Skocz do zawartości
Szympek

"Co wybrać?"

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam pytanie o RE5 ... kupiłem właśnie na Allegro z braku laku. Pierwsze wydania RE pochłaniałem z pasją i zaangażowaniem. Czy ktoś kto grał w piątke może się wypowiedzieć ... Warto?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wybrać AC2 czy Uncharted 1? (później by była U2, najpierw chcę zacząć od 1)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RE5 odbiega od wcześniejszych re ale moim zdaniem warto super się gra z drugą osobą, fajni bossowie jak jesteś fanem re to będzie git ,mi tam bardzo się re5 podobał

Co do ac2 i u1 to 2 różne gry obie fajne ale jak chcesz potem brać u2 to wybór tylko 1 bierz u1 .Ac2 też polecam bo jest grą na długie godziny do zabawy -fajna historia i zwiedzanie bo AC1 odradzam wieje nudą i schematami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tekken 6 czy Virtua Fighter 5??

Jeżeli zależy Ci jedynie na czystej frajdzie płynącej z obijania pysków, wybierz Tekken 6. Jeżeli natomiast masz wkrętę na naukę combosów i długie szlifowanie umiejętności to Virtua Fighter 5 jest stworzone dla Ciebie. Poza tym VF5 możesz wyrwać za 50zł, a T6 za dwa razy drożej. Osobiście posiadam już VF5 i zamierzam kupić T6, który chyba sprawi mi więcej frajdy w szczególności w VS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie o RE5 ... kupiłem właśnie na Allegro z braku laku. Pierwsze wydania RE pochłaniałem z pasją i zaangażowaniem. Czy ktoś kto grał w piątke może się wypowiedzieć ... Warto?

Nie jest to co prawda typowy RE,ale grałem w niego mając jeszcze x-pudło i grało mi się dosyć przyjemnie.Jeżeli grałeś w poprzednie części to na tej możesz się trochę przejechać.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tak się pytam... jest w planach wyjscie jakichkolwiek szachów na PSN? bo nie ma, a fajnie by było... za 20 zł, nawet w minis, ew. drożej ale wtedy to by musiałybyć bardziej rozbudowane...

Te "Fritz Chess" są na allegro za 89 zł, a oglądam filmiki i napewno 89 nie dam... :P

Edytowane przez Miszcz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemek 07 ja bym proponował najpierw Batmana AA można za 100zł wyrwać(według mnie jedna z lepszych gier roku 09 po Unchatred),a potem jeśli multi to COD MW2 LUB BBC2 gram w obie aczkolwiek okazjonalnie jeśli jest trochę czasu,platinum KILLZONE 2,Heavenly sword,Uncharted DF i masa innych które jak ogrsz to nowsze ztanieją.Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wybrać?? Bardziej stawiam na single niz na multi ( Bioshock 2, Just Couse 2, Batman AA, BC2, Heavy rain) tyle dobrych tytulow w zaleglosci :wacko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaką grę wybrać! Czy Call of Duty 4 Modern Warfare ,Call of Duty Modern Warfare 2 czy Battlefield Bad Company 2 ?????

Chodzi mi głownie o single playera ale i nie tylko:)

Proszę o wasza pomoc! A może lepiej poczekać na jakaś ciekawa pierwszo-osobowa strzelanke ???

Edytowane przez Macho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Modern warfare 2 przeszedłem i jak dla mnie single bardzo intensywny i efektowny ale krótki, liniowy i chaotyczny. Nie ma za duzo przemyslanych akcji jak podejsc przeciwnika itp tylko parcie na przód.  W BC2 nie grałem to niech ktos inny sie wypowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

  a wiec jezeli chodzi o sp to modern warfare 2 a jezeli o multi i sp bc2 a o mw nie ma co gadac...

croppek

guitar hero ;)

Edytowane przez Visuall

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Battlefield Bad Company 2 bardzo dobre multi, nudny single.

Call of Duty Modern Warfare 2 bardzo dobre multi, bardzo dobry skondensowany oraz dynamiczny single.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra! Ale jeśli chce grę do single i multi to co lepiej wybrać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz Bad Company 2, ukończyłem tryb single i wbrew temu co piszą inni uważam że tryb dla pojedynczego gracza jest fenomenalny, dużo lepszy od pierwowzoru, ciągła akcja, wspaniały polski dubbing z nutką humoru oraz przepiękna oprawa wizualna, w nie których misjach widoki zapierają dech w piersiach szczegółami. Jedyna wada: troszkę za krótka...

Co do trybu mp to jest zajebisty! Zdobywanie coraz lepszych broni, odznak, nieśmiertelników wciąga jak cholera, fakt w grach tego typu to już standard ale tutaj jest to zrobione perfect. Uważam że gra jest warta tych pieniędzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bierz Bad Company 2, ukończyłem tryb single i wbrew temu co piszą inni uważam że tryb dla pojedynczego gracza jest fenomenalny, dużo lepszy od pierwowzoru, ciągła akcja, wspaniały polski dubbing z nutką humoru oraz przepiękna oprawa wizualna, w nie których misjach widoki zapierają dech w piersiach szczegółami. Jedyna wada: troszkę za krótka...

Co do trybu mp to jest zajebisty! Zdobywanie coraz lepszych broni, odznak, nieśmiertelników wciąga jak cholera, fakt w grach tego typu to już standard ale tutaj jest to zrobione perfect. Uważam że gra jest warta tych pieniędzy

Niestety nie ma polskiego dubbingu na ps3 ;( Jest na x360 i PC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie ma polskiego dubbingu na ps3 ;( Jest na x360 i PC

Szkoda bo dubbing jest znakomity.Grałem w wersje na X360, mimo wszystko i tak polecam :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj będzie ostro.

Więc tak. Przede wszystkim witam wszystkich ( : D ), jako że jestem tutaj nowy. Cholera.

Mówiłem że będzie ostro, a mianowicie mam do wyboru :

Fight Night r4

Midnight Club LA Complete Pack

DLC The Lost and Damned do GTAIV (+ jakieś pierdółki na PSN)

Call of Duty MW2

The Saboteur

i pierwszy raz nie wiem kompletnie co wybrać....kocham AoT the 40th day, GTA IV (rzecz jasna), a z drugiej strony przydałaby się jakaś bijatyka (SvR 2008 troszkę lipny) i ogólnie jestem :wacko:.

Dziękóweczka za pomoc wszelaką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super Street Fighter 4 + MW2 i masz zabawę na bardzooooooooo bardzoooooooooo długo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra! Ale jeśli chce grę do single i multi to co lepiej wybrać?

Killzone 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Killzone 2 - grałem w singleplayer'a i moim zdaniem jest nudny!! Dobry dla graczy rozpoczynających przygodę z ps3!

- grałem także w multiplayer'a jak dla mnie grałem w lepsze!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupcie sobie Uncharted 2 super singiel ale i multi radzi sobie.Moze to nie fps ale fajnie się strzela a dłigość gry wynagradza wydaną kasę.Co do killzone2 to już 4 podejście robię i jakoś nie mogę się przkonać chociaż lubię takie gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×