Skocz do zawartości
Szympek

"Co wybrać?"

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam taki dylemat: ktorego Assassina Creeda wybrac? Dodam, ze dawno temu gralem w 1 na komputerze i sie teraz zastanawiam - 2, brotherhood czy revelations?

zdecydowanie 2. Przejdziesz- weźmiesz się za AC:B skończysz to AC:R będzie tanie :)

2jkę przeszedłem- była świetna. Za Brotherhooda nie miałem czasu się jeszcze zabrać, w Brotherhood masz multi, które podobno rewelacyjne nie jest. Poza tym jest to seria w której lepiej iść po kolei. Bo fabuła ma tu znaczenie.

Edytowane przez Kpt.Bomba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki dylemat: ktorego Assassina Creeda wybrac? Dodam, ze dawno temu gralem w 1 na komputerze i sie teraz zastanawiam - 2, brotherhood czy revelations?

Po kolei kolego: 2, brotherhood,revelations

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dirt 3 ? (w Dirt 2 wbiłem platynę, super gra)

czy

Gran Turismo 5? (chce jakieś wyścigi, nie mam kierownicy, pad)

oraz

Demon's Souls (chce w końcu się sprawdzić)

czy

L.A Noire

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dirt 3 ? (w Dirt 2 wbiłem platynę, super gra)

czy

Gran Turismo 5? (chce jakieś wyścigi, nie mam kierownicy, pad)

oraz

Demon's Souls (chce w końcu się sprawdzić)

czy

L.A Noire

GT5(Dirt 3 szybko się nudzi) i Demons souls (L.A. Noire spoko gierka lecz monotonna)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dirt 3 ? (w Dirt 2 wbiłem platynę, super gra)

czy

Gran Turismo 5? (chce jakieś wyścigi, nie mam kierownicy, pad)

oraz

Demon's Souls (chce w końcu się sprawdzić)

czy

L.A Noire

Zależy co Cie bardziej kręci. Gran Turismo to genialna gra na kierownicę. Masz mnóstwo samochodów, jazda po torach i szutrach, itd.

Z tym, że nie ma tutaj fajerwerków, sypiących się fur w drobny mak, itd. Tutaj masz po prostu prawdziwą jazdę z krwi i kości.

DIRT 3 to po prostu jakby dodatek do DIRT 2, który miał być bardziej poważny i skupiony na rajdach, a wyszło jak wyszło...

Mi DIRT 2 również bardzo się podobał, ale D3 to dla mnie porażka na całej linii. Do tego non-stop wyskakujące informacje, ile to DLC już nie ma do tej gry.

Co do Deamons Souls czy LA Noire, to weź pod uwagę to, że DS to gra która jest bardzo długa i wymaga sporej dozy cierpliwości.

Zaś LA Noire wymaga dobrej znajomości angielskiego, jako że trzeba czytać dialogi i odpowiednio reagować na nie.

Co nie zmienia faktu, że każda wymieniona przez Ciebie gra to sporo godzin dobrej zabawy.

Czego byś nie wybrał, żałować nie będziesz na pewno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gran Turismo 5 imo lepsze. Więcej tras ( W dirtcie dopadnie Cię niesamowitna monotonnia po paru godzinach), samochodów (ponad 1 k), REALIZM, i masa dodatkowych rzeczy typu licencje itp.

Oraz Demons souls. LA NOIRE jest troche (zajebiście) schematyczne imo, do tego nie jest po polsku, a żeby wszystko zrozumieć będziesz potrzebować conajmniej dobrego angielskiego.

Edytowane przez owNeD.bY.NeVA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z starszych gierek chyba się zastanowilem co bedzie lepsze więc:

Mass effect 2 , heavy rain, gta 4 czy gt5?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wziął HR lub ME2. A grales w ME? Gta IV mnie znudziło, gt5 też bez szału chyba że masz kierę. W HR grałem tylko w demko ale troszke mnie znudzilo, no ale to tylko demko, więc wiesz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja może spróbuję tutaj - Szukam gry która wystarczy mi na dość długo, może to być przyzwoity singiel z dość wciągającym multi, albo po prostu gra gdzie dużo jest do zrobienia, najlepiej gdyby była gdzieś do wyhaczenia na allegro za około 40 zł bo mam pustkę w głowie aktualnie i żadnego tytułu nie mogę sobie przypomnieć :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz grę pokroju 40 zł(lol) to wydaję mi się że Killzone 2 spełnia twoje wymagania jest singiel,dobre multi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz grę pokroju 40 zł(lol) to wydaję mi się że Killzone 2 spełnia twoje wymagania jest singiel,dobre multi

Akurat mi chodzi o używkę a nie nówkę, więc nie aż takie "lol". W każdym bądź razie FPSy średnio mnie ciągną do siebie ale w każdym razie dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki dylemat: ktorego Assassina Creeda wybrac? Dodam, ze dawno temu gralem w 1 na komputerze i sie teraz zastanawiam - 2, brotherhood czy revelations?

