Skocz do zawartości
Szympek

"Co wybrać?"

Rekomendowane odpowiedzi

Mogę się wypowiedzieć jedynie o Fallout 3 bo w niego grałem. Całkiem przyjemnie się grało, ale to bardzo czasochłonna gra, wymaga według mnie "trochę więcej" niż godzinkę dziennie, żeby ją odczuć, dlatego ją sprzedałem, ale generalnie jeśli nie ma bariery czasu to śmiało z Fallout 3. Dodam tylko, że jak dla mnie było trochę za mało akcji, walk, ale to w końcu RPG.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Far Cry 2,Killzone 2 i Battlefield : Bad Company.Nie wiem co wybrac :/

Podajcie mi jakieś zalety każdej z gier np.grafika,fabuła,czas gry .itd.

Z góry dziękuje ;D

Ja bym polecił Ci Killzone 2 ze względu na świetny i wciągający single oraz nienajgorsze multi (kwestia gustu). Jeśli potrzebujesz gry, która wystarczy Ci na znacznie więcej niż przeciętny FPS, polecam Far Cry 2. Grafika jest chyba nawet lepsza niż w KZ2, swoboda działań i świat gry zachwycają, jednak po dłuższym czasie gra się staje nudna, więc musisz sobie dawkować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na twoim miejscu wybrałbym Killzone 2, gdyż jestem jego wielkim fanem (z niecierpliwością czekam na 3), ale Battlefield : Bad Company też jest świetną grą. To zależy od twojego gustu. :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno.Bioshock czy Fallout 3????Te dwie gry są już troche starsze ale jakoś mi umkneły w czasie ich premiery.

Jedna i druga gra bardzo klimatyczna. Ja bym wybrał jednak F3, ze względu na to, że po prostu dłużej się w niego gra. Możesz rozwijać postać, jest dużo ciekawych questów no i trochę broni :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedno.Bioshock czy Fallout 3????Te dwie gry są już troche starsze ale jakoś mi umkneły w czasie ich premiery.

Zdecydowanie Bioshock, świetny klimat, bardzo dobra strzelanka, a wcale aż taka krótka nie jest, szczególnie jak się gra pierwszy raz, to miałem wrażenie, że gram w kolosa.

Masz małe elementy RPG, takie jak ulepszanie plazmidów, toniki polepszające zdolności, itd.

Fallout zaś to typowy RPG zrobiony w pierwszej osobie. Świat może i ogromny, ale po czasie przestanie to być zaletą. Masa gadania z wszystkimi, itd. Normalne rzeczy jak w RPG'u.

Jeśli wolisz normalną strzelankę ze świetną fabułą i w miarę szybką akcją to BioShock.

Jak szukasz RPG'a na długie godziny to Fallout.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja też mam mały dylemat co wybrać konsole ps3 w wersji fat czy slim. Słyszalem że slimka czasem lubi zrobić psikusa i się popsuć ale też pytałem na innym forum to wszyscy radzili wziąć slimke ale jeszcze zapytam tutaj bo bardzej pewne źródło. Był bym wdzięczny gdybście doradzili albo powiedzieli jakieś za i przeciw dla tych dwóch wersji. Z góry dzęki i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja też mam mały dylemat co wybrać konsole ps3 w wersji fat czy slim. Słyszalem że slimka czasem lubi zrobić psikusa i się popsuć ale też pytałem na innym forum to wszyscy radzili wziąć slimke ale jeszcze zapytam tutaj bo bardzej pewne źródło. Był bym wdzięczny gdybście doradzili albo powiedzieli jakieś za i przeciw dla tych dwóch wersji. Z góry dzęki i pozdrawiam

Slim zużywa mniej prądu tak więc jest mniej podatna na awarię, jest mniejsza. Jedyną wadą wersji Slim jest to, że pracuje ciut głośniej od Fata. Plastik z którego jest wykonana w większości konsola się nie rysuje. Ja bym brał na twoim miejscu wersje Slim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym zużyciem prądu się już tak nie sugerujcie, to jest kilka złotych różnicy w przeciągu całego roku przy kilkugodzinnym graniu codziennie, także to powinna być ostatnia sprawa przy wyborze konsoli.

Poza tym posiadam obie konsole w domu i zaraz jak kupiłem Slima to przetestowałem go obok Fata, i wg mnie jest dużo cichszy podczas normalnej pracy, prawie w ogóle go nie słychać, a Fata zawsze trochę słychać. Tak jak mówiłem wcześniej, tylko mechanizm wsuwania/wysuwania płyty jest dużo głośniejszy w Slimce, ale sama praca raczej jest cichsza.

