Skocz do zawartości
Szympek

"Co wybrać?"

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie chce po to żeby obczaić fabułę. Chyba zrobię tak jak napisałem. Hmm... Muszę się jeszcze dead island pozbyć :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Deus ex czy Batman AC? nie gralem i nie lubie gier rpg i troche boje sie Deusa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem w obie i jakoś hmm... nie wkręciłem się po prostu w Deus Ex'a, a Batman to naprawdę wypas tytuł. Nie zastanawiałbym się i łykał batmana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Deus. IMO z U3 najlepsze gry tego roku. Fabuła, postacie, muzyka, lokacje, wszystko jest cholernie dobre, szeczgólnie fabuła, która jest naprawdę prze zajebista.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Deusa, ale nie grałem w batmana, bo to jakoś nie moje klimaty :) Ale deus na prawdę jest świetny! Nie ma on właściwie dużo z rpg, fabuła tak jak kolega wyżej napisał jest świetna i ogólnie rewelacja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, tak więc niedługo święta i zastanawiam się o co poprosić świętego Mikusia.

Najprawdopodobniej, będzie to TES V: Skyrim. Dlatego proszę Was(tych którzy grają, Joxer TeaMan widziałem ,że w to grasz :D) o wypowiedzenie się. Wszyscy chwalą tą gre. Mam w sumie na coś takiego ochote. Nie przeszkadza mi nawet bardziej, brak polonizacji, sądzę ,że sobie poradze(poradziłem sobie z MGS4 i RDR - wszystko zrozumiałem, więc nie będzie źle :))

Jednak więcej pytań mam odnośnie, PSmove. Tak więc najprawdopodobniej, będe kupował na święta, tylko ,że moje pytanie brzmi: Gdzie moge znaleźć Move'a w najatrakcyjniejszej cenie (started pack)+ w miarem tanie Sports Champions(może być używane, oby działało)+ ew. drugi move.

Ceny są różnorodne, w Media markt kosztuje 300zł(buhahah), w sklepach internetowych cena to od:170-220, a Sports Champions nowe to zazwyczaj 120 zł(co dla mnie trochę dużo, jak na grę która powinna być w zestawie).

Bardzo proszę o pomoc! Z góry dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK fundusze na jedną grę (na razie) a więc tak co brać skyrim'a czy dark souls'a? A może jakiś inny hit ale raczej te dwa pierwsze mnie interesują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, tak więc niedługo święta i zastanawiam się o co poprosić świętego Mikusia.

Jednak więcej pytań mam odnośnie, PSmove. Tak więc najprawdopodobniej, będe kupował na święta, tylko ,że moje pytanie brzmi: Gdzie moge znaleźć Move'a w najatrakcyjniejszej cenie (started pack)+ w miarem tanie Sports Champions(może być używane, oby działało)+ ew. drugi move.

Ceny są różnorodne, w Media markt kosztuje 300zł(buhahah), w sklepach internetowych cena to od:170-220, a Sports Champions nowe to zazwyczaj 120 zł(co dla mnie trochę dużo, jak na grę która powinna być w zestawie).

Bardzo proszę o pomoc! Z góry dzięki!

W RTV EURO AGD jest zestaw PS Move + Sports Champions za 279 złoty, zatem oferta jest niezła. Pozdrawiam.

Edytowane przez Jujo480

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Acrayd

Ciezki wybor. Ja nie potrafilem sie zdecydowac i kupilem obie:p. I teraz gram na zmiane w skyrima i ds:p obydwie sa fajne. Ppwiem tak, jesli zalezy ci na fabule i hmmm na roBudowanym swiecie( nie mowie ze ds tego nie ma) to bierz skyrima. Jesli zalezy ci hmmm na tym niepowtarzalnym klimacie ds to wez ds:p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś wypisać takie gry "Must have", w które powinienem zagrać? (exclusive, multiplaytformowe)

Posiadam / mam / grałem:

