Skocz do zawartości
ONE

Resistance 2

Rekomendowane odpowiedzi

BRONZE

Rampage!

Kill 40 hybrids in the Single Player Campaign.

Covert Ops

Collect 5 pieces of Intel in the Single Player Campaign.

Secret: Recycler

Defeat the Goliath in the Single Player Campaign.

Secret: Fried Calamari

Defeat the Kraken in the Single Player Campaign.

Secret: Exterminator

Defeat the Mother Spinner in the Single Player Campaign.

Secret: Flyswatter

Defeat the Swarm in the Single Player Campaign.

Secret: The Bigger They Are

Defeat the Leviathan in the Single Player Campaign.

Secret: Big Game Hunter

Defeat the Marauder in the Single Player Campaign.

Nowhere to Hide

Tag and kill 30 enemies with the Bullseye in the Single Player Campaign.

Sharpshooter

Get 30 headshots while scoped in with the Fareye or Marksman in the Single Player Campaign.

Explosives Expert

Get 150 kills with the Carbine 40mm, LAARK, or Frag Grenade in the Single Player Campaign.

They Go “Boom”

Get 30 kills with the Magnum secondary fire in the Single Player Campaign.

Pyromaniac

Set 100 enemies of fire with the Bellock Semi-Automic, Air-Fuel Grenade, Spider Grenade, or environmental hazard in the Single Player Campaign.

Spitting Lead

Kill 50 enemies using the Wraith with the force barrier engaged in the Single Player Campaign.

I See You

Kill 50 enemies through solid matter with the Auger in the Single Player Campaign.

Talk To The Hand

Use the Auger force barrier to stop 150 incoming enemy shots in the single player Campaign.

For Close Encounters

Get 10 one-hit head-shot kills with the Shotgun in the Single Player Campaign.

Pincushion

Get 50 kills with the Hedgehog in the Single Player Campaign.

Up Close and Personal

Get 50 melee kills with any weapon in the Single Player Campaign.

Wrecking Machine

Destroy 40 vehicles in the Single Player Campaign.

Mind Your Surroundings

Get 50 indirect kills using explosive objects in levels in the Single Player Campaign.

Berserker

Use every berserk at least once in Online Competitive Multiplayer.

Specter Recon

Collect 50 pieces of gray tech in the Cooperative Campaign.

Specter Initiate

Complete 20 missions in the Cooperative Campaign.

Team Player

Complete 5 missions with a full party of 8 in the Cooperative Campaign.

Tour of Duty

Complete one mission on each region in the Cooperative Campaign.

Specter Officer

Reach max level (35) with one class in the Cooperative Campaign.

Primarch Hunter

Kill 200 Elite Chimerans in the Cooperative Campaign.

SILVER

Salute Me

Achieve the rank of Lieutenant.

Exotic Weapon Collector

Get 20 kills with each weapon in the Single Player Campaign.

Master Spy

Collect all the Intel documents in the Single Player Campaign.

Snipe Hunt

Kill 30 Spinners in the Single Player Campaign.

Xenocide

Kill 1000 enemies in the Single Player Campaign.

Point Man

Earn 1 million XP from ranked games in online Competitive mode.

GOLD

Secret: R.I.P. Jordan Shepherd

Defeat Daedalus, Complete the Single Player Campaign.

Secret: OMGWTFBBQ

Complete the Single Player Campaign on Superhuman.

Killing Machine

Score 10,000 kills in ranked matches in Online Competitive Multiplayer.

Specter Intel

Collect all Intel in the Cooperative Campaign.

PlLATINUM

Obtain all Gold, Silver, and Bronze Trophies for Resistance 2

http://www.ps3trophies.com/viewtrophies.php?gameid=31

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do platynki zostało mi tylko Master Spy i nabiciu 10.000 tys fragów w online. To drugie zadanie będzie wymagało wiele godzin gry. Ciekawe czy do premiery KZ2 się wyrobie ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie najszybciej (chapter i checkpoint) znajde bron belloc? (pyromaniac trophy?)

Edytowane przez crseven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zdobyłem platynę... w końcu :D . Namęczyłem się nieźle, zwłaszcza z trophy ''Killing Mashine'', ale było warto ;) . Ktoś jeszcze ma platynę, czy jestem sam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy po instalacji patcha, trofea staną się retroaktywne ?? Bo niestety mam nizealiczone trophy, a grę musiał bym przechodzić jeszcze raz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy po instalacji patcha, trofea staną się retroaktywne ?? Bo niestety mam nizealiczone trophy, a grę musiał bym przechodzić jeszcze raz

A jakiego trophy Ci nie zaliczyło? Wiem, że poprawili częsty błąd z ''Killing Machine''.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jakiego trophy Ci nie zaliczyło? Wiem, że poprawili częsty błąd z ''Killing Machine''.

Explosives Expert

A spoko, mój błąd, zaliczyło mi wszystko, choć musiałem 2 bossów przechodzić jeszcze raz, bo niestety trofea nie powpadały.

Edytowane przez Reven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ile Wam zajeło godzin ,żeby zdobyc "Killing Machine"

Chodzi mi o to , ile godzin gra zaksięgowała do uzyskania tegoż medalu, i ile w rzeczywistości się męczyli dni, tygodni.

