Skocz do zawartości
Szympek

"Co wybrać?"

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, gdzie zadać to pytanie. Za ile mogę sprzedać bardzo mało używane PS3 250GB kupione na początku grudnia. Z Flower, Braid, PixelJunk Shooter, Wipeout HD, Crash Commando, Burnout Paradise, Trash Panic oraz Cod Modern Warfare II? Dodatkowo dorzucam jeszcze jeden oryginalny pad Sony Dualshock.

http://www.ps3site.pl/forum/forum/63-sprzedam/

Zachęcam abyś wziął sobie kalkulator do ręki i zajrzał na allegro. Nikt tego za Ciebie nie zrobi, chyba że jakiegoś gupka znajdziesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BUZZ! Świat quizów

kupilem ostatnio dodatek o grach, jednak nie spelnia on moich oczekiwan, oceniam go na 4/10. teraz rozgladam sie za nastepnym dodatkiem i zastanawiam sie nad "national Geographic" albo nad sportowym. ma ktos moze ktorys z tych? moglby sie na ich temat wypowiedziec i doradzic? a moze jakis inny jest godny zakupienia?

Szczerze to ten quiz o grach to nie wypał mało pytań i 1 kategoria.

Ja mam wersje Quiz Tv w której mam wszystkie te dodatkowe kategorie oprócz tych co teraz weszły (horror itp.) i jak na razie jestem zadowolony ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całość kosztowała mnie około 1750zł. Ile mam gdzieś odjąć procent?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko dokładnie policzyłem i włożyłem 1836zł. Czy po podliczeniu 20% wychodzi około 1500zł. W dodatku wszystkie gry oprócz Braid'a są na osobnym koncie i mają 4 sloty wolne. Czy 1500zł to jest dobra cena?

Jak na razie nie sprzedaję nic osobno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wybrać do ONLINE ? PES 2010 czy UNCHARTED 2? Chce się dobrze bawić ONLINE bez lagów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba zdecydowanie Uncharted 2. Z tego co słyszałem to sporo osób mówi, że online się w tej grze udał.

A podobno w PES 2010 nadal się chyba pojawiają lagi, ale tutaj nie jestem pewien więc nie mówię na 100%.

Najlepiej jak się wypowie ktoś kto po prostu ma tą grę i wie jak sprawa wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko dokładnie policzyłem i włożyłem 1836zł. Czy po podliczeniu 20% wychodzi około 1500zł. W dodatku wszystkie gry oprócz Braid'a są na osobnym koncie i mają 4 sloty wolne. Czy 1500zł to jest dobra cena?

Jak na razie nie sprzedaję nic osobno.

troche drogo wychodzi w sumie za uzywana konsole.

ps. sporo w gore zaokragliles sobie to odliczenie 20 % :P

Co wybrać do ONLINE ? PES 2010 czy UNCHARTED 2? Chce się dobrze bawić ONLINE bez lagów.

zdecydowanie uncharted 2 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wybrać do ONLINE ? PES 2010 czy UNCHARTED 2? Chce się dobrze bawić ONLINE bez lagów.

w PESie jak się trafi na gracza z dobrym łączem jest ok - rozgrywka nie różni się znacząco od singla jeśli chodzi o płynność. Niestety większość osób na pomarańczowe/czerwone kółka, a wtedy już się tak przyjemnie nie gra. Ogólnie trzeba się naszukać, żeby znaleźć dobrą osobę do gry. W kwestii online o wiele lepiej wypada Uncharted 2 moim zdaniem i ten tytuł bym Ci polecił...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u2 - to sie nie moze znudzic - czy single czy online tu i tu spedza czlowiek mile chwile :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze pytanko odnośnie Uncharted 2 ONLINE. Czy poprawili łączenie z serwerami na szybsze jak tak to jutro chyba ide po niego :D???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie moge narzekac bo gre znajduje w czasie ok 1 minuty wiec nie ma problemu - mialem proble jakies czas temu z tworzeniem wlasnej gry ale nie wiem jak teraz bo juz dawno tego nie robilem ... ale online dzisiaj gralem i wszystko ok jak zawsze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kolegów słyszałem, że zabawa z multi po stronie U2 jest taka sobie, ale to może rzecz gustu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samochodówka na 2. PS. Kiedy wyjdzie ta nowa edycja LBP ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kolegów słyszałem, że zabawa z multi po stronie U2 jest taka sobie, ale to może rzecz gustu.

a co takiego im się nie podobało ? Bo obiektywnie patrząc, to ten tryb jakiś ułomności nie ma - jest sporo trybów, ładnie wszystko zbalansowane, nie laguje, gameplay taki jak w singlu, czyli świetny, do tego piękna grafika...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Moje pytanie dotyczy już dość wiekowej gierki. Chodzi o RD Grid. Wczoraj ku mojemu zdziwieniu mogłem sobie poszaleć w Multi na wersji Demo z PSS. Było nawet całkiem sporo ludków. Zabawa przednia. Teraz pytanie. Jak sprawa wygląda z pełną wersją? Dużo jeszcze ludzi w to gra? Zastanawiam się nad kupnem, bo FUN jest wielki, ale obawiam się, że może być problem z brakiem towarzystwa do on-line. Napiszcie, czy warto kupować full game?

