Skocz do zawartości
Szympek

"Co wybrać?"

Rekomendowane odpowiedzi

w sumie to zależy, jeśli lubisz typowe strzelanie, weź mw2. Jeśli jednak lubisz rozwiązania bardziej taktyczne to bc2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też zastanawiałem się nad tym co wybrać. Czy to będzie MW2 czy BC2. Wybór padł na BC2.

Podobno znacznie większe mapy (nie grałem w mw2 więc nie wiem) POJAZDY czego mw2 nie posiada i przede wszystkim gra taktyczna :)

Dodając do tego Destruction 2.0 robi się OGIEŃ!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Staram się zaliczyć najlepsze tytuły na ps3 i ostatnio mam dylemat co wybrać:

Infamous, Uncharted 1, Demon's Soul czy może poczekać na Red Demp Redemption ?

Proszę nie pisać "zależy co wolisz" bo każą grę z wielką chęcią kupie ale po prostu nie wiem co najpierw (po kupieniu jednej będę musiał trochę poczekać). Więc co będzie najlepszym wyborem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Staram się zaliczyć najlepsze tytuły na ps3 i ostatnio mam dylemat co wybrać:

Infamous, Uncharted 1, Demon's Soul czy może poczekać na Red Demp Redemption ?

Proszę nie pisać "zależy co wolisz" bo każą grę z wielką chęcią kupie ale po prostu nie wiem co najpierw (po kupieniu jednej będę musiał trochę poczekać). Więc co będzie najlepszym wyborem ?

ja polecam uncharted - kultowa pozycja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

InFamous jest jednak bardziej rozbudowany niż uncharted i starczy na więcej godzin zabawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 pytania: 1.Czy opłaca się kupić Avatar: The Game? 2.Władca Pierścieni: Podbój czy 007 Quantum of Solace (proszę bez słów "zależy co lubisz", bo obie gry mi się podobają, ale nie wiem którą wybrać.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

InFamous jest jednak bardziej rozbudowany niż uncharted i starczy na więcej godzin zabawy

Tak, zgodzę się z Tobą, co prawda nie grałem jeszcze w ucharted - tylko że w tej 2 pozycji masz możliwość gry sieciowej.

Nie wiem w co grałeś wcześniej także ciężko jest mi odpowiedzieć na Twoje pytanie.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co myslicie o White Knight Chronicles bo mam propozycje wymiany za Uncharted 2 3x PL i nie zabardzo wiem czy mi sie oplaca?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktos by zamierzał kupic Dragon Age Poczatek to powiem smialo ODRADZAM ja kupilem i po 5 minutach poleciałem do empika oddac i wymienic na cos innego bo ta gra to chyba jakas pomylka fabula moze i na dalsza mete moze wciagnac tym bardziej ze jest z polskim dabingiem ale grafika o jo jo joj!! to chyba nie te czasy !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 pytania: 1.Czy opłaca się kupić Avatar: The Game? 2.Władca Pierścieni: Podbój czy 007 Quantum of Solace (proszę bez słów "zależy co lubisz", bo obie gry mi się podobają, ale nie wiem którą wybrać.)

1. Avatara nie opłaca się kupować. Gra zrobiona na siłę, by strzaskać kasę.

2. Quantum of Solace. Ja grałem w Podbój na PC i ta gra dla mnie to jedna wielka porażka. Owszem, też napaliłem się na nią oglądając gameplaye na YT. Kupiłem. Żałuję. Może te walki wydają się fajne, bo tak jak mówię, też się napaliłem, ale to jedna wielka kicha. Takie jest tylko moje zdanie także wiesz... ;)

Edytowane przez Adzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie warto zamienić Uncharted 2 na Army of Two 40th Day?Uncharted już przeszedłem i raczej do trybu singleplayer nie będę wracał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktos by zamierzał kupic Dragon Age Poczatek to powiem smialo ODRADZAM ja kupilem i po 5 minutach poleciałem do empika oddac i wymienic na cos innego bo ta gra to chyba jakas pomylka fabula moze i na dalsza mete moze wciagnac tym bardziej ze jest z polskim dabingiem ale grafika o jo jo joj!! to chyba nie te czasy !!

głupoty piszesz... bardzo dobra gra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

głupoty piszesz... bardzo dobra gra

No co ty?Przecież grafika to najważniejsza rzecz.Co tam grywalność i inne duperele.GRAFIKA!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chyba nie. Będziesz grał że tak to ujmę w byle popierdółkę, tylko dlatego, że jest ładna grafika? Najważniejszy jest gameplay i fabuła, bo gdy to jest słabe, to wtedy lepiej grę zwrócić. Ale jak dla ciebie najważniejsza jest grafika, to pozdro.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chyba nie. Będziesz grał że tak to ujmę w byle popierdółkę, tylko dlatego, że jest ładna grafika? Najważniejszy jest gameplay i fabuła, bo gdy to jest słabe, to wtedy lepiej grę zwrócić. Ale jak dla ciebie najważniejsza jest grafika, to pozdro.

