Skocz do zawartości
Szympek

"Co wybrać?"

Rekomendowane odpowiedzi

jesli nie grales w demons souls to dark souls nie tykaj bo rozpie*rdolisz konsolę :thumbsup:

Aż tak trudne demons? Myślałem nad tą grą, ale słyszę dziwne rzeczy o trudności... Można to do czegoś porównać? Jakiś ninja gaiden, inna gra na hardzie? Czy bez porównania? :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie czy wybrać Dark Souls czy może Bleach Soul Resurrection? Demon's Souls przeszedłem całe i nadal gram, a co do Bleach'a to jestem fanem a zagraniczne recenzje dają oceny między 7/8. Ostatnio oglądałem trochę gameplay'a z Dark Souls'a i walka wydaje się być taka sztuczna ;/ no i teraz mam dylemat. Jeśli ktoś ma już Bleach'a to może wyrazić swoją opinię. Z góry THX.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Bleacha i hmm...spodziewałem się czegoś więcej, dużo więcej. Można pograć, ale zachwytu niema, przynajmniej w moim przypadku. U mnie gra ma 5+/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra chłopaki mam pytanie. Nowego Gacka już mam dawno zamówionego, teraz mam kasę na jeszcze jedną grę. Problem w tym, że w ciągu 2 najbliższych miesięcy wychodzi naprawdę mnóstwo świetnych gier, więc co wybrać:

Battlefield 3 ( Beta jest według mnie mistrzostwem, a to dopiero mapa bez pojazdów, to co dopiero będzie w pełnej wersji, nie interesuje mnie zbytnio singleplayer)

Uncharted 3 ( Z kolei świetny, epicki Singleplayer, który na pewno dostarczy mi sporo emocji, nie jestem zbytnio zainteresowany Multi)

MW3 (Chociaż to jest ostateczność, odgrzewany kotlet)

Assassin's Creed Revelations ( I Single i Multi mnie interesuje, ale wychodzi gdy cały czas pracuję, nie będę mieć dla gry czasu)

Fifa 12 (Demo mi się bardzo podobało, u znajomego grałem wczoraj w pełną wersję i było jeszcze lepiej. Boje się, że zainteresuję się tą grą na dłużej niż tydzień a potem rzucę ją na półkę)

Więc pytanie:

CO WYBRAĆ?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem o tym w dziale od książek, ale może ktoś tam nie zagląda, a kogoś to zaciekawi. Otóż na empik.com można kupić 3 ksiązki za cene 2. Działa to tylko ponoć przez strone, nie w salonie. Myślę że warto.

Co do kolegi wyżej.

Bierz Uncharted 3. Oba fpsy szybko stanieją więc nie opłaca się za bardzo kupować je odrazu w dniu premiery. Myśle że z tych wszystkich gier da najwięcej funu. Zawsze możesz wymienić na jakąś inną nową gre. Więc z tych 4 wyjdziesz najlepiej kupując uncharted 3.

Edytowane przez owNeD.bY.NeVA
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym radzil inaczej niz kolega... Mianowicie napewno nie bierz Uncharted 3. A to dlatego ze pisales ze nie jestes zainteresowany multi. W uncharted bedzie Online Pass czyli jesli ktos kupi oryginalna gre, wykorzysta pass i bedzie chcial sprzedac to druga osoba musi i tak dokupic extra ten pass. Jesli Ciebie multi nie interesuje to warto zaczekac na taka gre z drugiej reki z wykorzystanym online passem bo bedzie duzo tansza.

MW3... sam piszesz ze nie bardzo jestes zainteresowany i ja osobiscie takze wolalbym Battlefielda.

W ACR jesli nie bedziesz mial czasu grac to po co kupowac? Zeby gra lezala na polce? Pomimo ze jak dla mnie to swietna gra to jednak lepiej takze zaczekac az stanieje a wczesniej gdy bedziesz mial wiecej czasu cieszyc sie grajac w inne kozackie tytuly.