Dzięki

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za rady :) Kupiłem Uncharted 2 , ale z tym wyszukiwaniem graczy to jakaś masakra jest , mam raczej dobre łącze , ale szukam i szukam tych graczy o tyle dobrz jest , że jak się ich znajdzie to grają dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaką wybrać grę do 100 złotych by na długo starczyła? Zastanawiam się nad GTA IV, ale kupno wersji platynowej mnie przeraża (więc sklepy internetowe odpadają bo nie ma zazwyczaj takiej informacji na stronie, ewentualnie dajcie link do jakiegoś sklepu gdzie na pewno kupię wersje premierową. Wiem, że wersja premierowe była dostępna w sklepie psx extreme, ale wszystkie egzemplarze zostały sprzedane). Macie jakieś propozycje co kupić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sprawa wygląda z pełną wersją? Dużo jeszcze ludzi w to gra? Zastanawiam się nad kupnem, bo FUN jest wielki, ale obawiam się, że może być problem z brakiem towarzystwa do on-line. Napiszcie, czy warto kupować full game?

Oczywiście. Niedawno pograłem znowu trochę i była masa serwerów z najróżniejszych kategorii.

Wystarczy zresztą porównać ilość ludzi w takim GRID'dzie i Shif'cie...w to drugie to rzeczywiście prawie nikt nie gra.

Zaś w GRID'a jeszcze masa ludzi gra i będzie grało dopóki nie wyjdzie Gran Turismo, albo po prostu GRID 2, bo gra jest to naprawdę gra z górnej półki.

Tym bardziej, że teraz jest śmieszna cena to już w ogóle bym się nie zastanawiał.

ale kupno wersji platynowej mnie przeraża

A co jest złego w wersji platynowej? Pudełko? Jak mogę mieć grę za prawie, że połowę ceny to w zupełności mi to nie przeszkadza.

Już nie popadajmy w takie skrajności typu "platynowa do niczego". Nie mamy po 12 lat, żeby zwracać uwagę na okładkę, a nie na zawartość...no chyba, że masz 12 lat?

Wg mnie platynowe nawet lepsza od normalnej, bo te wersje przeważnie mają już wgrane najnowsze patche dostępne w dniu wypuszczenia owej wersji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście. Niedawno pograłem znowu trochę i była masa serwerów z najróżniejszych kategorii.

Wystarczy zresztą porównać ilość ludzi w takim GRID'dzie i Shif'cie...w to drugie to rzeczywiście prawie nikt nie gra.

Zaś w GRID'a jeszcze masa ludzi gra i będzie grało dopóki nie wyjdzie Gran Turismo, albo po prostu GRID 2, bo gra jest to naprawdę gra z górnej półki.

Tym bardziej, że teraz jest śmieszna cena to już w ogóle bym się nie zastanawiał.

A co jest złego w wersji platynowej? Pudełko? Jak mogę mieć grę za prawie, że połowę ceny to w zupełności mi to nie przeszkadza.

Już nie popadajmy w takie skrajności typu "platynowa do niczego". Nie mamy po 12 lat, żeby zwracać uwagę na okładkę, a nie na zawartość...no chyba, że masz 12 lat?

Wg mnie platynowe nawet lepsza od normalnej, bo te wersje przeważnie mają już wgrane najnowsze patche dostępne w dniu wypuszczenia owej wersji.

Dzięki za odpowiedź. Właśnie tak samo myślę. Staram się każdą gierkę sprawdzić przed zakupem (demo, znajomi) i właśnie Shift tak jakoś nie bardzo mi przypasował. Graficzny fajerwerk, ale już model jazdy...   :verymad: Odwrotnie ma się sprawa z Grid'em. Od pierwszych kilometrów przejechanych w demie razem z ludźmi w sieci zakochałem się   :rolleyes: Martwiłem się tylko o ilość grających w pełną wersję. Zdecydowane. Kupię Grid'a.

  

Co do wersji platynowych, BARDZO dziękuję wydawcom za ten pomysł. Są tanie, a już używane platynki są po prostu śmiesznie tanie. Jak może to komuś przeszkadzać?!

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AVATAR - widziałem wczoraj film i zastanawiam się nad kupnem gry, wydaję mi się, że gra może wciągnąć... Czy grał ktoś już w Avatara ? Może link do jakiejś recenzji, bo na forum nie mogę nic znaleźć. Z góry dzięki :turned:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AVATAR - widziałem wczoraj film i zastanawiam się nad kupnem gry, wydaję mi się, że gra może wciągnąć... Czy grał ktoś już w Avatara ? Może link do jakiejś recenzji, bo na forum nie mogę nic znaleźć. Z góry dzięki :turned:

http://www.ps3site.pl/recenzja-avatar-ps3/29046/ :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaką grę lepiej kupić Dragon Age za 128zł czy Sega Mega Drive Ultimate Collection za 77zł oczywiście obie nówki w folii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak lupisz rpg to drago age, a jak stare gierki to to drugie

ja osobiscie bym bral dragon age

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×