Bierz Brotherhood i się nie zastanawiaj. Wspaniała gierka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja może spróbuję tutaj - Szukam gry która wystarczy mi na dość długo, może to być przyzwoity singiel z dość wciągającym multi, albo po prostu gra gdzie dużo jest do zrobienia, najlepiej gdyby była gdzieś do wyhaczenia na allegro za około 40 zł bo mam pustkę w głowie aktualnie i żadnego tytułu nie mogę sobie przypomnieć :confused:

Motorstorm Pacific Rift

Uncharted 2

Assassin's Creed 1, przy dobrych wiatrach 2 wyhaczysz ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja może spróbuję tutaj - Szukam gry która wystarczy mi na dość długo, może to być przyzwoity singiel z dość wciągającym multi, albo po prostu gra gdzie dużo jest do zrobienia, najlepiej gdyby była gdzieś do wyhaczenia na allegro za około 40 zł bo mam pustkę w głowie aktualnie i żadnego tytułu nie mogę sobie przypomnieć :confused:

Najlepiej weź Uncharted 2, satysfakcja gwarantowana. thumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej weź Uncharted 2, satysfakcja gwarantowana. thumbsup.gif

Popieram przedmówców. Gra nie jest już tak droga, a daje mnóstwo zabawy na długie godziny i jest dobry multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wg Was lepiej wybrać? RDR Goty czy Rage? Ewentualnie coś innego jeszcze :) tak do 100zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wg Was lepiej wybrać? RDR Goty czy Rage? Ewentualnie coś innego jeszcze :) tak do 100zł.

A w ogóle da się dostać Rage w takiej cenie? Rage ma masę błędów związanych z tzw "screen splitting" oraz doczytywaniem tekstur do tego płytką fabułę... Chociaż samo zwiedzanie waste lands a zwłaszcza opuszczonego miasta daje trochę frajdy... Co do RDR cóż jeśli lubisz westerny i chcesz się wcieli w rasowego gringo... najlepsza okazja. Gra ma swoje glitche tu i tam ale solidna produkcja, którą w ciemno mogę polecić.

Z podobnych gier hmm

-Borderlands ma klimat nieco podobny do Rage (chociaż trochę inaczej podeszli tu twórcy do tematu). Dobre połączenie FPS i hack & slash... zabawa na dłuuugie godziny.

-Mafia II... nie jest to może idealny SandBox ale gra daje sporo frajdy a klimacik lat 50'tych jest jakby to powiedziały pingwiny "lodzio-miodzio" : ) Gra jednak potrzebuje sporo czasu by się rozkręcić, ale da się lubić.

-Od biedy nasz stary rodzimy Call of Juarez 2, gra jest teraz tania jak barszcz i obok RDR jest to najlepsza gra w klimatach dzikiego zachodu. Od "The Cartel" trzymać sie jednak z daleka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na zavvi rage teraz za 20 funciakow jest :) wiec okolo 100zl liczac wiec da sie go wyrwac w tych pieniadzach :)

co do RDR to nie jestem jakims fanem westernow, po prostu tez jest za okolo 100zl na zavvi teraz.

Mówisz, że Mafia 2 daje rade? czytałem opinie i wielu ludzie zjechało tą produkcje z gory na dol :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wg Was lepiej wybrać? RDR Goty czy Rage? Ewentualnie coś innego jeszcze :) tak do 100zł.

Zdecydowanie RDR - przeszedłem, i jak dla mnie gra na 10 - jedna z najlepszych gier obecnej generacji konsol! I to absolutnie nie tylko dla fanów westernów! Gra miażdży suty! Mam 28h gry na singlu + 20 na multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na zavvi rage teraz za 20 funciakow jest :) wiec okolo 100zl liczac wiec da sie go wyrwac w tych pieniadzach :)

co do RDR to nie jestem jakims fanem westernow, po prostu tez jest za okolo 100zl na zavvi teraz.

Mówisz, że Mafia 2 daje rade? czytałem opinie i wielu ludzie zjechało tą produkcje z gory na dol :)

24.95 + 1 funt za przesyłkę = 25.95.

Funt stoi tragicznie wysoko, więc 25.95 * 5.1 = 132 zł ;)

Poza tym RAGE będzie szedł w dół, jak cała reszta gier, która miała premierę już jakiś czas temu.

Ceny powinny się zatrzymać na 17.95, ewentualnie na 14.95. Wtedy można kupować, bo wiadomo, że nie stanieje.

Chociaż ostatnio kupiłem Deusa to staniał do 9.95...masakra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wg Was lepiej wybrać? RDR Goty czy Rage? Ewentualnie coś innego jeszcze :) tak do 100zł.

Oczywiście, że RDR. W ogóle jak śmiesz pytać. :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam totalnie pojęcia gdzie to napisać, więc napiszę tutaj.

Potrzebuję listę tytułów, które posiadają osiągnięcia w grze (nie chodzi o trofea).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dead Island ma pewne osiągnięcia jeśli o to Ci chodzi (nie trofea). No i burnout paradise. Oba mają trofea ale również takie osiągnięcia. Tyle mi przychodzi do głowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki dylemat: ktorego Assassina Creeda wybrac? Dodam, ze dawno temu gralem w 1 na komputerze i sie teraz zastanawiam - 2, brotherhood czy revelations?

Możesz kupić wpierw Brotherhooda (choć przyznaję,że gra czasami mnie usypiała) i poczekać aż Revelations opadnie z ceny i wtedy go zakupić. wink.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×