejdzie i sam miałem przyjemność zagrać w demo i prezentuje się świetnie. Hmmm... Jak mówicie?

Nie oplaca sie juz bra pierwszego LBP. Dwojka jest w calkiem niezlej cenie, pozwala grac we wszystkie poziomy spolecznosci wiec jak juz to LBP 2. Teraz wez U1 i U2. Swietne gry, wiele godzin dobrej zabawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie! Pomocy! Co wybrać ps move czy dj hero 2? Na ps3 nie miałem styczności ani z grami muzycznymi ani ruchowymi...widziałem oferty i oba tytuły mają podobne ceny. Różnica polega na tym iż na move nie ma ciekawych gier jak na razie, no i gry do niej to też około 150zł :-( a dj to jedna gra bez rozbudowy...co polecacie jakie są wasze opinię odnośnie tych tytułów? Czy dj hero jako tylko gra dorówna żywotnością ps move? Czy warto kupić move by poczekać na nowe tytuły i wykładać na nie kolejne złotówki, o dodatkowym kontrolerze nie wspominając?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×