Skocz do zawartości
Szympek

"Co wybrać?"

Rekomendowane odpowiedzi

Ponawiam pytanie.

weź człowieku poszukaj na forum, youtube a nie spamujesz ,

Edytowane przez fatbear

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

weź człowieku poszukaj na forum, youtube a nie spamujesz ,

Słuchaj kolego , to forum a w szczególności ten temat po to jest aby się pytać. Sam kiedyś może będziesz potrzebował pomocy w doborze gry. A do kolegi Acrayd o którym mówisz - cierpliwości na pewno ktoś odpowie.

Edytowane przez crash5
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jakbym wybieral to wziąłbym skyrim, samo to że przy ds można się nieźle powkurzac by mnie odrzuciło. A z filmikow i wgl opini podoba mi się skyrim :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałby wychaczyć jakąś sieciową grę, najlepiej spośró: BF3, MW3 i Uncharted3(tu spora przewaga dzięki genialnemu singlowi)

a jednocześnie mam ochote na RPG, tylko ,że.

Kupił bym Skyrima, ale 200 zł skoro chce jeszcze drugą to za dużo. Myślałem ,żeby może kupić Uncharted 3 + ew. wypatrzyć gdzieś tanie(może być używane, oby działało) RPG jak Fallout: New Vegas albo Deus ex: HR.

Pomocy! Z góry dzięki!

Edytowane przez Jeremy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam DA 1 się dość znacznie podobało. Ale 2 już według mnie jest gorsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie.

Już postanowiłem że zakupie któromś z tych gier: battlefield 3 lub CALL OF DUTY MODERN WARFARE 3.

Co polecacie? jakie są plusy i minusy obu gier? oraz która jest lepsza do gier onine?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Call of Duty Modern Warfare 3 = Single Player

Battlefield 3 = Multiplayer

Modern Warfare 3 jest lepsze na konsole, a Battlefield 3 jest głównie robiony na PC. Czyli jak na moje, na konsole bardziej się opłaca MW3, a na PC Battlefield'a 3. Wszystko.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Co byście wybrali Gran Turismo czy Dj Hero? a może cos innego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te dwa tytuły co podałeś tak bardzo różnią się od siebie, że nikt Ci jednoznacznie nie odpowie na to pytanie.

Może sprecyzujesz swoje zainteresowania, hobby.

Dj Hero nie miałem i raczej mieć nie będę, ale mam GT 5.

Gra jest bardzo rozbudowana, jest masa samochodów, coś ponad 1000, różne trasy, grafika ładna, jednak gra ta stawia głównie na fizykę jazdy i jeśli nie masz kierownicy to nie odczujesz pełni tej gry, której i ja do niedawna nie znałem :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze sie roznia. :D

Ale jak wy byscie mieli do wyboru te 2 gry to ktora byscie wybrali. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wybrałbym Gan Turismo 5.

Edytowane przez Kryman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze sie roznia. :D

Ale jak wy byscie mieli do wyboru te 2 gry to ktora byscie wybrali. :)

Obie sa dobre, ale tak jak napisal kolega wyzej - sa skrajnie rozne, wiec nikt nie pomoze nikomu w wyborze miedzy salami a mlotkiem czy miedzy flaszka coca coli a sloiki9em majonezu.

Mam GT5 i mam guitar Hero Rock Legends. Obie gry zapewniaja frajde, ale GT jest dla bardziej wymagajacych a tym samym zapewnia hecy na bardzo dlugo - ja mam 90% gry, ale czuje jakbym gre dopiero liznal.

Do GT dobrze jest miec kierownice (chocby DFGT) bo na padzie to takie lizanie lizaka przez papierek. Owszem, sa tacy, ktorzy padem wbija do swiatowej czolowki na jakims torze, ale jest ich bardzo malo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dj hero masz kontroler i możesz mykać, a w GT 5 z decka kapa na padzie, tak jakbyś grał w tego chociażby dj hero na padzie, ja np teraz zamówiłem Logitech Driving Force EX, jest niedroga a się sprawdza ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za podpowiedzi,chyba trzeba jeszcze jakas kase skolowac i obydwie kupic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko którą grębyście wybrali i bym prosił o plusy i minusy każdej, a grami są shift 2 oraz Top spin 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko którą grębyście wybrali i bym prosił o plusy i minusy każdej, a grami są shift 2 oraz Top spin 4

Kolejne dwie skrajne gry. Jedna to tenis a druga wyścigi hmm... Jedyne co mogę ci poradzić to pooglądanie gameplay'ow na youtube.

PS. Ja na twoim miejscu wziąłbym Shift'a

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że skrajne gierki, ale chciałęm poprostu wasze zdanie poznać gdyż przede mną ciężki wybór bo muszę wybrać grę już dzisiaj ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że skrajne gierki, ale chciałęm poprostu wasze zdanie poznać gdyż przede mną ciężki wybór bo muszę wybrać grę już dzisiaj ;)

ale sprecyzuj czy chcesz biegać Federer'em czy jeździć samochodem no ludzie ogarnijcie nikt za Was nie wybierze co chcecie robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wy robicie z ludzi głupków? Skoro podaje Shifta 2 i Top Spina to chyba wie, że jedna to wyścigi, a druga to tenis, więc po co mu to mówicie i piszecie, że to dwie skrajne gry - właśnie dlatego pyta się jaką wybrać, która ma lepszy gameplay, przy której lepiej się będzie bawił, więc co ma sprecyzować? Gdyby powiedział, że woli wyścigi to pytanie nie miałoby sensu, tak więc zastanówcie się czasem co piszecie. Ja osobiście wybrałbym Shifta2 - pograłem trochę na PC i nie było tak źle, poza dość słabą grafiką.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Zamierzałem kupić Skyrima na PS3, ale się rozmyśliłem, ze względu na brak lokalizacji czy jak to się nazywa. Teraz myślę żeby kupić BFa 3 albo Red Dead Redemption GOTY. Chciałbym się was zapytać, która gra mi da więcej frajdy, przy której można dłużej posiedzieć? RDR wydaje się być fajne, ale nie wiem czy ktoś jeszcze w to gra, chodzi mi o multiplayer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Zamierzałem kupić Skyrima na PS3, ale się rozmyśliłem, ze względu na brak lokalizacji czy jak to się nazywa. Teraz myślę żeby kupić BFa 3 albo Red Dead Redemption GOTY. Chciałbym się was zapytać, która gra mi da więcej frajdy, przy której można dłużej posiedzieć? RDR wydaje się być fajne, ale nie wiem czy ktoś jeszcze w to gra, chodzi mi o multiplayer.

Jeśli chodzi o single player, na pewno dłuuużej posiedzisz przy RDR, gdyż to sandbox. Multiplayer? Tego ci nie powiem, ale myślę, że na pewno ktoś jeszcze w to gra. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×