Skocz do zawartości
Szympek

"Co wybrać?"

Rekomendowane odpowiedzi

Gral ktos w The Godfather 2? Jakies opinie, najlepiej porownujac do Mafii 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem, próbowałem przejść, ale mnie zanudziło. Mafia 2 to było dla mnie mistrzostwo ale Ojciec Chrzestny 2 jest nudny. Najlepsze było napadanie na bank :P Chwile można pograć, ale szału tam nie ma.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mnie wlasnie martwi, ze nie ma gier o takiej tematyce, tylko te dwie do wyboru (chodzi o klimat Mafii a nie jakis rusek zabijaka ktory idzie i niszczy cale wojsko)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mnie wlasnie martwi, ze nie ma gier o takiej tematyce, tylko te dwie do wyboru (chodzi o klimat Mafii a nie jakis rusek zabijaka ktory idzie i niszczy cale wojsko)

Odrazu mówie , że nie grałem , ale chciałbym jakoś pomóc więc może LA NOIRE byłby dobry?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

swego czasu myslalem o tej grze, ale jakos tak policyjna przygoda ech.. Nie ma to jak przekupowanie psow w mafii :D poza tym w tej grze przydaje sie bardzo dobra znajomosc angielskiego :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie szkoda, że tylko 2 gry są w takich klimatach. Też bardzo lubię klimaty mafijne i dlatego pograłem trochę w The Godfather 2, ale do Mafii 2 nie ma kompletnie porównania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie... trudne pytanie...

Killzone 3 V.S. Battlefield 3

PS : co się wszyscy upie*rdolili na te 3 w tytule

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 zupełnie różne tytuły, w zupełnie innej cenie no i kz3 już wyszło. Kup KZ3, pograj, sprzedaj i kup BF3 :)

Edytowane przez maciek1422

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym kupił KZ3, singiel jak i multi są świetne. Gra kosztuje około 80-90zł, BF3 będzie kosztować 2 razy więcej więc ja bym brał KZ3 i potem jak go skończył to staniałego BF3 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uncharted, Red Dead Redemption, God of war?

Wiem ze to rozne tytuly i trudno je porownac ale niestety finanse zmuszaja mnie do wyboru. Ktora z tych gier najbardziej was wciagnela?

Poki co slyszalem tylko ze Red Dead troche po dluzszym czasie wieje nuda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że w pierwszej kolejności brałbym Uncharted'a lub GoW'a. Jeżeli miałeś wcześniej do czynienia z Kratosem to śmiało bierz drugi tytuł. Po ukończeniu sprzedasz go i zakupisz Uncharteda ;]. Na Twoim miejscu prędzej czy później bym go nabył ; D.

A co do RDR, to z tego co słyszałem rzeczywiście może się ciut znudzić po dłuższym czasie. Osobiście nie jestem fanem sandbox'ów i nie lubię dzikiego zachodu aż tak ; X.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zastanawiałem się nad tym tytułem. Po przeczytaniu recenzji mnie do niego przekonałeś ;]. Pewnie po niego sięgnę ;]

Bardzo się cieszę, że moja recenzja spowodowała chęć kupna gry :) Tytuł naprawdę wart polecenia, szczególnie, że jest to Exclusive na naszą konsolkę. Może grafika już nie ta co w teraźniejszych grach (ma już 3 lata) ale według mnie nadrabia klimatem. Szczególnie, że cena nie jest kosmiczna, okolice 50-60 zł. wydają się być rozsądne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wybrac? RDR czy ACII Brotherhood?

W głównej mierze gram w single, ale zdarza mi sie tez zagrac na multi. Przeszedłem GTA4 i ACII i obie gry bardzo mi sie podobały.

Jestem tez otwarty na inne ciekawe propozycje tego typu gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wybrac? RDR czy ACII Brotherhood?

W głównej mierze gram w single, ale zdarza mi sie tez zagrac na multi. Przeszedłem GTA4 i ACII i obie gry bardzo mi sie podobały.