No i teraz wlasnie.. Fifa i Battlefield... Ciezko powiedziec... Dwie bardzo dobre aczkolwiek zroznicowane gry.. Przy obu bedziesz mogl spedzic mnostwo godzin zabawy grajac w multika. Wydaje mi sie ze jesli lubisz FPS na konsole to mimo wszystko przy Battlefieldzie bedziesz sie lepiej bawil z kumplami. Ale tutaj naprawde ciezko mi powiedziec.. Podsumowujac na Twoim miejscu wybralbym jedna z tych dwoch gier z lekkim naciskiem na FPS'a ;) Powodzenia!

Edytowane przez Skosny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprecyzuję wypowiedź, nie to, że nie jestem zainteresowany, od czasu od czasu pogram, ale to, że głównie mnie interesuje Single (Mutli gra drugorzędną rolę, ale jest ważny:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprecyzuję wypowiedź, nie to, że nie jestem zainteresowany, od czasu od czasu pogram, ale to, że głównie mnie interesuje Single (Mutli gra drugorzędną rolę, ale jest ważny:)

No to , jeżeli SINGLE jest u Ciebie bardzo ważny a Multi mniej , to między FIFA 12 a BF3 jest jasny wybór. Bierz FIFA 12 bo tam jest masa rzeczy w Singlu do zrobienia i do miodnego grania , a w BF3 Single styka na parę godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekaj, ta opinia była tylko o U3, w BF-ie to MULTI gra pierwszorzędną rolę. Wybór pomiędzy

Battlefield 3 a Uncharted 3.

Proszę o pomoc, poleci plus:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uncharted 3.

Czemu ? Fabuła w bf3 będzie prawdopodobnie kiepska (nie mają talentu do fabuł). Singl to także będzie pewnie jakieś 5 h na easy/normalu, i pewnie nie będzie w połowie tak emocjonujący jak singl uncharted 3.

Multi. Radze spróbować multi w u3, jeśli Ci się nie spodoba to wymienisz BARDZO łatwo na BF3. NA odwrót może być gorzej.

Poza tym singl, wszystkie rzeczy do znalezienia w u3 to będzie ponad 20 h, więc nawet dla samego singla nie tracisz nic. Generalnie w BF3 wygrywa tylko w multi, które i tak nie jest idealne.

Sam miałem podoby wybór, i zdecydowałem się na u3. Lepsza grafika, fabuła, singl, długość gry, masa dodatkowej zawartości zwyciężyła nad bf3. A zawsze będe miał możliwość wymienić się, jeśli gra mi się nie spodoba.

Edytowane przez owNeD.bY.NeVA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też stoję za Owned:) Plus leci, Skosny uzasadnij, to tez poleci:) Wciąż niezbyt wiem, ale chyba stoję przy U3:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym singl, wszystkie rzeczy do znalezienia w u3 to będzie ponad 20 h, więc nawet dla samego singla nie tracisz nic. Generalnie w BF3 wygrywa tylko w multi, które i tak nie jest idealne.

Tu radzę poczekać z werdyktem bo beta to beta, a nie finalna wersja gry.

Bardzo lubię obie serie (BF i U) i wydaje mi się że BF3 starczy na dłużej.

Jednak jeśli cenisz tryb single bierz U3 bo BF3 na pewno Ci takich emocji jak Uncharted nie dostarczy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakto poczekać z werdyktem do produktu finalnego ? Co w moim "werdykcie" jest jeszcze niewiadomą?

Edytowane przez owNeD.bY.NeVA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, biorę U3, BF3 w wersji konsolowej szybko stanieje, mam jeszcze pytanie co do Batmana Arkham City Robin Edition, tam widać że jest inna okładka, czy taka okładka do mnie przyjdzie, czy będzie to oryginalna okładka B:AC?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moze i ja tez pomogę dokonać wybor

Uncharted 3 vs Battlefield 3

No no no i tu rodzi się pytanie, która gra lepsza, ja na twoim miejscu wybrałbym... Uncharted 3 dlaczego?