Bardzo mie to interesuje.Sam próbuje go zdobyc i po 3 godz i 28min zabiłem 288 osób. Mało? tez ak mi się wydaje :( a gdzie do 10.000!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się zrobić tak że np muszę zabić 30 kolesi z magnum to że wejde do 1 misji tam zabije 14 wyjde z gry od nowa włącze misje 1 nabije 16 to mi da trofea?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Da się zrobić tak że np muszę zabić 30 kolesi z magnum to że wejde do 1 misji tam zabije 14 wyjde z gry od nowa włącze misje 1 nabije 16 to mi da trofea?

Da Ci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snipe Hunt

Kill 30 Spinners in the Single Player Campaign.

Mam zabić 30 ze snajperki? Bo nie wiem, co to są te ''spinner'sy''...

A co do ranku Lieutenant, to od którego levelu jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sa to te male stworki, nie atakujace nas, najczasciej znajdujace sie przy "kokonach"

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Sa to te male stworki, nie atakujace nas, najczasciej znajdujace sie przy "kokonach"
O ile pamiętam to chyba 31 lvl

Wielkie dzięki :)

Edytowane przez SDRaid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nigdy nie grałem co-op, ani na jednej konsoli, ani przez neta, więc aby nie być zielonym, zadam kilka pytań.

Czy każdy level mogę przechodzić z innym graczem?

Czy kolejność leveli jest taka sama jak w Kampanii? Czy wybieram, który chcę i zaliczam, aż wpadną wszystkie?

Jest ktoś chętny grać? Ani ja dobry, ani ja zły.. gracz (ale w R2 problemów nie powinno być) :rolleyes:

Edytowane przez SDRaid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie grałem co-op, ani na jednej konsoli, ani przez neta, więc aby nie być zielonym, zadam kilka pytań.

Czy każdy level mogę przechodzić z innym graczem?

Czy kolejność leveli jest taka sama jak w Kampanii? Czy wybieram, który chcę i zaliczam, aż wpadną wszystkie?

Jest ktoś chętny grać? Ani ja dobry, ani ja zły.. gracz (ale w R2 problemów nie powinno być) :rolleyes:

Co-op nie ma nic wspólnego z kampanią. Ja chętnie pogram bo mam zadziwiająco mało trofeów :o żadnego on-line nie zdobyłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co-op nie ma nic wspólnego z kampanią. Ja chętnie pogram bo mam zadziwiająco mało trofeów :o żadnego on-line nie zdobyłem :)

To może zmówimy się jutro, ok? A znasz rozmieszczenie dokumentów/Intel? Bo złoto kusi :turned:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
To może zmówimy się jutro, ok? A znasz rozmieszczenie dokumentów/Intel? Bo złoto kusi :turned:

Z tego co wiem w trybie Co-op zdobywanei inteli odbywa sie inaczej niz to mialo miejsce w kampanii. Tutaj masz chyba 60 inteli do zebrania, i nie szuka sie ich a dostaje 1 po ukonczeniu kazdej misji. Jesli sie myle niech mnie ktos poprawi...

Edytowane przez crseven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tego co wiem w trybie Co-op zdobywanei inteli odbywa sie inaczej niz to mialo miejsce w kampanii. Tutaj masz chyba 60 inteli do zebrania, i nie szuka sie ich a dostaje 1 po ukonczeniu kazdej misji. Jesli sie myle niech mnie ktos poprawi...

Dzięki, jako tako dałeś mi obraz tego, czego mogę się spodziewać po co-op. A jak jest z tymi klasami? Wybieram jedną i gram nią do końca, aż zdobędę odpowiedni status/rank? (potrzebny do trofea rzecz jasna)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Dzięki, jako tako dałeś mi obraz tego, czego mogę się spodziewać po co-op. A jak jest z tymi klasami? Wybieram jedną i gram nią do końca, aż zdobędę odpowiedni status/rank? (potrzebny do trofea rzecz jasna)

No z klasami to jest tak : w coop wiadomo masz 3 klasy (soldier,medic,spec ops) i możesz graz każda na zmianę..... baa..nawet podczas jedej misji możesz zmieniać klasę... ale żeby dostać trofeum trzeba jedną z nich zdobyć 30 lvl :) do czasu patcha najłatwiej było medykiem.. :) teraz juz każdą tak samo idzie xp :0 powodzenia:)

Edytowane przez awierone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No z klasami to jest tak : w coop wiadomo masz 3 klasy (soldier,medic,spec ops) i możesz graz każda na zmianę..... baa..nawet podczas jedej misji możesz zmieniać klasę... ale żeby dostać trofeum trzeba jedną z nich zdobyć 30 lvl :) do czasu patcha najłatwiej było medykiem.. :) teraz juz każdą tak samo idzie xp :0 powodzenia:)

Ja bym powiedział jednak, że soldier ma teraz lekką przewagę w zdobywaniu xp. Już jak się ma wyższy level to można nim wymiatać :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :) Jestem nowy na forum. Mam 2 pytania co do R2:

1.Czy da się jakoś ustawić żeby drugi player w cooperative OFFline nie tracił levelu po wyjściu z gry?

2.Czy ktoś mógłby powiedzieć gdzie jest jakiś Wraith i dużo Hedgehog'ów? Potrzebne do trofeów.

Pozdro

Edytowane przez Kris94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2.Czy ktoś mógłby powiedzieć gdzie jest jakiś Wraith i dużo Hedgehog'ów? Potrzebne do trofeów.

Prawdopodobnie na niebie nie znajdziesz :thumbsup: Więc szukaj na ziemi :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy waszym zdaniem jest szansa na pojawienie się patcha wprowadzającego Trophies w Resistance:FoM?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×