Wg mnie między Slim i Fat to tylko kwestia gustu, albo możliwości zakupu. Bo Fata już coraz trudniej kupić, a Slim jest w każdym sklepie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slim zużywa mniej prądu tak więc jest mniej podatna na awarię, jest mniejsza. Jedyną wadą wersji Slim jest to, że pracuje ciut głośniej od Fata. Plastik z którego jest wykonana w większości konsola się nie rysuje. Ja bym brał na twoim miejscu wersje Slim.

Głośniej!? Ja swoja zapominam czasem wyłączyć na noc, bo jest tak cicha. A co do awaryjności to jest nowy sprzęt i siłą rzeczy jest go mniej na rynku więc FATy prowadzą w awaryjności.

Edytowane przez szpynda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !!

Jestem nowym użytkownikiem na forum , który przymierza się do zakupu PS 3.

Chciałbym żebyście mi co nieco doradzili który model kupić i mam parę pytań co do PS 3.

1.Słyszałem , że "FAT" się szybko grzeje i "zużywa" czyt. psuje czy to prawda ??

2.Różnią się one czymś oprócz rozmiarów dysku i wyglądu ??

3.Internet w PS 3 jest darmowy czy tak jak w Xklocku muszę za dostęp płacić ??

4.Odnośnie dodatkowych akcesorii np. klawiatura i mysz czy mogę podłączyć do konsoli

bezprzewodową mysz i klawiaturę od zwykłego pc ?? (zaznaczam ,że mam coś pod wygląd pendriva do usb żeby odbierało sygnał z myszki i klawiatury) stąd moje pytanie czy to by działało pod PS 3.

5.najlepiej ustawić konsole tam gdzie lepszy dopływ powietrza czy pod takim tv styknie ?

6.Istnieją jakieś dobre strony sklepów z nieco tańszymi grami , akcesoriami niż w media czy saturnach itp. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !!

Jestem nowym użytkownikiem na forum , który przymierza się do zakupu PS 3.

Chciałbym żebyście mi co nieco doradzili który model kupić i mam parę pytań co do PS 3.

1.Słyszałem , że "FAT" się szybko grzeje i "zużywa" czyt. psuje czy to prawda ??

2.Różnią się one czymś oprócz rozmiarów dysku i wyglądu ??

3.Internet w PS 3 jest darmowy czy tak jak w Xklocku muszę za dostęp płacić ??

4.Odnośnie dodatkowych akcesorii np. klawiatura i mysz czy mogę podłączyć do konsoli

bezprzewodową mysz i klawiaturę od zwykłego pc ?? (zaznaczam ,że mam coś pod wygląd pendriva do usb żeby odbierało sygnał z myszki i klawiatury) stąd moje pytanie czy to by działało pod PS 3.

5.najlepiej ustawić konsole tam gdzie lepszy dopływ powietrza czy pod takim tv styknie ?

6.Istnieją jakieś dobre strony sklepów z nieco tańszymi grami , akcesoriami niż w media czy saturnach itp. ?

1. Ja jako posiadacz wersji FAT jeszcze z moim PS3 problemów nie miałem. To chyba bardziej zależy od wersji ze względu na dysk (40GB, 80 itd.), ale nie jestem pewny.

2. Slim zużywa znacznie mniej prądu, oprócz tego jest lżejsza i mniejsza.

3. Internet w PS3 jest darmowy.

4. Możesz podłączyć klawiaturę bez żadnego Pendrive'a, tzn. ja mam klawiaturę podpięta do konsoli, aby szybciej pisać. Co do myszki to nie wiem.

5. To chyba bez znaczenia.

6. Tak, jest cała masa mniejszych sklepów, w których gry są znacznie tańsze (np. MADGAMES lub Sklep PSX Extreme - Wawa).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Ja jako posiadacz wersji FAT jeszcze z moim PS3 problemów nie miałem. To chyba bardziej zależy od wersji ze względu na dysk (40GB, 80 itd.), ale nie jestem pewny.

2. Slim zużywa znacznie mniej prądu, oprócz tego jest lżejsza i mniejsza.

3. Internet w PS3 jest darmowy.

4. Możesz podłączyć klawiaturę bez żadnego Pendrive'a, tzn. ja mam klawiaturę podpięta do konsoli, aby szybciej pisać. Co do myszki to nie wiem.

5. To chyba bez znaczenia.

6. Tak, jest cała masa mniejszych sklepów, w których gry są znacznie tańsze (np. MADGAMES lub Sklep PSX Extreme - Wawa).

Dzięki za odpowiedź, co do klawiatury masz ją pod usb ?? a mi chodziło o myszke i klawiature bezprzewodową czy by zadziałały z ps3 no ale skoro mowisz ze klawiatura działa taka od PC to dobrze (a w grach np przez mutli też to działa ?)

