Skocz do zawartości
Szympek

"Co wybrać?"

Rekomendowane odpowiedzi

@up

Nic nie zacina, nie dostrzegłem żadnych spadków animacji. A jeszcze co do samej gry, możesz ściągnąć darmowy dodatek Zdradę Jimmiego, a jest jeszcze wersja gry z dwoma płatnymi dodatkami na płycie/ z kodem do ściągnięcia (nie pamiętam), więc jest co robić prócz samej fabuły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obie ponoć słabe, ale jeśli miałbym wybierać to CoJ.

Oceny w PSX Extreme to 7...

Wiem, że ponoć średnie, ale chcę kupić jakąś z nowszych gier, a wybór niezbyt... no może jeszcze F3AR :)

Mógłby wypowiedzieć się ktoś kto posiada obie gry?

Edytowane przez sebinho1916

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem... Nie lepiej trzymac kase i kupic w wrzesniu Resistance 3, Dead island ? Imo bezsensu wydawac kase na gniota, skoro niedlugo wychodza "'pewniaki'".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jest cały sierpień, więc muszę coś kupić, a gry i tak sprzedaję, więc kasa przynajmniej częściowo mi się zwraca ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To lepiej kupic L A NOIRE, DIRT 3 czy PORTAL 2, ew DEUS EX za 2 tygodnie bodajze. To sa takie ostatnie nowosci, w miare dobre.

Edytowane przez owNeD.bY.NeVA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jaką grę z serii Guitar Hero polecacie najbardziej, oprócz Metalliki bo tą już mam. Czy bardziej polecacie dokupić dlc death magnetic pack do gh Metallica? A jak dokupię ten pack to piosenki pokażą się same w setliście czy trzeba coś dodawać czy coś? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To lepiej kupic L A NOIRE, DIRT 3 czy PORTAL 2, ew DEUS EX za 2 tygodnie bodajze. To sa takie ostatnie nowosci, w miare dobre.

Znam się trochę na grach i wiem jakie wychodzą...

Te propozycje mnie nie interesują, może jedynie DiRT 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jaką grę z serii Guitar Hero polecacie najbardziej, oprócz Metalliki bo tą już mam. Czy bardziej polecacie dokupić dlc death magnetic pack do gh Metallica? A jak dokupię ten pack to piosenki pokażą się same w setliście czy trzeba coś dodawać czy coś? :)

Polecam 2 najnowsze części czyli GH5 i Warriors of Rock. Za 80-90 piosenek zapłacisz około 70-80 zł za nówki w folii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w gh5 za bardzo setlista mi nie odpowiada, bo grałem u kolegi. A co myślisz o guitar hero van halen?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wybierz tą część w której utwory bardziej ci pasują. To zawsze sprawa indywidualna. Ale z tego co widzę to gra im nowsza tym bardziej dopracowana. Np w ostatniej części (warriors of rock) lepiej rozwiązano punktowanie wokalu, lepiej działa online itp i samych piosenek jest też zdecydowanie najwięcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Assasins 2 zdecydowanie.

Grałem w oba AC i 2 jest zdecydowanie lepsza od BH. Głównie ze względu że większy teren, fabuła jest o niebo lepsza, więcej postaci. Jedyny minus to brak bractwa assasynów, ale bez tego da się życ bo to tylko "dodatek".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Batman, nie ma co się zastanawiać. Świetna fabuła, walka, bossy, przeciwnicy. Miód.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Brotherhood, to Assassin Creed 2 + dużo dużo urozmaiceń, jak np. tryb multiplayer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad Assasin creed 2, AC brotherhood, Batman AA, WWE smackdown raw 2011.

Najlepiej najpierw przejść AC 2, potem kupić AC: B. Ale jak bym miał wybierać jedną z nich to AC:B.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym kupić jakąś strzelankę do 100zł. Myślałem nad Socom SF. Moglibyście mi jakąś grę doradzić. Dodam, że nie lubie gier z kosmitami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Socom? Cóż, wszystko lepsze od tego... MoH, jakiś CoD albo BC2, Killzone 3, Homefront... Sporo tego.

P.S: Jeśli kręcą Cię gry bardziej "taktyczne" to Operation Flashpoint, Rainbow Six, Ghost Recon jest dobrym wyborem.

Edytowane przez Homer S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Homefront jest fajny? Ma długiego singla i rozbudowany multi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym długim singlem to przesada. 5-6 godzin na najniższym poziomie trudności, ale to norma dla takich FPS'ów. Multi jest przyjemne, połączenie BC2 z CoD'em.

Edytowane przez Homer S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy operation flashpoint red river jest choć trochę podobny do MOH? W MOH ostatnio grałem, świetna gra. Interesuje mnie właśnie taka gra wojenna. Poza tym myślałem też nad kupnem RDR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej BC2 lub Homefront Ci się spodoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×