Midnight Club: Los Angeles, Uncharted 2, Gran Turismo 5, Batman AA, Borderlands, Motorstorm 1 & 2, inFamous, LBP, RE5, Star Wars TFU1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem God of War 3, Heavy Rain, Uncharted 1,2,3 GTA4, Bioshock , Heavenly Sword , Dead Space 1,2 ,Killzone 2

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak więcej pytań mam odnośnie, PSmove. Tak więc najprawdopodobniej, będe kupował na święta, tylko ,że moje pytanie brzmi: Gdzie moge znaleźć Move'a w najatrakcyjniejszej cenie (started pack)+ w miarem tanie Sports Champions(może być używane, oby działało)+ ew. drugi move.

Ceny są różnorodne, w Media markt kosztuje 300zł(buhahah), w sklepach internetowych cena to od:170-220, a Sports Champions nowe to zazwyczaj 120 zł(co dla mnie trochę dużo, jak na grę która powinna być w zestawie).

Bardzo proszę o pomoc! Z góry dzięki!

W MM jest teraz Zestaw 2 x Move + Kamerka + Move Fitness za 280 czy tam 290zł. Co sie opłaca ;] potem tylko z allegro sport champions i masz prawie pełny zestaw ;d ale już we dwoje można pograć ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Must have to RDR :)

Ps. Fajnie że ktoś minusuje moje wypowiedzi w których pomagam innym wybrać gre. Brainless..

Edytowane przez owNeD.bY.NeVA
  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z must Have'ów moim skromnym zdaniem GoW, Uncharted, Heavenly Sword, Prototype(może i słaba dla niektórych, ale mi jakoś straasznie podpasowała ta gra), dmc i coś co w pewnie malo kto tutaj grał Disgaea 3 i 4. Pewnie jeszcze jakies bym wymyślił, ale nie chce mi się zastanawiać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Acrayd

Ciezki wybor. Ja nie potrafilem sie zdecydowac i kupilem obie:p. I teraz gram na zmiane w skyrima i ds:p obydwie sa fajne. Ppwiem tak, jesli zalezy ci na fabule i hmmm na roBudowanym swiecie( nie mowie ze ds tego nie ma) to bierz skyrima. Jesli zalezy ci hmmm na tym niepowtarzalnym klimacie ds to wez ds:p

Problem u mnie z tym że grałem w Demon's Souls'a (+100h) ale bardzo zainteresował mnie Skyrim angielski to nie problem dla mnie, ale nie grałem we wcześniejsze odsłony TES'a (potem nadrobię). A więc mam dylemat czy sięgnąć po coś nowego czy coś co już dobrze znam. Jak skyrim stoi z systemem walki? Wiem że to drugi plan w skyrim'ie ale nie chciałbym walczyć z przymusy w tej grze :/ Ogólnie później zaopatrzę się w obydwie gry, więc co proponujecie jako pierwsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ostatnio naszła mnie ochota zagrać w Spidermana,którą część polecacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto poleca gierkę fajną żeby tak do 50zł wylicytować na allegro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

God of War 1,2,3; HEAVY RAIN; UNCHARTED 2, (szczególnie rozgrywka online polecam )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ostatnio naszła mnie ochota zagrać w Spidermana,którą część polecacie?

Spider-Man 3: The Game - gra może jest stara,nie ma super grywalności i nie ma multi ale osobiście mnie wciągnęła i miło mi się w nią grało.Gra dość dobra ale mi nie chciało się jej po raz 2 przechodzić tak szczerze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie.

Problem u mnie z tym że grałem w Demon's Souls'a (+100h) ale bardzo zainteresował mnie Skyrim angielski to nie problem dla mnie, ale nie grałem we wcześniejsze odsłony TES'a (potem nadrobię). A więc mam dylemat czy sięgnąć po coś nowego czy coś co już dobrze znam. Jak skyrim stoi z systemem walki? Wiem że to drugi plan w skyrim'ie ale nie chciałbym walczyć z przymusy w tej grze :/ Ogólnie później zaopatrzę się w obydwie gry, więc co proponujecie jako pierwsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×