Skocz do zawartości
Szympek

"Co wybrać?"

Rekomendowane odpowiedzi

Mafia :) jak dla mnie swietna gra, ten klimat... :)

Rozumiem, że grałeś w Driver`a???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz Drivera. Czemu ? Mafia zawiodła na całej lini. Główny bohater jest strasznie nijaki, w tej grze jestesmy szoferem. Fabuła ma kilka mocnych momentów, lecz zwracam na KILKA. Nie zapada w pamięć. PORT na ps3 to kompletna porażka. Po przejściu singla nie ma NIC do roboty. Co z tego że mamy otwarty świat skoro jest on pusty ? Dosłownie, pusty. Nic nie ma do roboty.

BIerz Drivera, nie dość że można bardzo dobrze się przy nim bawić, to jest wart o wiele więcej niż mafia 2, i będziesz miał większe możliwości do ew. wymiany. Za mafie będziesz miał problem cokolwiek wymienić, za Drivera większość nowych gier

Edytowane przez owNeD.bY.NeVA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz Drivera. Czemu ? Mafia zawiodła na całej lini. Główny bohater jest strasznie nijaki, w tej grze jestesmy szoferem. Fabuła ma kilka mocnych momentów, lecz zwracam na KILKA. Nie zapada w pamięć. PORT na ps3 to kompletna porażka. Po przejściu singla nie ma NIC do roboty. Co z tego że mamy otwarty świat skoro jest on pusty ? Dosłownie, pusty. Nic nie ma do roboty.

BIerz Drivera, nie dość że można bardzo dobrze się przy nim bawić, to jest wart o wiele więcej niż mafia 2, i będziesz miał większe możliwości do ew. wymiany. Za mafie będziesz miał problem cokolwiek wymienić, za Drivera większość nowych gier

Kliknąłem w Twoją kartę i nie widzę, żebyś grał w którąś z tych gier...? Może się mylę...

Otwarty świat i do tego pusty - może po to żeby "dobić" do platynki???

Prędzej czy później obie gry zaliczę - teraz szukam informacji czy na dzień dzisiejszy warto brać Driver`a za 120 pln?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obie gry mam na xboxa.

Za 120 zł oczywiście że nie. Za 120 zł to można już kupić bf3, batmana czy nawet AC : R. Znajdziesz spokojnie taniej.

Edytowane przez owNeD.bY.NeVA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obie gry mam na xboxa.

Za 120 zł oczywiście że nie. Za 120 zł to można już kupić bf3, batmana czy nawet AC : R. Znajdziesz spokojnie taniej.

Używka na allegro od stówki plus wysyłka. Ale dzięki za Twoje opinie - rozważę je. Jutro muszę coś kupić, ponieważ nie ma w co grać... :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na gametrade znajdziesz za około 40 zł taniej, a i tak zawsze można negocjować, więc te pare dodatkowych złotych w dół także leci.

Edytowane przez owNeD.bY.NeVA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na gametrade znajdziesz za około 40 zł taniej, a i tak zawsze można negocjować, więc te pare dodatkowych złotych w dół także leci.

Szału nie ma - 85 pln za angielską wersję (1 szt.). Język nie jest problemem - problem to sprzedaż gry dalej. Druga rzecz - nigdy tam nic nie kupiłem i nie mam doświadczenia jak działa ten serwis - nie chcę się wkur**** więc wolę dopłacić te kilka złotych i mieć święty spokój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heavy Rain- świetna gra, dla mnie platyna była przyjemnością, w ME niestety nie grałem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mass effect 2 czy heavy rain?

Jesli heavy rain to na move jest fajny?

Mass Effect 2 jest takze swietny, przede wszystkim dlugi jak na dzisiejsze standardy, ponad 30 godzin robiac wszystkie misje, jest jeden warunek - trzeba dobrze znac angielski bo nie ma PL wersji a dialogow jest mnostwo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A słownictwo skomplikowane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem pomiędzy: BF3, a MW3.

Dlatego mam kilka pytań: Czy w BF3 tak samo przydaja sie sluchawki (chodzi mi o lokalizacje przeciwnika) jak w MW3?

Ktora z gier jest bardziej polegajaca na skillu gracza?

Gdzie znajde wiecej graczy?

Lubie DeathMatche - czyste zabijanie - ktora z tych gier zapewni mi to?

Nie lubie broni, ktore wygladaja jak z kosmosu. Wole standardowe M4 i AK. Czy w tych grach znajde gdzies te bronie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Dlatego mam kilka pytań: Czy w BF3 tak samo przydaja sie sluchawki (chodzi mi o lokalizacje przeciwnika) jak w MW3?" - Tak, lecz w mw3 słuchawki to konieczność (jeśli grasz "na serio").

"Ktora z gier jest bardziej polegajaca na skillu gracza?" - MW3. BF to raczej gra zespołowa, żeby się wyluzować.

"Gdzie znajde wiecej graczy?" Tu i tu jest sporo, lecz mw3 więcej

"Lubie DeathMatche - czyste zabijanie - ktora z tych gier zapewni mi to?" MW3

"Nie lubie broni, ktore wygladaja jak z kosmosu. Wole standardowe M4 i AK. Czy w tych grach znajde gdzies te bronie?" W obu grach masz te bronie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie. Wybór pada na MW3. Zakup BF'a przekładam na później

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie. Wybór pada na MW3. Zakup BF'a przekładam na później

Ja bym na Twoim miejscu zrobił odwrotnie. Chociaż zbyt dużo czasu nie spędziłem przy tych dwóch grach, jednak BF3 bardziej mi się spodobał i myślę nad zakupem jego. Pozdrawiam.