Jestem tez otwarty na inne ciekawe propozycje tego typu gier.

Jedna i druga to świetne gry i zapewniają masę godzin super zabawy w singlu, jak i w multi.

Jeśli masz za sobą ACII i spodobała Ci się historia, to warto zabrać się za ACB - to jest bezpośrednia kontynuacja przygód Ezio, świetny scenariusz i dużo możliwości zabawy.

A jak przejdziesz ACB i znudzi Ci się multi to sądzę, że bez większego problemu zamienisz ją na RDR, która również warto poznać - historia niesamowita, wielki świat, który fascynuje na bardzo długo. Jeśli lubisz sandboxy i westerny to jest to również pozycja obowiązkowa :)

Warto mieć obie gry, takie moje zdanie :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wybrac? RDR czy ACII Brotherhood?

W głównej mierze gram w single, ale zdarza mi sie tez zagrac na multi. Przeszedłem GTA4 i ACII i obie gry bardzo mi sie podobały.

Jestem tez otwarty na inne ciekawe propozycje tego typu gier.

Jak kolega wyżej powiedział, są to dwa świetne tytuły. Obydwa tytuły mają świetną fabułę, ale moim zdaniem RDR ma jedno z najlepszych zakończeń jakie spotkałem w grach. Jeśli grałeś w AC II, to specjalnych innowacji nie dostrzeżesz, natomiast RDR to takie GTA na dzikim zachodzie. Gra bardzo klimatyczna i wciągająca. Nawet jeśli nie widzi Ci się klimat westernu (jak było w moim przypadku) na pewno Ci przypadnie do gustu, jeśli lubisz gry sandboxowe. Ogólnie to postawił bym RDR, a potem na AC. Tym bardziej, że RDR dostaniesz w granicach 70zł, a AC wypadał0oby brać edycję Da Vinci z DLC, więc ze 20-30 zł drożej wyjdzie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DJ HERO 2 + DJ HERO 1 + MIKSER za 190 zl czy DJ HERO 1 RENEGADE z mikserem i tą walizą za 230zl?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co lepiej wziąć RDR czy Demon's Souls? Która z tych gier bardziej wciąga ? ;)

Edytowane przez jacksparow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kolega wyżej powiedział, są to dwa świetne tytuły. Obydwa tytuły mają świetną fabułę, ale moim zdaniem RDR ma jedno z najlepszych zakończeń jakie spotkałem w grach. Jeśli grałeś w AC II, to specjalnych innowacji nie dostrzeżesz, natomiast RDR to takie GTA na dzikim zachodzie. Gra bardzo klimatyczna i wciągająca. Nawet jeśli nie widzi Ci się klimat westernu (jak było w moim przypadku) na pewno Ci przypadnie do gustu, jeśli lubisz gry sandboxowe. Ogólnie to postawił bym RDR, a potem na AC. Tym bardziej, że RDR dostaniesz w granicach 70zł, a AC wypadał0oby brać edycję Da Vinci z DLC, więc ze 20-30 zł drożej wyjdzie.

Wiem że może troche poza tematem,ale dzięki Tobie znany chyba zacznę grać w RDR które już miesiąc się kurzy,ciekaw jestem zakończenia :) Plusik leci thumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uncharted, Red Dead Redemption, God of war?

Wiem ze to rozne tytuly i trudno je porownac ale niestety finanse zmuszaja mnie do wyboru. Ktora z tych gier najbardziej was wciagnela?

Poki co slyszalem tylko ze Red Dead troche po dluzszym czasie wieje nuda?

Ja brałbym najpierw Uncharted,a potem go sprzedał i kupił God of War. wink.gif

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie poleci gry podobne do siren blood curse? Tj. horrory na tym poziomie.

tommy świetna recenzja, dzięki niej zdecydowałem się na tą gre

Edytowane przez owNeD.bY.NeVA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×