Mi chodzi o fata 80GB dlatego pytalem czy są te faty awaryjne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w grach nie zadziala klawiatura (tylko w UT3 zadziala, ale to wyjatek potwierdzajacy regule)

a klawiatury sa tez bezprzewodowe do ps3 (takie na bluetooth)

Edytowane przez kakaroto-songo1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź, co do klawiatury masz ją pod usb ?? a mi chodziło o myszke i klawiature bezprzewodową czy by zadziałały z ps3 no ale skoro mowisz ze klawiatura działa taka od PC to dobrze (a w grach np przez mutli też to działa ?)

Mi chodzi o fata 80GB dlatego pytalem czy są te faty awaryjne.

Klawiatura i mysz zadziała z PS3 pod warunkiem, że działa na PC bez konieczności instalowania sterowników. O graniu na tym zapomnij, tylko do pisania i przeglądania neta na konsoli.

Nie ma żadnych teorii na temat awaryjności FATów 80gb 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno może głupie pytanie ale nie znam się zbytnio z tego co czytałem to są 2 pady SixAxis i Dualshock 3 czy to jednak jest jeden i ten sam pad ?? , a jeżeli nie to jakiego dodają do FAT'a 80 GB ?? Różnią się one jakoś ?? funkcjonalnością itp. ?

Edytowane przez toffee89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DS3 posiada wibrację, poza tym żadnych różnic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uncharted a jak masz wolna zlotowke od razu Uncharted 2 gwarancja wspanialej rozrywki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BUZZ! Świat quizów

kupilem ostatnio dodatek o grach, jednak nie spelnia on moich oczekiwan, oceniam go na 4/10. teraz rozgladam sie za nastepnym dodatkiem i zastanawiam sie nad "national Geographic" albo nad sportowym. ma ktos moze ktorys z tych? moglby sie na ich temat wypowiedziec i doradzic? a moze jakis inny jest godny zakupienia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno może głupie pytanie ale nie znam się zbytnio z tego co czytałem to są 2 pady SixAxis i Dualshock 3 czy to jednak jest jeden i ten sam pad ?? , a jeżeli nie to jakiego dodają do FAT'a 80 GB ?? Różnią się one jakoś ?? funkcjonalnością itp. ?

Wibracje i waga. Kolega zapomniał o tym 2. DS3 jest cięższy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam okazję tanio kupić Killzone 2, i nie wiem czy mi się spodoba. Grałem w jedynkę (na PS 2) i szczerze mówiąc za bardzo mi nie podeszła... :confused:

PS: Właśnie ściągam demo

Czy jednak warto kupić, bo dużo osób się podnieca ? :teehee:

Czy jednak warto kupić, bo dużo osób się podnieca ? :teehee:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie kupuj gry tylko dlatego, że "dużo osób się nią podnieca". Ostatnio kilka takich tytułów było i każde to dno. Może nie dno, ale na pewno nie gra na takim poziomie na jakim powinna być gra z takimi zapowiedziami.

Killzone2.

Mam, obgrałem jak tylko mogłem, ale miałem nadzieję, na nieco większy singiel. Znów zbytnio skupiono się na trybie multi.

Ale teraz ta gra jest tania, więc jak szukasz dobrej strzelanki to K2 będzie dobre, i jest na pewno dłuższe niż ten cały MW2.

Nieznacznie, ale jednak jest.

Chociaż znam wiele lepszych dla mnie tytułów, w których można postrzelać i do tego poczuć świetny klimat, np. Dead Space, BioShock, Resident Evil 5 i jeszcze kilka innych tytułów, których o tej porze nie pamiętam :)

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kolega wyżej wspomniał, nie warto słychać opinii innych osób, gdyż każdy ma swój własny gust i każdemu co innego się podoba (np. strzelaninka w stylu II wojny światowej lub strzelaninka z zastosowaniem broni najnowszej generacji). Popatrz w necie jak ta gra wygląda, zagraj w demówke którą ściągasz i podejmij decyzzje :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie będę kupować, bo mam w co grać, a w ogóle trzeba oceny poprawić... <_< A demo wydało mi się takie sobie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, gdzie zadać to pytanie. Za ile mogę sprzedać bardzo mało używane PS3 250GB kupione na początku grudnia. Z Flower, Braid, PixelJunk Shooter, Wipeout HD, Crash Commando, Burnout Paradise, Trash Panic oraz Cod Modern Warfare II? Dodatkowo dorzucam jeszcze jeden oryginalny pad Sony Dualshock.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do ceny to nie wiem, ale nie chciał byś może sprzedać kilku gier i tego dodatkowego pada... ? :sleep: Byłbym zainteresowany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×