Edytowane przez Jujo480

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym na Twoim miejscu zrobił odwrotnie. Chociaż zbyt dużo czasu nie spędziłem przy tych dwóch grach, jednak BF3 bardziej mi się spodobał i myślę nad zakupem jego. Pozdrawiam.

Ale nie widzisz, że on ma takie wymaganie, co do gry, które spełnia MW3, a nie BF3, a ty mu mówisz, że wziąłbyś BF3, bo "bardziej ci się spodobał" - zastanów się, co mówisz. Zwróć uwagę na to, czego oczekuje gracz.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Driver SF czy Mafia II?

Mafia II. Klimat w tej grze i obecny okres przedświąteczny doskonale się uzupełniają. Pozatym nie rozumiem po co tak jedziecie po mafii. Gra jest bardzo zacna choć recenzje miała przecietne. Uważam, że trzyma klimat jedynki. Nie jest idealna ale grywalność i atmosfera przebija się zdecydowanie na jej korzyć. Jestem na 5 rozdziale dopiero, ale wciąga jak niewiem. W drivera nie grałem, ale czytając recenzje i oglądając gameplaye to tą grę po godzinie wywalił bym z czytnika. Nuuuda. Z pierwowzorem nie ma nic wspólnego. Jednak wiadomo są rózne gusta i trudno przewidzieć co Ci sie kolego alien666 spodoba. Najlepiej kup obie te gry. Ze sprzedażą czy wymianą obu pozycji nie powinieneś mieć problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dragon Age2 czy Dead Space2 ???

Dragon Age 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dead Space 2.

DA 2 to porażka na całej lini.. Z RPG nie ma już bodajże nic wspólnego, prawie żadnych nawiązań do naszego bohatera z DA 1, co jest dla mnie nie zrozumiałe. Brak swobody, masz wytyczone ścieżki po których masz chodzić, potwory respią się w tych samych miejscach, grafika żałosna... Jedyny plus to forma opowieści fabuły. Gdzie nie czytałem recenzji, nie słuchałem gra była mieszna z błotem po całości. Nie zasługuje na więcej niż 5+/10.

Polecam ---->

Gość zna się dość dobrze na grach rpg, jest na bieżąco, i stara się być obiektywny. Polecam.

Lepiej od kolegi/znajomego wziąść na pare dni, i zapomnieć.

Edytowane przez owNeD.bY.NeVA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taką mam chęć na jakąś nową gierkę i zastanawiam się między MW3, U3, a AC:R. No i właśnie nie wiem co najlepiej wziąć. Prędzej czy później i tak kupię wszystkie gry, ale jaką teraz. Wszystkie można wyrwać w podobnych cenach. No ale coś napiszę dlaczego się waham :) No to tak... Mam BF3, podoba mi się, ale mam jakąś taką chęć na MW3, w każdą poprzednią część COD'a grałem tylko singla no i w MW2 grałem na pc na multi i podobało mi się. Ale sam nie wiem czy warto i nie lepiej poczekać aż stanieje. U1 i U2 przeszedłem i bardzo mi się podobało. Na multi nie mam zamiaru grać w U3, bo zupełnie mi się po becie nie podoba. Grałem w Assassina I, ale nie przeszedłem, bo mnie zanudziła. II była moim zdaniem świetna, a Brotherhood jeszcze lepsza. Na prawdę lubię tą serię, ale też tylko na singla, grałem w betę i mi się nie podobało za bardzo, tzn jakoś nie mogłem ogarnąć, ale grałem tylko chwilkę. Może przekonacie mnie jednak do multi. Z góry dzięki za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imo nie opłaca się brać AC : R. Postarzala grafika, fabuła taka sobie, gra nie zapada w pamięć.

MW3 według mnie najlepszy CoD. Grafika nie jest kiepska, nie jest boska, jest bardzo dobra, i tyle. 60 fps. Singl jest naprawdę zajebisty, ma swoje momenty. Tryb survival jest bardzo rozbudowany i wciąga o ile masz znajomych z którymi pograsz. Multi to chyba nie ma co mówić. Jak zwykle najwyższa liga. MW3 zaskoczyło mnie. Nie spodziewałem się tak dobrej gry. Serio.

Uncharted 3. Tutaj nie trzeba się rozpisywać : grafika, muzyka, fabuła, klimat, postacie, miejsca które zwiedzimy, wszystko to najwyższy poziom.

Na Twoim miejscu brałbym uncharted 3. Singl zapewni Ci około 15 godzin, razem z skarbami. Masz też niezłego coopa, ale dobrze by mieć znajomych. AC zawiódł, czekaj lepiej na AC 3. Uncharted jak przejdziesz to spokojnie wymienisz na MW3, gdzie spędzisz spokojnie +50h.

Edytowane przez owNeD.bY.NeVA
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo! Myślę, że tak właśnie zrobię. W AC też napewno zagram, ale to jak stanieje :) Także chyba jutro zamawiam U3 :) Jutro dam Ci plusa, bo piszę z telefonu teraz.

Chyba, że kupię U3, przejdę, wymienię na AC, przejdę i wymienię na MW3 :)

Edytowane przez maciek1422

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cokolwiek kupisz przy odrobinie szczęsci uda Ci się wymienić na resztę. AC opłaca się tylko zdobyć na pare dni i obczaić fabułe.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×