Skocz do zawartości
Szympek

"Co wybrać?"

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mogę kupić pod koniec miesiąca grę za ok. 2 stówki i myślę nad dwoma tytułami. Są to DA2 i Homefront. DA2 podoba mi się ze względu na długą kampanię i "fajność" tej gry, a Homefront kupiłbym głownie dla multi, które uważam sa lepsze od Black Opsa, który jest jednym z dwóch FPS-ów jakie posiadam .( Mam jeszcze KZ3, ale denerwują mnie spadki FPS i mała ilość broni ) Co według was jest lepszą grą i starczy mi na jak najdłużej, przy czym dostarczy mi ogrom zabawy?

Dziękuję z góry i pozdrawiam.

Bierz DA2, nie pożałujesz:)

A Homefront niedawno wyszedl i zbiera same srednie oceny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się MAG + dodatki na PSN account za 22 zł?

Nominalna cena tych dodatkow przy podzieleniu przez 5 to 20 zł, ale jak nie straszne ci dołożyć te 2 zł więcej to pewnie, że się opłaca. BTW promocja trwa tylko do 30 marca więc niewiele czasu zostało, a później gra będzie droższa(dodatki o 6 zł a gra pewnie 99 zł).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie polecić jakąś grę do 50zł ??

Nie wiem na co się zdecydować.

Pytanie co masz i co Cię interesuje, jaki gatunek, typ gry :) Bo tak to wiesz... sporo do wymienienia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie polecić jakąś grę do 50zł ??

Nie wiem na co się zdecydować.

Zdecydowanie InFamous. Używka akurat za tą cenę, może jeszcze zostanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie polecić jakąś grę do 50zł ??

Nie wiem na co się zdecydować.

Burnout Paradise, Uncharted: Drake's Fortune, Just Cause 2, Call of Duty 4, inFamous, Borderlands, LittleBigPlanet, GTA IV, Fallout 3... dużo by wymieniać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Resonance of Fate bez dwóch zdań, Star Ocean to taka papka z debilnymi postaciami choc system walki ma bardzo dobry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MoH czy COD BO?

Multi nie gra tu znaczącej roli więc co was bardziej przekonuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MoH jest bardzo średni jeśli chodzi o singla. Grafika przeciętna, poziom trudności moim zdaniem za łatwy. Przeszedłem MoH za pierwszym podejściem na poziomie hard, zajęło mi jakieś 6-7h i wcale nie było trudno. Misje nie były też jakoś szczególnie ciekawe, ot standard. Ogólnie gra po prostu przeciętna. Jeśli chodzi o CoD BO to przeszedłem tylko kilka misji. Z tego co mogę powiedzieć jest trudniejsze na poziomie hard. Co do długości ani różnorodności misji się nie mogę wypowiedzieć, ale myślę, że CoD będzie lepszy.

Edytowane przez sadurx
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oblivion albo fallout.

Fallout

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko odpowiadałem na pytanie Zaskrońca ''Gra rpg lub z jej elementami". W tym temacie nigdy nie będę się pytać jaką gre wybrać, sam wiem jaka gra sprawi mi frajdę.

Edytowane przez Madrok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to zupełnie inne gatunki, ale mam wielki dylemat. Batman Arkham Asylum, czy RockBand + gitara + perkusja? Co starczy na dłużej, jak sprawa wygląda z trophy? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to zupełnie inne gatunki, ale mam wielki dylemat. Batman Arkham Asylum, czy RockBand + gitara + perkusja? Co starczy na dłużej, jak sprawa wygląda z trophy? :)

W Batmana grałem, przeszedłem i mam miłe wspomnienia, myślę że gra sprawi Ci dużo frajdy, powinieneś przy niej spędzić trochę godzin jeśli chodzi o platynowanie :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MoH czy COD BO?

Multi nie gra tu znaczącej roli więc co was bardziej przekonuje?

weteran w moh to jak rekrut w black ops bierz black opsa ma świetnego singla wiem na multim ci nie zależy ale powiem że jak już to black ops ma lepszy multi co do poziomu trudności to w black ops weteran jest świetny choć łatwiejszy niż w wordl at war

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie Top Spina 4 - jako, że tematu o tej grze nie mogłem znaleźć - skierowane do osób, które już grały.

Jakie wrażenia? Warte kupowania teraz czy może czekać, aż stanieje? Grałem w demo i spodobała mi się, dlatego zastanawiam się nad kupnem.

Czekam na opinie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to zupełnie inne gatunki, ale mam wielki dylemat. Batman Arkham Asylum, czy RockBand + gitara + perkusja? Co starczy na dłużej, jak sprawa wygląda z trophy? :)

Ja tam bym wybrał Rockbanda, o wiele więcej zabawy z tym będzie.

Pozory, mam GH5, Rockband (The Beatles), GH Warriors Of Rock i Singstar Polskie Hity; wszystkie te płyty leżą praktycznie nie ruszane, wyjątkiem są odwiedziny znajomych czy jakieś większe imprezki u mnie w domu (rzadkość). Wtedy odpalanie tych gier ma jakiś sens. Samemu jeszcze mnie nigdy nie naszło żeby odpalać GH i pykać na gitarce. Jak ktoś jest duszą towarzystwa, ma dużo często odwiedzających go znajomych lub prowadzi dom otwarty to brałbym Rockbanda. Jak chcesz coś dla siebie na zabicie czasu popołudniami to bierz Batmana AA, to jedna z niewielu gier gdzie byłem naprawdę wkurzony że już się skończyła :confused:

Co do trophy to są przeje*@#%*#, w Batmanie można sobie żyły wypruć na trybach combat challange, a w grach typu GH czy Singstar 100% to po ocenie mojego doświadczenia jakieś kilka miesięcy grania :biggrin:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uncharted 1, potem proponuję zakup drugiej części. Borderlands zostaw sobie na deser :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozory, mam GH5, Rockband (The Beatles), GH Warriors Of Rock i Singstar Polskie Hity; wszystkie te płyty leżą praktycznie nie ruszane, wyjątkiem są odwiedziny znajomych czy jakieś większe imprezki u mnie w domu (rzadkość). Wtedy odpalanie tych gier ma jakiś sens. Samemu jeszcze mnie nigdy nie naszło żeby odpalać GH i pykać na gitarce. Jak ktoś jest duszą towarzystwa, ma dużo często odwiedzających go znajomych lub prowadzi dom otwarty to brałbym Rockbanda. Jak chcesz coś dla siebie na zabicie czasu popołudniami to bierz Batmana AA, to jedna z niewielu gier gdzie byłem naprawdę wkurzony że już się skończyła :confused:

Co do trophy to są przeje*@#%*#, w Batmanie można sobie żyły wypruć na trybach combat challange, a w grach typu GH czy Singstar 100% to po ocenie mojego doświadczenia jakieś kilka miesięcy grania :biggrin:

Dzięki, właściwie to za często gości nie mam, raz na 2 tygodnie, jedynie co to z bratem chętnie byśmy pograli wieczorami, ale głównie gram sam, więc faktycznie chyba Batman będzie lepszym wyborem.

@up

Zdecydowanie U2, absolutny must have dla wszystkich posiadaczy ps3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×