Otóż:

-Oby dwie częsci poprzednich Uncharted'ów były znakomite, singiel bardzo dlugi oraz dosc ciekawe multi (nie mowie, ze takie jak w Battlefieldzie) ale pod tym względem jest dobrze.

-Fabula zdecydowane po stronie Uncharted, zagraj chociazby sobie w Bf: Bc2 to jedna z nielicznych gier w ktorych kampanie przechodzilem na sile.

To i ja się o cos zapytam:

Postawić na gre z humorem czy moze postawić na gre zwiazaną ze sportem?

Duke nukem forever czy Ea sports active 2?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie zwracasz uwagi na grafikę, jest to dla ciebie "dodatek" to bierz Duke'a.

Generalnie gra jest dla "starych wyjadaczy". To nie jest nowoczesna produkcja, co widać po czasie tworzenia gry.

Daje mnóstwo frajdy, zabijanie jest przyjemne, i gra jest wymagająca, serio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odwdzięczę się:)

Duke jest grą całkiem niezłą, z niezbyt dobrą grafiką i ze zbyt wieloma elementami platformowymi. Humoru to ja tam nie dostrzegłem, 'gag' typu : Time to Kick Some Asses and Chew Some Gum... And I'm All Outta Gum. Nie jest wogóle zabawny, wzbudza zażenowanie. Multi też nie jest zbyt dobre. W Duke'u podobały mi się elementy platformowe i sposoby w jaki trzeba przejść do następnego levelu, tak samo elementy z pojazdem są świetne.

Ea Sports Active 2, do tej gry musisz być w niezłej kondycji, lub być po prostu zdeterminowany, żeby ćwiczyć.

Ja osobiście wybrałbym EA Sports Active, niezła gra na imprezy, możesz się nieźle zmęczyć:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka biggrin.gif

Preorder BF3 sobie zamówiłem, ale mam jeszcze kasę na jedną grę:

-Gran Turismo 5

-Dirt 3

-Dead Island

Która według was jest najlepsza ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekaj, ta opinia była tylko o U3, w BF-ie to MULTI gra pierwszorzędną rolę. Wybór pomiędzy

Battlefield 3 a Uncharted 3.

Proszę o pomoc, poleci plus:)

tak, w skrócie.. Jeśli single to U3 jeśli multi to BF3. U3 to na pewno najładniejsza gra na konsole(wliczając w to xboxa) jaka wyszła do tej pory. Na pewno świetny singiel i to zapewne jest pewniak roku. Tyle, że... Nie wiem czy grałeś w U2 multi i czy testowałeś bete U3 i nie wiem jak Ci multi tam leży? Mi akurat nie podchodzi i za najlepsze multi na konsoli uważam gry z serii Battlefield i Killzone. Co prawda niby DICE w tym roku wzięło się za singiel i z tego co pokazywali na trailerach wygląda całkiem dobrze (tylko właśnie... na trailerach?jak będzie to wyjdzie w praniu). Druga sprawa to niby w U3 będzie online pass, więc jeśli go wykorzystasz to ciężko będzie spylić grę jak i zamienić.. Tym bardziej zamienić na BF3. Za BF3 przemawia też to, że zamawiając pre order otrzymasz bonusiki, a w tym Powrót do Karnkand, czyli zestaw 4 dodatkowych mapek do multi. Więc wybór troszke trudny, ja osobiście zamówiłem BF3. Lecz jeśli multi Cie nie interesuję to bierz U3 !

Siemka biggrin.gif

Preorder BF3 sobie zamówiłem, ale mam jeszcze kasę na jedną grę:

-Gran Turismo 5

-Dirt 3

-Dead Island

Która według was jest najlepsza ?

Jestem tego samego zdania co kolega pablos_83 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×