przeciez to byla ironia. dla wiekszosci ludzi wazniejsza jest fabula, gameplay i grywalnosc, ale sa tez maniacy grafiki. RPG nigdy nie charakteryzowaly sie jakas genialna grafika, ale przeciez nie o to w nich chodzi. ja mam Dragon Age'a i polecam wszystkim fanom gatunku. zreszta grafika w DA nie jest znowu jakas tragiczna, nie przesadzajcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy warto kupić Fight Night Roun 4?

Widzę, po recenzjach i filmikach, że to niezły boks (chyba najlepszy na rynku)

Chciałbym prosić o opinię osoby, które posiadają ten tytuł. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktos by zamierzał kupic Dragon Age Poczatek to powiem smialo ODRADZAM ja kupilem i po 5 minutach poleciałem do empika oddac i wymienic na cos innego bo ta gra to chyba jakas pomylka fabula moze i na dalsza mete moze wciagnac tym bardziej ze jest z polskim dabingiem ale grafika o jo jo joj!! to chyba nie te czasy !!

BULLSHIT!! DA to pozycja obowiązkowa dla każdego fana RPG. Dla mnie to jedna z najlepszych gier jakie mam na PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam kupić FNR 4 !! Szczególnie, że teraz kosztuje stówkę.

Gierka zapewnia masę godzin dobrej zabawy. Dodatkowo masz już w zapasie dwa (płatne) DLC, które dodają kilku nowych bokserów i jakiś tam ring.

Dzięki różnym ustawieniom w opcjach gry, każdy znajdzie coś dla siebie. Mam tutaj na myśli szybkość, siłę uderzenia, ilość staminy etc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heavy Rain czy Final Fantasy XIII,

To i to :happy: Tylko, że na Finala trzeba przeznaczyć jakieś 80 godzin, więc na początek Heavy Rain ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy warto kupić Fight Night Roun 4?

Widzę, po recenzjach i filmikach, że to niezły boks (chyba najlepszy na rynku)

Chciałbym prosić o opinię osoby, które posiadają ten tytuł. :smile:

Po pierwsze polecam demo. A teraz do rzeczy :

Zagrałem w demo, gra spodobała mi się jak nigdy, jakiś tydzień temu kupiłem i naginam bez przerwy i mam z tego ciągle dużo satysfakcji. Jak najbardziej POLECAM, a żeby mieć jeszcze większą przyjemność z gry to podpowiem, że :

1. Trzeba lubić boks.

2. Chociaż trochę znać bokserów.

3. Odrazu zacząć od poziomu trudności Pro (3 pod względem trudności, przed amatorem) lub Champion (2 pod względem trudności, przed Pro), ponieważ dopiero wtedy walki nabierają klimatu a my boimy się każdego nadchodzącego ciosu, by nie paść na ziemię.

4. I najważniejsze (o ile ma się 2 pady) znaleźć kumpla lub kumpli z którymi będzie można popykać.

Co do online to nie ma się czego czepić, poza tym, że masa ludzi jak dostanie 1 knockdown to ucieka i po zabawie. Lagów nie ma, wszystko cacy. A żeby pokonać problem, który wymieniłem wcześniej, wystarczy ustawić się z kolegami z 4um. Także, jak się skusisz na grę to dodawaj mnie do znajomych, napewno zagramy :)

Jak coś to pytaj, odpowiem ;)

Edytowane przez Adzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uncharted 2 czy Heavy Rain??????

Heavy Rain to jak film , wczujesz się a pokochasz tą grę. Hmmm Przecież Uncharted to samo :D jedyne co przewyższa to to , że w U2 masz Multi. Chyba pozostaje rzut monetą :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktos by zamierzał kupic Dragon Age Poczatek to powiem smialo ODRADZAM ja kupilem i po 5 minutach poleciałem do empika oddac i wymienic na cos innego bo ta gra to chyba jakas pomylka fabula moze i na dalsza mete moze wciagnac tym bardziej ze jest z polskim dabingiem ale grafika o jo jo joj!! to chyba nie te czasy !!

jak grałeś 5 minut to się nie wypowiadaj na drugi raz

ja po przejsciu gry też tak myślałem że nie jest za dobra

a tak się złożyło że wycisnełem z niej ostatie soki i wpadła platyna

nawet do grafiki można sie przyzwyczaić, a nie była taka zła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×